Myš C-Tech Akantha Ultimate GM-11 (GM-11) černá

výprodej
Značka: C-Tech , Kategorie: Myši
Kód zboží: CTCGM11

Myš laserová, drátová, počet tlačítek 7, rozlišení 3200dpi

Naše cena s DPH:

542

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

C-TECH Akantha Ultimate GM-11, černá C-TECH Akantha Ultimate GM-11, černá 


Společnost C–TECH zařadila do své nabídky tuto dostupnou herní myš, která je určena pro všechny nadšené hráče počítačových her hledající skvělý poměr ceny a výkonu. Zaujme jasným podsvícením a futuristicky tvarovaným tělem. Pro hráče je zajímavý zejména vysoký počet tlačítek, kterých najdeme na myši celkem sedm. V naprosté většině her můžete každému z nich přiřadit nějakou funkci a zefektivnit tím své hraní. S přiloženým editorem maker lze jednotlivým tlačítkům přiřadit nějaké makro a ulehčit si tak například práci s kancelářskými programy. Laserový snímač má rozlišení 3 200 DPI a umožňuje tak velmi rychlý pohyb kurzoru. To přijde vhod ve více případech, ale nejvíce asi při hraní akčních FPS her, kde se každá milisekunda cení zlatem. 


Precizní zpracování 


Myš je díky použití moderních materiálů velmi lehká a snadno ovladatelná. Pro možnost komfortního pohybu na větší ploše je osazena kvalitním 2m USB kabelem. Ten je navíc opleten ve speciálních vláknech zabraňujících lámání a mechanickému poškození například o hranu stolu.

Nová herní myš C-TECH AKANTHA ULTIMATE se ve Vašich rukou promění ve skutečně ultimátní zbraň. První, co uživatele zaujme, je perfektní design a skvělé ergonomické tvarování myši s pogumovaným povrchem. Tím jsme ale pouze na začátku výčtu předností této herní myši. AKANTHA ULTIMATE je osazená laserovým chipsetem o maximálním rozlišení až 3200DPI. Nabízí celkem 7 plně programovatelných tlačítek a jako třešnička na dortu: 7 volitených barev LED podsvícení.

Co myš AKANTHA ULTIMATE povyšuje na skutečně ultimátní zbraň je dodávaný herní software. Díky hernímu software uživatel může měnit nespočet nastavení myši.

Programování tlačítek - Myš má celkem 7 tlačítek a každému z nich může být přiřazena jedna z mnoha funkcí pro kancelář, multimédia, webový prohlížeč a nebo to pro hráče nejzásadnější: vlastní macro. Myš má celkem 5 přepnínatelných profilů, přičemž pro každý z nich je uloženo vlastní mapování tlačítek.

Macro editor - v tomto prostředí si uživatel může vytvářet svá vlastní macra, která jsou následně dle uživatelovy volby přiřazena danému tlačítku myši. V tomto propracovaném editoru můžete i nastavovat prodlevy mezi stisky jednotlivých tlačítek klávesnice nebo do maker dokonce zakomponovat kliky myši.

DPI nastavení - umožňuje definovat DPI úrovňe a citlivost kurzoru.

Nastavení podsvícení LED - v této sekci herního software uživatel definuje vlastnosti a barvu podsvícení myši. Na výběr je 7 barev: modrá, červená, zelená, cyan, magenta, žlutá a bílá. Zvolit si můžete mezi permanentním podsvícením myši, nebo takzvaným "breathing" efektem, pro který lze i nastavit možnost cyklické obměny barev.

Parametry
Senzor: laser
Rozlišení: 3200DPI
Počet tlačítek: 7
LED podsvícení: 7 barev

Kabel: 2 m, opletený se stíněním
Povrch: pogumovaný

Záruka 24 měsíců
Partnumber GM-11
Připojení
kabelové
USB 2.0
Vlastnosti
Laserová
Další parametry
herní
černá
Vertikální Ne
3200 DPI
7
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 21.7 cm
Výška balení 5.5 cm
Hloubka balení 16.1 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu