MP3 přehrávač Apple iPod touch 32GB (MKHX2HC/A) stříbrný

výprodej
Značka: Apple , Kategorie: MP3 přehrávače
Kód zboží: 1 429 468

MP3 přehrávač - procesor Apple A8 s 64bitovou architekturou, dotykový 4" LCD Retina, Wi-Fi, Bluetooth, 8,0Mpx fotoaparát, 1,2Mpx kamera, výdrž audio až 40 hodin

Zjistit dostupnost

Hudební jablíčko

Vůbec první iPod můžeme v mnoha směrech považovat za pradědu chytrých přehrávačů hudby do kapsy. Přinesl na trh revoluční řešení ovládání, nový design a celou řadu praktických funkcí. Moderní přehrávač Apple iPod touch 32 GB buduje jeho odkaz a dokazuje nejen milovníkům kalifornského giganta, že to s hudbou skutečně umí. MP3 přehrávač Apple iPod touch 32GB se těší nejen na sbírku oblíbených skladeb ve formátu MP3. Mezi podporovanými formáty najdeme AAC i WAV. Byla by však velká škoda využívat přístroj pouze pro poslech. Jeho síla je v pestrosti funkcí a lehkosti ovládání, které může majiteli nabídnout.


iPhone bez Phone

Už první pohled odhalí jednu podstatnou vlastnost. MP3 přehrávač Apple iPod touch 32 GB je vlastně takový jednodušší iPhone bez funkcí pro telefonování. Mnoho lidí si tak musí nutně položit otázku, proč si iPod Touch vlastně pořizovat. Odpověď je jasná. Výhodnější cena a skutečnost, že vás při poslechu hudby neobtěžují příchozí hovory. Můžete si tak klidně jít zaběhat do rytmu nového alba, které si stáhnete z obchodu iTunes. Na klasické volání jsou tady přeci obyčejné mobily.

Stejně jako většina výrobků Apple, tak i MP3 přehrávač Apple iPod touch 32 GB zaujme kvalitními materiály a příkladným zpracováním. Přehrávač je prakticky tenký, velmi pohodlně se při ovládání drží a navíc je k němu mnoho příslušenství od různých krytů až po pouzdra na ruku. Chválu si zaslouží také 4palcový multi-touch retina displej. Reaguje rychle a spolehlivě. Pokud máte zkušenost s produkty Apple, naučíte se MP3 přehrávač Apple iPod touch 32 GB ovládat prakticky ihned. Prostředí je maximálně intuitivní. Příjemná je také výdrž baterie. Při přehrávání zvuku vydrží baterie až 40 hodin, při přehrávání videa až 8 hodin.


Co zůstane?

Pestrost výbavy MP3 přehrávače Apple iPod touch 32 GB bude vyhovovat všem, kteří si bez připojení k internetu nedovedou představit den. Operačním systémem je prověřený iOS 8, v nabídce aplikací nechybí zprávy, hry, hudba, e-mail, mapy, internetový prohlížeč a Siri. Po připojení k bezdrátové síti máte možnost doinstalovat si další funkce od těch zábavných až po ty kancelářské.

Máte chuť být někdy kreativní? Nebo zaznamenat zajímavé momenty z vašeho života a okamžitě je sdílet na sociálních sítích? Apple iPod touch 32 GB na vás myslí a nabízí integrovaný fotoaparát s rozlišením 8 megapixelů a nahrávání HD videa v rozlišení 1080p při snímkování 30 snímků za sekundu. Obraz natočeného videa je krásně plynulý a ostrý. Sdílet ho můžete nejen na internetu (například nahráním na YouTube), ale také do jiných přístrojů přes Bluetooth. Tato technologie je v přístroji zastoupena ve verzi 4.1.

Je čas na tanec

Interní pamět 32 GB poskytuje prostor na tisíce skladeb. Ty můžete začít ihned poslouchat díky přiloženým Apple EarPods. Tradiční a maximálně osvědčené pecky do uší jsou velmi pohodlné a jejich přednes rozhodně neurazí. V kombinaci s propracovaným přehrávačem Apple iPod touch 32 GB fungují na jedničku. Pro posluchače, kteří s sebou nechtějí nosit mobil, případně jim vyhovuje základní model telefonu a netouží to měnit, je Apple iPod touch 32 GB ideální. Nabízí zábavu, delší výdrž baterie a styl, který se jen tak neokouká.


 • 4palcový (úhlopříčně) Multi-Touch Retina displej
 • iOS 8
 • Zprávy, Aplikace a hry, Apple Music, E-mail a internet, Siri,
 • 8MP fotoaparát
 • Nahrávání HD videa v rozlišení 1080p (30 fps)
 • Přehrávání zvuku až 40 hodin
 • Přehrávání videa až 8 hodin
 • Apple EarPods, USB kabel s konektorem Lightning
 • Multi-Touch displej
 • Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
 • Bluetooth 4.1
 • Mapy: polohová služba
 • podpora zvuku: AAC (8 až 320 kb/s), Chráněné AAC (z iTunes Storu), HE-AAC, MP3 (8 až 320 kb/s), MP3 VBR, Audible (formáty 2, 3, 4, Audible Enhanced Audio, AAX a AAX+), Apple Lossless, AIFF, WAV

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců (12 měsíců IČ)
Partnumber MKHX2HC/A
Paměť
32 GB
Podpora paměťových karet Ne
Přehrávané formáty
Přehrávané formáty MP3, WAV, AAC
Displej
ano
Ano
Funkce
digitální
Přehrávání videa Ano
Diktafon Ano
Max. doba přehrávání
40 hod.
8 hod.
Bezdrátové připojení
Ano
Výstupy
Ano
Další parametry
Voděodolnost Ne
stříbrná
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.1 cm
Výška výrobku 13.5 cm
Hloubka výrobku 3.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 7.7 cm
Výška balení 3.4 cm
Hloubka balení 13.6 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu