Myčka nádobí Mora VM 533 X nerez

Značka: Mora , Kategorie: Vestavné myčky
Kód zboží: MORVM533X

MYČKA VM 533 X VESTAVNÁ MYČKA S PANELEM

Program 1/2 náplň
Čisté nádobí stále k dispozici
Tento program vám umožní využívat myčku jen s 1/2 naplněním nádobí. Nemusíte tak...

Zjistit dostupnost

MORA VM 533 X, stříbrná


Vestavná myčka od společnosti Mora se stane záchranou pro každého, kdo doma nemá tolik prostoru, aby si pořídil klasickou 60 cm širokou myčku. V mnohých kuchyních, především v panelových bytech, není místo téměř na nic, spousta lidí proto vidinu šikovného pomocníka na mytí nádobí vzdala. Nicméně řešení je jednoduché, stačí sáhnout po zařízení v úzkém provedení. S šířkou 45 cm ušetříte cenné centimetry, které můžete využít k zařízení extra skříňky pro další kuchyňské doplňky.


Pokud doma žijete sami, určitě se vám stane, že během několika dní nemáte dost nádobí k tomu, abyste myčku naplnili. Ani tento případ však nepředstavuje problém. Zvolte si režim poloviční náplně, při kterém ušetříte ještě více vody i energie, výsledky však přitom budou vždy perfektní.


Šetřete životní prostředí. V nabídce šesti programů a pěti teplot nechybí ani ECO režim, který výrazně šetří energii i spotřebu vody, aniž byste se museli spokojit se zhoršenou kvalitou mytí. O bezpečnost se stará ochrana Total Aqua Stop, která v případě hrozícího přetečení ihned vypne přísun vody do myčky. Jedná se o vestavný spotřebič, čelní dvířka nejsou součástí dodávky.


 Jedná se o vestavný spotřebič, čelní dvířka nejsou součástí dodávky.


S šířkou pouhých 45 cm je jako stvořená do malých kuchyní, kam se s přehledem vejde i s ostatními spotřebiči!

 


Extra tichý chod


Zapomeňte na to, že by přístroj svým provozem rušil ostatní členy rodiny nebo sousedy. S hlučností pouhých 47 dB o jeho chodu nebudete téměř ani vědět, myčku proto můžete bez obav pustit i večer po celodenním sbírání použitého nádobí.


 Poloviční náplň


Nečekejte několik dnů, než myčku zcela zaplníte. Pokud máte méně nádobí, zvolte režim poloviční náplně. S ním se nespotřebuje tolik vody, ale zároveň si můžete být jisti, že nádobí bude zářit jako pozlátko a nezůstane na něm žádný zbytek přischlého jídla či mastnota.


 


Úsporný provoz


Zařazení do úsporné energetické třídy A++ vám zaručuje efektivní a levný provoz spotřebiče. Důkazem je i spotřeba, která během jednoho cyklu činí 0,91 kWh a 11 litrů vody. To je mnohonásobně méně, než kdybyste nádobí po každém jídle myli ručně.


 Šetří životní prostředí


Pro všechny bojovníky za naše životní prostředí myčka disponuje režimem ECO. Ten sníží spotřebu vody i energie na minimum, aby bylo dosaženo výborných výsledků a naše Země kvůli tomu netrpěla. Celkem máte na výběr šest různých programů a pět teplot.


 Pro menší kuchyně


Ačkoliv jsou myčky v dnešní době již běžnou součástí kuchyní, některé menší byty mají problém extra spotřebiče do prostoru naskládat. Řešení představuje zúžené provedení, které činí 45 cm, je tedy o 15 cm užší než klasická 60cm myčka. Nyní i v garsonkách nebo extra malých panelákových kuchyních můžete mít pomocníka, jenž se vám spolehlivě a účinně postará o vaše nádobí. 

MYČKA VM 533 X VESTAVNÁ MYČKA S PANELEM

Program 1/2 náplň
Čisté nádobí stále k dispozici
Tento program vám umožní využívat myčku jen s 1/2 naplněním nádobí. Nemusíte tak čekat, až bude myčka plná. Tento program oceníte například při návštěvě hostů, kdy vám najednou bude chybět čisté nádobí. Spotřeba vody a energie je při 1/2 programu podstatně nižší a doba mytí je kratší.

Total AquaStop
Bezpečí proti uniku vody
Vaše bezpečí a klidný spánek či odjezd na dovolenou vám zajistí bezpečnostní funkce AquaStop. Myčku tak můžete nechat v provozu přes noc i jindy naprosto bez dohledu. V případě úniku vody anebo zatopení se funkce AquaStop automaticky aktivuje, odstaví přívod vody a zároveň čerpadlo vypumpuje vodu z nádrže myčky. Funkce AquaStop zůstává trvale aktivní po celou dobu životnosti vaší myčky.

Energetická třída A++
Až o 45 % nižší spotřeba energie ve srovnání s energetickou třídou A.
Značka MORA velmi důsledně dbá na životní prostředí. Proto se snaží, aby chladničky byly co nejefektivnější a pro vás vždy maximálně úsporné.

Program Tablety 3v1

 • kapacita myčky 9 sad nádobí
 • 2 úložné koše
 • samočistící filtr
 • tablety 3v1
 • úsporný ECO program
 • 1/2 program
 • funkce Total Aqua Stop proti přetečení
 • zvuková signalizace konce mytí
 • energetická třída: A++
 • účinnost mytí: A
 • účinnost sušení: A
 • hlučnost: 47 dB
 • spotřeba energie: 0,69 kWh
 • spotřeba vody: 9 l
 • elektrické napětí: 230 V
 • Rozměry výrobku (vך×h):815 x 448 x 550 mm

Jedná se o vestavný spotřebič, čelní dvířka nejsou součástí dodávky.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Konstrukce
Typ vestavba
přední panel
Počet sad nádobí
9 souprav
Spotřeba
0.69 kWh
9 l
197 kWh
2520 l
A++
Odhadované náklady mytí za 1 rok 911 Kč
Odhadované náklady mytí za 5 let 4554 Kč
Odhadované náklady mytí za 10 let 9108 Kč
Mytí/sušení
A
A
Počet teplot 5
Počet ostřikovacích ramen 2
Programy/funkce
Funkce myčky zvukový signál ukončení programu, ochrana proti úniku vody, indikace leštidla, indikace soli, poloviční náplň
Počet programů 6
Ano
Příborová zásuvka Ne
Ano
Ne
Distribuce
oficiální ČR
Další parametry
47 dB
-
Ano
Šířka myčky 44.8 cm
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ne
Automatické otevírání dveří Ne
Promítání času na podlahu Ne
Paprsek na podlahu Ne
Přívodní a odpadní hadice v balení Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 44.8 cm
Výška výrobku 81.5 cm
Hloubka výrobku 55.0 cm
Hmotnost výrobku 30.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 48.5 cm
Výška balení 88.4 cm
Hloubka balení 63.6 cm
Hmotnost balení 35.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu