MP3 přehrávač Hyundai MP 366 GB4 FM P růžový (vrácené zboží 8616000839)

bazar
Značka: Hyundai , Kategorie: MP3 přehrávače
Kód zboží: -4969250

Bazar - vrácené zboží 8616000839

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8616000839

Vkusný přehrávač, který schováte do kapsy


Co byste odpověděli na otázku, jaké vlastnosti by měl splňovat dobrý MP3 přehrávač? Ačkoliv by se jistě našla řada odpovědí, jednu z prvních příček by bezpochyby obsadil kompaktní tvar a schopnost kvalitně přehrát muziku nejlépe ve více než jednom hudebním formátu. MP3 přehrávač Hyundai MP 366 GB4 FM P toto všechno splňuje. Vyznačuje se miniaturní velikostí, elegantním tvarema mnoha zajímavými vychytávkami.

MP3 přehrávač, diktafon a rádio v jednom


Nenechte se mýlit. Na první pohled USB disk je skutečně přehrávačem Hyundai MP 366 GB4 FM P v celé své kráse. Možná vás překvapí, co všechno dokáže. V minimalistickém tvaru USB naleznete 4 GB volného prostoru pro uložení své oblíbené muziky, a to ve formátu MP3 a WMA. Zatímco přehrávač můžete klidně uschovat do kapsy od košile, sluchátka vám spolehlivě reprodukují jeho obsah při chůzi, čekání nebo řízení vozidla.

MP3 přehrávač zdaleka překračuje vlastnosti pouhého přehrávače. Můžete jej využívat k poslechu integrovaného PLL FM tuneru a své oblíbené písničky a pořady do MP3 formátu nahrávat. Pokud si chcete při chůzi zaznamenávat myšlenky, které vás napadnou, lze přehrávač také využívat jako diktafon. Až zaplníte paměť, stačí zařízení připojit k USB výstupu vašeho notebooku nebo stolního počítače a data přetáhnout. S tím souvisí další jeho funkce. Může posloužit jako paměťové zařízení s rozhraním USB 2.0.

Poslouchejte hudbu se svým blízkým


Mnohé z funkcí překvapí, mnohé byste nečekali. Na drobném těle Hyundai MP 366 GB4 FM P najdete kromě ekvalizérui přehledný OLED displej, informující nejen o pořadovém číslu skladby, názvu alba, skladby a interpreta, ale i o stavu baterie. S jedním Li-Pol akumulátorem si můžete užívat hudebních tónů až 17 hodin. A perlička na závěr: MP3 přehrávač disponuje dvěma výstupy pro sluchátka pro 3,5 mm konektor, což není vůbec obvyklé. Otevírá se tak příležitost sdílet muziku současně s někým, kdo je vám blízký.

Vráceno - Použito

Kompaktní tvar, široká paleta funkcí
Do minimalistického tvaru se podařilo vtěsnat překvapivé množství vychytávek. Pohodový prostor 4 GB pro vaše MP3 / WMA soubory doplňuje integrovaný PLL FM tuner s možností nahrávání buď z rádia, nebo z mikrofonu. Pro snadné ovládání a dokonalý přehled disponuje přehrávač vyvedeným OLED displejem. Díky skvělé výdrži baterie zvládnete na jedno nabití až 1.000 minut nepřetržitého poslechu.

Rozsáhlé možnosti připojení
Ve štíhlém těle přehrávače najdete klasické USB rozhraní 2.0, tudíž jej můžete připojit přímo do vašeho notebooku a případně využít jako paměťové zařízení (flash disk). Mnoho uživatelů jistě ocení 2 výstupy pro sluchátka pro 3,5 mm jack konektor, své oblíbené skladby si tak můžete užít společně s někým blízkým.

OLED displej
Vestavěná paměť 4GB
Přehrává formáty WMA, MP3
PLL FM tuner s možností nahrávání
Nahrávání z rádia a mikrofonu
Přednastavené ekvalizéry
2 x výstup pro sluchátka
Dlouhá výdrž baterie, 1 000 minut nepřetržitého poslechu
USB 2,0 interface, funkce USB disku
Příslušenství: sluchátka

Záruka 24 měsíců
Paměť
4 GB
Přehrávané formáty
Přehrávané formáty WMA, MP3
Displej
ne
Ano
Funkce
digitální
Přehrávání videa Ne
Diktafon Ano
Ano
Max. doba přehrávání
17 hod.
Bezdrátové připojení
Ne
Výstupy
Ano
Ne
Zdroj napájení
Li-Pol akumulátor
Další parametry
Voděodolnost Ne
růžová
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 9.2 cm
Výška výrobku 3.0 cm
Hloubka výrobku 1.1 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 9.5 cm
Výška balení 12.5 cm
Hloubka balení 4.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací