Předobjednávky Galaxy Note9 spuštěny. Získejte bonus až 5000 Kč

Na trh přichází jeden z nejočekávanějších smartphonů roku 2018. Samsung Galaxy Note9 ukazuje nekompromisní výkon a parádní výbavu. Základem je osmijádrový procesor Exynos 9810 a operační paměť s velikostí 6 GB. Samotné úložiště dat má velikost 128 GB. To lze ale ještě zvětšit prostřednictvím až 512GB microSD karty.

Samsung Galaxy Note9 má i dokonalý Infinity displej o velikosti 6,4 “. Celý se skládá ze špičkového super AMOLED panelu s rozlišením 2960 x 1440 a poměrem stran 18,5:9, na který je radost se dívat. Ovládat se dá ať už rukama, nebo také prostřednictvím dotykového pera S Pen, které nyní díky vylepšením můžete používat i jako dálkové ovládání.

Fotoaparát nového smartphonu se pyšní duálním 12Mpx snímačem, proměnlivou světelností a pokročilou umělou inteligencí, která i amatérovi pomůže k dokonalému zachycení fotografie. Pro všechny hudební fanoušky je tady technologie Dolby Atmos, která se postará o úžasný prostorový zvuk. Další vychytávkou je také kapacita baterie 4 000 mAh. Více o novém Samsungu Galaxy Note9 se dočtete v tomto článku.

Pokud si navíc Samsung Galaxy Note9 předobjednáte, máme pro vás bonus. Samsung odkoupí váš starý mobil a k jeho výkupní ceně vám přidá 2500 Kč. Pokud jste fanoušci Samsungu Galaxy Note a vykoupeným zařízením bude jeden ze starších modelů z této řady, bonus naroste na 5000 Kč.

Více informací o bonusu najdete zde.

Nabídka platí do 23. 8. 2018.

Seřadit:
Seřadit: