Připravte se, Xiaomi vám ukáže, co jste ještě neviděli!

Oblíbená značka představuje novinku Xiaomi Redmi Note 8 Pro se čtyřnásobným fotoaparátem. A ten je nejen čtyřnásobný, ale má i ultravysoké rozlišení až 64 Mpx! Na detailech záleží, hlavně když si chcete vytisknout fotografii jak velký 3,26metrový plakát. O makro se postará skvělý makroobjektiv. S ultraširokoúhlým 120° objektivem a korekcí zkreslení vyfotíte celou krajinu na jediný záběr!

Selfíčka vám zase vyfotí přední 20Mpx foťák s Umělou inteligencí (AI) a rozostřením pozadí. Kromě toho se zabavíte i hraním her, které vám půjdou jako po másle a na nižší teplotě o 4 až 6 °C díky technologii LiquidCool. Žádný váš soupeř nemá šanci proti hernímu procesoru Helio G90T! Ani při náročných hrách se nevyšťaví jen tak, protože má kapacitu baterie 4 500 mAh. A když se po pár dnech přece jen vybije, energii máte s 18W rychlým nabíjením bleskově zpět. Jeho elegantní design se zaoblenými hranami chrání tvrzené sklo Corning Gorilla Glass 5. A abyste si užili pohled na každé video, obrázek či film, Xiaomi Redmi Note 8 Pro se pyšní FHD+ displejem s úhlopříčkou 6,53".

Xiaomi přichází s více novými modely, které už dole čekají, až je omrknete. Nechybí mezi nimi např. Xiaomi Mi 9 Lite s trojitým foťákem a mnoho jiných! Pojďte si najít ten pravý.

Dle kategorie:
Seřadit:
Dle kategorie:
Seřadit: