Huawei Nova 3 v prodeji

Na trh přichází novinka, na kterou spousta fanoušků Huawei dlouho čekala. A nejen oni. Je tady smartphone Huawei Nova 3. Může se pochlubit dokonalým zaobleným industriálním designem, skvělými funkcemi a vlastnostmi, mezi které patří například rychlonabíjecí 3 750mAh baterie s dlouhou výdrží.

Milujete fotografování? Smartphone Huawei Nova 3 je osazen 24MPx + 2MPx duálním fotoaparátem na přední straně a 24MPx + 16MPx na straně zadní. Zajištěny jsou tak podmínky pro dokonalé focení z každého úhlu. Zadní fotoaparát také dokáže rozeznat a přizpůsobit se až 22 různých scénám a objektům. Proto můžete vytvářet fenomenální snímky díky fotografickým nástrojům poháněným umělou inteligencí.

A kam tyto dokonalé fotografie uložit? Huawei Nova 3 nabízí 128GB vnitřní paměť, kterou můžete rozšířit microSD kartou o dalších 256 GB. Navíc díky operační paměti 4GB RAM a procesoru Kirin 970 se smartphone stává velmi rychlým, s okamžitou responzivitou a maximálním výkonem.

Kupte si nový mobilní telefon od Huawei, se kterým se stanete mistry ve fotografování a který vás zaručeně potěší svým perfektním výkonem a funkcemi.

Platnost akce skončila