Mop Vileda ViRobi, robotický (136134)

Značka: Vileda , Kategorie: Samostatné mopy
Kód zboží: 767 139

Zjednodušte si úklid! Svěřte péči o tvrdé podlahy robotickému mopu, který se dostane i pod nábytek a do rohů. Bez námahy tak za půl hodiny uklidíte až 30 m2!

Zjistit dostupnost

Šetří vás čas!


Snili jste někdy o tom, že se všechna práce, kterou máte s úklidem, udělá úplně sama? Pak věřte, že váš sen si nyní můžete splnit díky inovativnímu mopu ViRobi od firmy Vileda. Mop sám automaticky vyčistí vaše tvrdé podlahy od veškerých nečistot a tak udělá všechnu práci za vás! Neztrácejte čas s uklízením a věnujte se tomu, co máte rádi. Snadno, spolehlivě i bezpečně můžete nyní bez starostí uklízet každý den, aniž by vás to stálo drahocenný čas!


Nezastaví ho žádná překážka


Inteligentní technologie umožňuje přístroji automaticky rozeznat překážku. V případě, že mop narazí do nábytku či stěny, automaticky změní směr a pokračuje v uklízení, aniž by se zastavil na jednom místě. Díky měkčeným gumovým okrajům bude v bezpečí jak samotný robot, tak i vaše stěny a nábytek. Mop ViRobi také nemá problém se žádným typem podlah, proto ho můžete nechat uklidit opravdu každou místnost, aniž by se daná podlaha jakkoliv poškodila.
Samostatná pomocná síla


Robot se dokáže samostatně pohybovat a přitom uklidit vaše podlahy včetně okrajů a rohů. Měkké ohýbatelné okraje mu umožní dostat se i do těžko přístupných míst a odstranit z nich každý vlas, drobek či další nečistoty. Díky speciálně navržené konstrukci činí jeho výška pouhých 55 mm, tudíž nebude mít problém dostat se i pod nábytek a nastolit tak pořádek úplně všude. V rekordním čase 30 minut se zvládne vypořádat i s prostorem o velikosti 30 m2.Už ani jediné smítko!


Svou práci také dokonale odvedou elektrostatické utěrky, které mop využívá k dokonalému zachycení každé nečistoty. Na utěrce se snadno shromáždí i chlupy od vašich čtyřnohých kamarádů, proto je mop ViRobi vhodným pomocníkem do domácností se zvířaty, jelikož uklízet každý den už pro vás nebude žádný problém. Pravidelným úklidem také snížíte množství prachu a bakterií v dané místnosti a uděláte tak zároveň i něco pro své zdraví.


Úklid absolutně bez práce


Ovládání tohoto přístroje si jistě oblíbíte, jelikož k jeho spuštění budete potřebovat zmáčknout pouze jeden knoflík. O vše ostatní bude automaticky postaráno. Sami si vyberete, zda chcete úklidový program na 30 nebo 120 minut, zmáčknete tlačítko a tím je vaše práce hotová. Snadné je také umístění čistícího hadříku, jehož uchycení funguje na principu suchého zipu. Snadno jej proto jak umístíte, tak také odejmete.Splňte si svůj sen a nechte úklid konečně na někom jiném! S mopem Vileda ViRobi budou vaše podlahy zářit čistotou a to naprosto bez práce. Pořiďte si chytrého pomocníka a získejte zpět čas na vše, co máte rádi.

Zjednodušte si úklid! Svěřte péči o podlahy robotickému mopu Vileda a vy si zatím odpočiňte ve společnosti nejbližších. Stačí stisknout jediné tlačítko a mop rozjede svůj úklidový koncert, během nějž zvládne vyčistit až 30 m2 podlahy během půl hodiny. Jeho výška je navíc pouhých 55 mm, v pohodě se tak dostane pod většinu nábytku. Prach, vlasy či malé drobky zmizí z vaší podlahy jednou provždy!

Virobi robotický mop uklízí za vás a bez námahy! Na elektrostatickém hadříku shromažďuje a zadržuje prach a chlupy, je ideální pomocník pro domácnosti s domácími mazlíčky. Díky pravidelnému čištění vašich podlah snížíte množství prachu a bakterií. Jedním stisknutím tlačítka se bude samostatně pohybovat a zamete prach a jemné nečistoty.

Největší přednosti:

* s výškou pouhých 55 mm se dostane pod většinu nábytku a měkké hrany zase umožní čištění v rozích
* úspora času: vyčistí až 30 m2 za 30 minut v závislosti na typu podlahy a typu místnosti
* snadné použití: stačí zmáčknout jen 1 tlačítko

 • samostatnost: odrazí se od překážek a pokračuje dál
 • pohodlné: jednorázové utěrky na principu suchého zipu
 • pomáhá s alergií: pravidelné čištění pomáhá snižovat množství prachu a baktérií v místnosti

Vlastnosti:

 • pro všechny druhy tvrdých podlah
 • 2 čisticí programy - 30 a 120 min
 • první nabíjení trvá cca 8 hodin, další 5 hodin
 • výdrž na jedno nabití: 2x 120 min
 • jedinečné elektrostatické jednorázové utěrky

Obsah balení:

 • mop
 • nabíjecí adaptér
 • 3 ks utěrek

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber 136134
Další parametry
Typ mopu robotický
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 31.0 cm
Výška výrobku 5.5 cm
Hloubka výrobku 31.0 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 31.0 cm
Výška balení 31.0 cm
Hloubka balení 8.5 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací