Novinka Apple REDI koupí mobilního telefonu můžete prospět dobré věci! Pokud si totiž koupíte zářivě červený iPhone 8 ze speciální edice (PRODUCT)RED část zaplacených peněz připadne na účet globálního fondu proti šíření AIDS.

Díky prodeji produktů Apple se v tomto programu vybralo již více než 160 miliónů dolarů a s vaším přispěním se může tato částka ještě zvýšit. Tyto peníze jsou využity pro testování, vzdělávání, poradenství i nákup léků bránících přenosu HIV z matky na nenarozené dítě.

iPhone 8 (PRODUCT)RED koupíte v klasické 4,7“ verzi s 64GB nebo s 256GB úložištěm. Druhou variantou je zakoupení 5,5“ edice Plus s 64GB nebo 256GB uživatelskou pamětí. Kromě samotného iPhonu jsou součástí speciální edice (PRODUCT)RED také silikonové a kožené kryty na mobil, řemínky k hodinkám Apple Watch, sluchátka Beats, smart covery na tablety a další příslušenství od Apple.

Udělejte si dvojnásobnou radost! Kupte si stylový telefon a pomozte v boji se zákeřnou nemocí.

Společně se speciální edicí (PRODUCT)RED přichází na trh také zlatá verze iPhone 6. Tento telefon, stejně jako produkty ze zmíněné červené edice můžete objednat už teď.

Platnost akce skončila