MP3 přehrávač Apple iPod touch 256GB (MVJE2HC/A) šedý

Značka: Apple , Kategorie: MP3 přehrávače
Kód zboží: APPMVJE2HCA

MP3 přehrávač 256 GB, 4" Retina displej, čip A10 Fusion, Wi-Fi, Bluetooth, skupinový FaceTime, podpora pro AR hry, iOS 12, foto 8 Mpx, video v HD rozlišení 1080p, přehrávání hudby až 40 hod.,...

Zjistit dostupnost

Apple iPod touch 256GB, 7 th gen., šedá


iPod touch je ideální vstup do Apple světa – je to totiž mnohem více než přehrávač hudby a videa. Na Wi-Fi s ním totiž můžete i psát zprávy na další iZařízení nebo na ně rovnou volat – audio i video skrze FaceTime! To vše přitom prostřednictvím 4" Retina displeje s nádherně jemným rozlišením, přičemž obrovský výkon přináší čip A10 Fusion, díky němuž si můžete na plné detaily užívat i nejnáročnější hry z App Store a další aplikace, které vás obohatí. Na zadní straně navíc objevíte 8Mpx fotoaparát podávající vynikající výsledky a schopný natáčet až do Full HD. Přední 1,2Mpx kamera pak zvládá 720p.


Obrovskou výhodou je také výdrž až 40 hodin při přehrávání hudby nebo 8 hodin při nepřetržitém sledování videa. K nabíjení samozřejmě využívá u Applu standardizovaný konektor Lightning a dostanete k němu sluchátka Apple EarPods. S iPodem touch 7. generace ale můžete mnohem více – je to zkrátka multimediální přehrávač pro nejnáročnější. To vše se navíc vešlo do krásného hliníkového těla o hmotnosti pouhých 88 gramů.


Apple iPod touch 7. generace – mnohem víc než přehrávač hudby a videí.

Hudba vždy po ruce


iPod touch je tu pro každého, kdo miluje hudbu. Nabízí velký prostor, abyste do něj mohli uložit ještě více hudby než kdykoli dříve a navíc v kombinaci s předplatným Apple Music umožňuje streamovat 50 miliónů skladeb i je stahovat. Stejně tak lze do iPodu touch nahrát skladby nakoupené v iTunes Store.

Obrovský výkon – třeba pro hraní


Obrovský výkon, který přináší čipset A10 Fusion, je garancí toho, že si můžete na špičkové detaily užít i ty nejnáročnější hry.

A10 Fusion


A10 Fusion je totiž zárukou dvojnásobku výkonu a trojnásobku grafického výkonu. I přesto však iPod vydrží dlouho nabitý. Vysoký výkon pak stojí také za tím, že si můžete užít hrátky s aplikacemi a hrami využívajícími rozšířenou realitu.


4palcový Retina displej


4palcový displej přináší skvělý prostor pro využívání zpráv, fotek, videí, her i dalšího obsahu. Retina rozlišení přitom zajišťuje ostré barvy a živou podívanou, přičemž celé zařízení zůstává atraktivně tenké jen 6,1 mm a krásně lehké, abyste jej mohli vzít kamkoli s sebou.Apple Arcade


Těšit se můžete i na herní službu Apple Arcade s více než 100 novými hrami, která umožňuje hrát online i offline a hlavně bez reklam a nákupů v aplikacích.


 
 


Rozšířená realita


S rozšířenou realitou se vám otevírá svět nových možností plný nezapomenutelných zážitků. V něm můžete klidně vzít celý vesmír do dlaně nebo obsadit zahradu virtuálními příšerami a mnoho, mnoho dalšího.

iOS 12


Těšit se můžete na systém iOS v plné formě – k dispozici vám budou i miliony her a aplikací App Store i důraz na vaší bezpečnost.

  


Zprávy


Naprosto zdarma přes Wi-Fi můžete posílat zprávy komukoli nejen na iPod touch, ale i iPhone, iPad nebo Mac. Včetně všech přizpůsobení známých z iPhonů, jako jsou animované texty, nálepky a ještě mnohem více. Samozřejmě se můžete účastnit i skupinových chatů.


  


Skupinový FaceTime


Nabízí se i FaceTime hovory – jak čistě audio, tak i video s až 32 přáteli najednou. Jsou přitom dokonale vyladěné, takže například se automaticky zvětší okno toho, kdo právě mluví, aby byl v konverzaci maximální přehled.


  


Čas u obrazovky


Abyste s iPodem v ruce netrávili veškerý volný čas, je zde funkce Čas u obrazovky. Ta vám totiž přesně řekne, kolik času jste strávili vy nebo vaši členové rodiny (například děti) v jaké aplikaci a celkově na všech vašich Apple zařízeních.


  


App Store


V App Store najdete nekonečné množství aplikací, které vám zjednoduší život. Stejně tak spoustu her a obsahu, který vám pomůže se rozvíjet.

Nový iPod touch Zábava jede naplno.

Hlavní vlastnosti:
» 4palcový Retina displej
» Muzika, hry a aplikace pro rozšířenou realitu do kapsy
» Až 2× rychlejší čip A10 Fusion s až 3× rychlejší grafikou
» Skupinový FaceTime s rodinou a kamarády
» Připojení přes Wi-Fi a Bluetooth®
» V novém 256 GB modelu si uložíš až dvakrát víc hudby

Svoji hudbu máš stále po ruce.
Miluješ muziku? iPod touch je teď k dostání až s 256GB úložištěm, takže v něm můžeš mít ještě víc skladeb než kdy předtím.1 V rámci předplatného Apple Music můžeš streamovat 50 miliónů skladeb a ty nejoblíbenější si stahovat. Taky si do iPodu touch můžeš nahrát skladby nakoupené v iTunes Storu.

Víc výkonu na hraní.
iPod touch díky čipu A10 Fusion nabízí úžasné herní zážitky. Akce je plynulejší. Vidíš víc detailů. A všechno působí realističtěji.

Čip A10 Fusion
Čip A10 Fusion dává novému iPodu touch celkově dvojnásobný výkon a třikrát výkonnější grafiku,2 přitom pořád zaručuje výbornou výdrž baterie. Zvládá hry a aplikace s rozšířenou realitou. A všechno díky němu působí rychleji a plynuleji.

4palcový Retina displej
Na iPodu touch máš krásnou plochu na zprávy, fotky, videa a další. Všechno je na něm ostré, živé a dokonale realistické. Přitom je jen 6,1 mm tenký a váží jen 88 gramů, takže si ho můžeš brát všude s sebou.

Apple Arcade
Apple Arcade je herní služba, ve které máš k dispozici přes 100 nápaditých nových her. Hraj, co můžeš, online i offline, bez reklam a bez nákupů v aplikacích. Je to jako mít v kapse celou hernu. Už na podzim.

Rozšířená realita. Zábavě se meze nekladou.
Na iPodu touch teď můžeš objevovat úžasné, působivé zážitky v rozšířené realitě. Celý vesmír vezmeš do dlaně. Nedaleký park obsadí virtuální příšery. A spolu s kamarády uspořádáš bitvu robotů rovnou na svém stole.

iOS 12 je nejvyspělejší mobilní operační systém na světě.
Prostředí iOS na iPodu touch je neuvěřitelně osobní a praktické. Dostaneš se v něm k miliónům aplikací a her z App Storu. Snadno v něm můžeš kreativně a zábavně komunikovat s kamarády. A vyspělé technologie chrání tvoje soukromí.

Zprávy
Posílej zprávy zdarma přes Wi-Fi komukoli na iPod touch, iPhone, iPad nebo Mac. Přizpůsob si je podle sebe animovaným textem, nálepkami a dalšími efekty. Můžeš sdílet i místa a odkazy. Dej skupinovému chatu název, ztlum nebo opusť konverzaci, kdykoli se ti zachce.

Skupinový FaceTime
Na FaceTimu teď můžeš vést video nebo audio hovory až s 32 kamarády najednou.3 Okno člověka, který právě mluví, se automaticky zvětší, takže se v debatě nikdy neztratíš. A svoláte se přes skupinovou konverzaci ve Zprávách.

Čas u obrazovky
Aplikace jsou pro nás tak nepostradatelné, že snadno zapomeneme, kolik hodin v nich trávíme. S funkcí Čas u obrazovky si uděláš lepší představu o tom, jak dlouho jsou členové rodiny v aplikacích a na webu. I celkově na všech zařízeních.

App Store
Aplikace dokážou proměnit to, jak děláš věci, co tě baví. Ať už se učíš, tvoříš, hraješ hry, nebo pracuješ. App Store je to nejlepší místo na objevování nových aplikací, se kterými můžeš rozvíjet své zájmy líp než kdy dřív.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Kapacita
256 GB

Displej - Retina displej
4palcový (úhlopříčně) širokoúhlý Multi-Touch displej s technologií IPS
Rozlišení 1136 × 640 při 326 pixelech na palec
Kontrastní poměr (typický) 800:1
Maximální jas (typický) 500 cd/m2
Oleofobní úprava proti šmouhám

Čip
a10 Fusion

Fotoaparát
8 Mpx fotoaparát
Automatické zaostřování
Clona f/2.4
Pětičlenný objektiv
Hybridní infračervený filtr
Snímač se zadním osvitem
Automatická stabilizace obrazu
HDR pro fotky
Ovládání expozice
Panorama (až 43 megapixely)
Sekvenční režim
Zaostřování klepnutím
Přidávání zeměpisných značek k fotkám přes Wi-Fi
Režim samospouště
Formáty ukládání fotek: HEIF a JPEG

Nahrávání videa
HD rozlišení 1080p (30 fps)
Zaostřování klepnutím v průběhu nahrávání
Zpomalené video (120 fps)
Časosběrné video
Kinematografická stabilizace videa
3× zoom
Přidávání zeměpisných značek k videím přes Wi-Fi
Formáty ukládání videa: HEVC a H.264

Fotoaparát FaceTime HD
1,2 Mpx fotky
Clona f/2.2
720p HD video
Snímač se zadním osvitem
Auto HDR pro videa
Sekvenční režim
Ovládání expozice
Režim samospouště

Bezdrátová rozhraní
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
Bluetooth 4.1
Mapy: polohová služba

Přehrávání zvuku
Podporované formáty zvuku: AAC-LC, HE-AAC, HE-AAC (v2), chráněné AAC, MP3, Linear PCM, Apple Lossless, FLAC, Dolby Digital (AC-3), Dolby Digital Plus (E-AC-3) a Audible (formáty 2, 3, 4, Audible Enhanced Audio, AAX a AAX+)
Uživatelem konfigurovatelný limit maximální hlasitosti

TV a video
Podporované formáty videa: HEVC, H.264, MPEG-4 Part 2 a Motion JPEG
Zrcadlení přes AirPlay, výstup fotek a videa na Apple TV (2. generace nebo novější)4
Podpora zrcadlení videa a výstupu videa: až 1080p pomocí digitálního AV adaptéru Lightning a VGA adaptéru Lightning (adaptéry se prodávají zvlášť)

Napájení a baterie
Vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie
Přehrávání hudby: až 40 hodin
Přehrávání videa: až 8 hodin

Snímače
Tříosý gyroskop
Akcelerometr

Operační systém iOS 12
iOS je nejosobnější a nejzabezpečenější mobilní operační systém na světě. Jeho pokročilé funkce pomáhají využít každý den na maximum.

Sluchátka
Apple EarPods

Systémové požadavky
Apple ID (nutné pro některé funkce)
Přístup k internetu
Synchronizace s iTunes v Macu nebo PC vyžaduje:
Mac: OS X 10.11.4 nebo novější
PC: Windows 7 nebo novější
iTunes 12.8.2 nebo novější na Macu a iTunes 12.9.5 nebo novější na PC (bezplatné stažení z www.itunes.com/cz/download)

OBSAH BALENÍ:

iPod touch
Apple EarPods
USB kabel s konektorem Lightning
Stručná příručka

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 12 měsíců
Partnumber MVJE2HC/A
Paměť
256 GB
Podpora paměťových karet Ne
Přehrávané formáty
Přehrávané formáty Dolby Digital, MPEG4, MP3, PCM, AAC, Dolby Digital Plus, HEVC 265, JPEG, H.264, FLAC
Displej
Ano
Ano
Funkce
bez tuneru
Přehrávání videa Ano
Diktafon Ano
Ano
Max. doba přehrávání
40 hod.
8 hod.
Bezdrátové připojení
Ano
Výstupy
Ano
Ne
Ne
Vstupy
Ne
Zdroj napájení
Li-Ion akumulátor
Další parametry
Voděodolnost Ne
šedá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.9 cm
Výška výrobku 0.6 cm
Hloubka výrobku 12.3 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 13.9 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 7.3 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu