Samsung Galaxy Note9

Na trh přichází jeden z nejočekávanějších smartphonů roku 2018. Samsung Galaxy Note9 ukazuje nekompromisní výkon a parádní výbavu. Základem je osmijádrový procesor Exynos 9810 a operační paměť s velikostí 6 GB. Samotné úložiště dat má velikost 128 GB. To lze ale ještě zvětšit prostřednictvím až 512GB microSD karty.

Samsung Galaxy Note9 má i dokonalý Infinity displej o velikosti 6,4 “. Celý se skládá ze špičkového super AMOLED panelu s rozlišením 2960 x 1440 a poměrem stran 18,5:9, na který je radost se dívat. Ovládat se dá ať už rukama, nebo také prostřednictvím dotykového pera S Pen, které nyní díky vylepšením můžete používat i jako dálkové ovládání.

Fotoaparát nového smartphonu se pyšní duálním 12Mpx snímačem, proměnlivou světelností a pokročilou umělou inteligencí, která i amatérovi pomůže k dokonalému zachycení fotografie. Pro všechny hudební fanoušky je tady technologie Dolby Atmos, která se postará o úžasný prostorový zvuk. Další vychytávkou je také kapacita baterie 4 000 mAh. Více o novém Samsungu Galaxy Note9 se dočtete v tomto článku.

Objednejte si špičkový smartphone Samsung Galaxy Note9 již dnes!

Platnost akce skončila