Monitorovací software Pinya Guard - licence na 6 měsíců (zdarma)

Značka: Pinya Guard , Kategorie: Kancelářský
Kód zboží: PYGPINYAGUALIC6MZD

Popis produktu Pinya Guard
S produktem Pinya Guard uvidíte kompletní aktivitu uživatele v reálném čase. Vedle monitoringu prohlížení internetu vám neunikne ani připojení externích zařízení,...

Zjistit dostupnost

Popis produktu Pinya Guard
S produktem Pinya Guard uvidíte kompletní aktivitu uživatele v reálném čase. Vedle monitoringu prohlížení internetu vám neunikne ani připojení externích zařízení, hromadné mazání souborů na discích, práce na vzdálených plochách nebo tisk soukromých dokumentů. Všechny údaje se automaticky ukládají a můžete si je kdykoliv zobrazit.

Internetová aktivita uživatele
Získáte kompletní přehled o aktivitě v internetových prohlížečích. Uvidíte, kolik času tráví prohlížením konkrétních webů.

Monitoring tisku
Zvyšují se vám také tiskové náklady? Pinya Guard vám pohlídá zneutí tiskového materiálu.

Upozornění
Líbilo by se vám dostávat upozornění, pokud některý z vašich zaměstnanců navštíví určitou webovou stránku nebo spustí nežádoucí aplikaci? U produktu Pinya Guard stačí nastavit, pro jaké akce chcete e-mailová upozornění dostávat.

Snímky obrazovek
Další z významných předností produktu je monitoring a archivace obrazovky. Všechna data jsou pravidelně archivována a můžete si je kdykoliv zobrazit.

Sledování práce se soubory
Potřebujete zabránit nelegálnímu mazání či upravování citlivých souborů. Pinya Guard monitoruje jak práci se síťovými tak i se soubory uloženými na lokálních discích.

Práce na terminálech
Pinya Guard vám pomůže získat kontrolu i nad prací na vzdálených plochách. Uvidíte, kdy konkrétní rodinný uživatel pracuje na vzdálené ploše, zda edituje důležité soubory nebo kopíruje citlivá data. Získáte stejný přehled jako u běžného počítače.

Rodičovská ochrana
Hledáte efektivní nástroj, který pomůže získat dohled nad veškerou aktivitou, která se odehrává na vašem počítači? Potřebujete svoje děti ochránit před negativními vlivy internetu nebo kybernetickou šikanou? Vyzkoušejte zdarma software Pinya Guard, který vám poskytne kompletní přehled o aktivitě na vašem PC.

Jak klient funguje?
Na počítač je třeba naistalovat klienta Pinya Guard určeného pro monitoring, který následně monitoruje aktivitu každého uživatele, který se na daný počítač připojí.

Více informací na http://guard.pinya.cz/cs/Podpora

Záruka 24 měsíců
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 6.0 cm
Výška balení 9.0 cm
Hloubka balení 0.2 cm
Hmotnost balení 0.0 kg
Více informací Méně informací