Samsung s dárkem

Z léta si každoročně chceme zapamatovat ty nejkrásnější zážitky. Ideálním společníkem na všechna letní dobrodružství je kvalitní telefon s velkou pamětí, na který můžete ukládat tisíce fotek a videí. Takovými telefony jsou i Samsung Galaxy S9 a S9+ s 64GB nebo 256GB pamětí, ke kterým můžete navíc získat jako bonus 256GB paměťovou kartu v hodnotě 2499 Kč.

Stačí odevzdat jakýkoliv starý telefon, za který získáte výkupní bonus. Ten pak uplatníte při nákupu na modely Samsung Galaxy. Mějte tak při sobě telefon až s 512GB pamětí, kterou by mu mohl závidět i leckterý počítač. Užívejte si léto plnými doušky a foťte a natáčejte, co vám bude paměť stačit (a že bude!).

Jestli si na velkou paměť nepotrpíte, ale zároveň chcete mít vždy po ruce spolehlivý telefon, vyberte si jeden z dalších vybraných modelů řady Samsung Galaxy. Přineste starý telefon a získejte úplně nový s bonusem. Navíc vykupujeme i telefony s nulovou hodnotou.

Jaké získáte výkupní bonusy u jednotlivých modelů?

  • Galaxy S9/S9+ – bonus při výkupu 4 000 Kč + 256GB paměťová karta
  • Galaxy A8 – bonus při výkupu 2 000 Kč + nová cena telefonu 9 999 Kč
  • Galaxy S8/S8+/Note 8 – bonus při výkupu 4 000 Kč
  • Galaxy A6/A6+ – bonus při výkupu 2 000 Kč

Po nákupu telefonu získáte bonus prostřednictvím společnosti Samsung. Stačí se zaregistrovat zde a pokračovat podle postupu na stránce.

Paměťová karta 256 GB k modelům S9 a S9+ vám pak bude zaslána společností Samsung po uplynutí 14denní lhůty a vyplacení ceny za výkup.

Akce trvá do 31. 8. 2018 (nebo do vyčerpání zásob).

Platnost akce skončila