Myš Logitech G PRO Gaming Mouse (910-005440) černá

doprava zdarma novinka
Značka: Logitech , Kategorie: Myši
Kód zboží: LOG910005440

JEDEN ÚČEL
Při soutěžním hraní není vítězství otázkou metrů či sekund, ale mikrometrů a milisekund. A když je v sázce vše, jediné posunutí a kliknutí vás může dělit mezi odchodem domů s 5 000...

Naše cena s DPH:

1 990

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Logitech G PRO Gaming Mouse


Ponořte se do hry. Pořiďte si herní myš Logitech G PRO Gaming Mouse, která vám usnadní ovládání hry a pomůže vám dosáhnout touženého vítězství. Myš vám svým jedinečným tvarem přesně padne do dlaně a zajistí pohodlné používání dlouhé hodiny. Na spodní straně se nachází citlivý a přesný HERO snímač, u kterého si můžete navolit rozlišení v rozmezí 100 až 25 600 DPI (po aktualizaci firmwaru) podle aktuálních preferencí a potřeb konkrétní hry. Připojte ji ke svému počítači pomocí lehkého a flexibilního kabelu a nastavte si požadované funkce na každé ze šesti programovatelných tlačítek, abyste nejpoužívanější příkazy měli vždy ihned k dispozici.
 


Klíčové vlastnosti:


 • Spolehlivé a kvalitní příslušenství pro hráče počítačových her
 • Kvalitní HERO senzor nabídne rozlišení až 16 000 dpi pro mimořádně přesné a rychlé reakce
 • Možnost uložení až pěti různých nastavení do uživatelských profilů
 • Odolná mechanická tlačítka zajistí dlouhé roky bezchybného provozu
 • Celkem šest programovatelných tlačítek

 


S herní myší Logitech se naplno ponoříte do každé herní akce a budete hru ovládat rychle a s maximální přesností.

 


Senzor HERO 16K


Přesný herní senzor HERO 16K vám pomůže vyhrát každý souboj nebo závod. Vyniká mimořádnou přesností, která se vyrovná soutěžní úrovni. Nabízí konzistentní odezvu i možnost přizpůsobení citlivosti dpi v rozmezí 100 až 16 000 prostřednictvím softwaru Logitech G HUB.


 
 


Klasický tvar


Vývojáři si na designu myši dali maximálně záležet. Při hraní vám splyne s dlaní a umožní používat myš zcela automaticky a intuitivně. Ruka vás nebude bolet ani po dlouhých hodinách hraní, takže můžete bez obav trávit volný čas u své oblíbené zábavy.


 
 


Mechanický zdvih tlačítek


Mějte jistotu, že u pravého i levého tlačítka zůstane konzistence odezvy vždy vysoká. Mechanický systém zdvihu tlačítek se postará o přesné a spolehlivé reakce při každém kliknutí, abyste se na myš mohli spolehnout i při profesionálním hraní nebo tréninku.


 
 


Odlehčený kabel


Flexibilní kabel bez PVC je nyní ještě lehčí a jemnější. Umožní vám ještě snadněji pohybovat myší po celém stole, takže téměř ani nevíte, že je myš ke kabelu připojená.


 
 


6 programovatelných tlačítek


Stáhněte si do svého počítače software Logitech a naprogramujte si všech šest tlačítek na funkce, které potřebujete mít vždy po ruce. Díky možnosti nastavení tak získáte výhodu nad soupeři, jelikož budete ještě rychlejší a hbitější.


 
 


Podsvícení RGB


Vaše zábava bude nyní ještě intenzivnější. Nastavte si podsvícení myši a slaďte si osvětlení i s klávesnicí, sluchátky a dalším příslušenstvím, abyste při hraní skvěle vypadali. To oceníte mj. v případě, že streamujete na sociálních sítích.


 
 


5 profilů


Vlastní nastavení a programování tlačítek si snadno zpřístupníte, ať už si s sebou myš vezmete kamkoliv. Uložte si nastavení do jednoho z pěti profilů a mějte ho k dispozici po připojení k různým notebookům a počítačům.


 
 


Výkonné provedení


Odolné provedení je zárukou, kterou vám Logitech nabízí. Myš byla vytvořená a testovaná i na náročné turnaje a pravidelný trénink profesionálních hráčů. Můžete se vždy spolehnout na mimořádnou odolnost i spolehlivý úchop a dlouhodobě bezchybnou funkčnost myši.


JEDEN ÚČEL
Při soutěžním hraní není vítězství otázkou metrů či sekund, ale mikrometrů a milisekund. A když je v sázce vše, jediné posunutí a kliknutí vás může dělit mezi odchodem domů s 5 000 USD nebo 500 000 USD v kapse. Proto divize Logitech G vytvořila myš PRO. Vybavenou senzorem HERO, naším nejmodernějším herním senzorem pro neuvěřitelnou rychlost a přesnost potřebnou pro vítězství.

SENZOR HERO 16K
HERO 16K je náš nejpřesnější herní senzor všech dob s přesností nové generace a od základu přepracovanou architekturou. HERO 16K se vyznačuje parametry 400+ IPS, 100–25 600 DPI a nulovým vyhlazováním, filtrováním a zrychlením v celém rozsahu hodnot DPI. HERO 16K dosahuje té nejvyšší přesnosti soutěžní úrovně a nejvíce konzistentní odezvy. Nezapomeňte si přizpůsobit a vyladit nastavení DPI pomocí Logitech G HUB.

KLASICKÝ TVAR PRO SOUTĚŽNÍ HRANÍ
Myš PRO byla inspirována klasickými liniemi a jednoduchou konstrukcí těla myší Logitech G100 a G100s, proslavených nejlepšími soutěžními profesionálními hráči. Konzistentnost a pohodlí jsou pro dosažení nejvyššího výkonu klíčové. Myš PRO vám poskytne obojí.

MECHANICKÝ SYSTÉM ZDVIHU TLAČÍTEK
Mechanický systém zdvihu tlačítek herní myši Logitech G PRO zvyšuje konzistenci odezvy levého/pravého tlačítka myši a pomáhá snížit sílu potřebnou pro kliknutí. Výsledkem je rychlá a spolehlivá aktivace kliknutí, na kterou se můžete spolehnout i při soutěžení na nejvyšší úrovni.

KABEL PRO SOUTĚŽNÍ HRANÍ
Na základě zpětné vazby od profesionálních hráčů a soutěžních týmů je myš PRO nyní vybavena lehčím, jemnějším a více flexibilním kabelem bez PVC.

6 PROGRAMO VATELNÝCH TLAČÍTEK
Myš Logitech G PRO Gaming Mouse můžete používat ihned po vybalení s přednastavenými tlačítky, nebo si ji můžete plně nakonfigurovat dle svých potřeb pomocí G HUB. Všech šest tlačítek lze provázat za účelem aktivace herních příkazů.

TECHNOLOGIE LIGHTSYNC RGB
Myš PRO zahrnuje možnost přizpůsobení z palety až 16,8 milionů barev, což je ideální pro propagaci barev vašeho týmu, upravení vzhledu vaší sestavy, nebo synchronizaci s ostatními produkty G. Technologie LIGHTSYNC rovněž zahrnuje hrami řízené efekty podsvícení, které reagují na herní akce, vizualizace zvuku, snímání barev na obrazovce a další. Vše si můžete naprogramovat pomocí G HUB.

5 PROFILŮ V INTEGROVANÉ PAMĚTI
Díky programovatelným paměťovým profilům si mohou profesionálové uložit celou řadu předvoleb přímo do myši PRO pomocí G HUB. Neztrácejte čas s instalací dalšího softwaru nebo konfigurací svých nastavení na soutěžních systémech. Věnujte se rovnou hře.

VÝKONNOST A ODOLNOST
Myš PRO, jejíž konstrukce vychází z více než 30leté praxe společnosti Logitech v navrhování, výrobě a testování myší, byla vyvinuta pro náročný trénink a turnajovou sezónu profesionálů zatímco povrch myši PRO je opatřen potahem zajišťujícím odolnost a spolehlivý úchop. Patky byly testovány na výdrž více než 250 km.

FYZICKÉ PARAMETRY

 • Výška: 116,6 mm
 • Šířka: 62,15 mm
 • Hloubka: 38,2 mm
 • Hmotnost: 85 g, pouze myš
 • Délka kabelu: 2,10 m

SNÍMÁNÍ POHYBU

 • Sensor: HERO™
 • Rozlišení: 100–25 600 DPI
 • Nulové vyhlazování/zrychlení/filtrování
 • Max. zrychlení: > 40 G1Testováno na podložce Logitech G240 Gaming Mouse Pad
 • Max. rychlost: > 400 IPS2Testováno na podložce Logitech G240 Gaming Mouse Pad

ODEZVA

 • Formát dat USB: 16 bitů na každé ose
 • Frekvence odezvy USB: 1000 Hz (1 ms)
 • Mikroprocesor: 32bitový ARM

VÝDRŽ

 • Patky z PTFE: výdrž 250 km3 Testováno na podložce Logitech G240 Gaming Mouse Pad

DALŠÍ FUNKCE

 • Integrovaná paměť: 5 profilů
 • Podsvícení LIGHTSYNC RGB: 1 zóna
 • Mechanický systém zdvihu tlačítek

POŽADAVKY

 • Windows® 7 nebo novější
 • macOS 10.11 nebo novější
 • Chrome OSTM
 • Port USB
 • Přístup k internetu pro Logitech G HUB (volitelný)

Záruka 24 měsíců
Partnumber 910-005440
Připojení
kabelové
USB 2.0
Vlastnosti
Optická
Další parametry
herní
černá
Vertikální Ne
Podsvícení Ano
25600 DPI
6
Velikost standardní
Tlačítko pro změnu dpi Ano
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 4.2 cm
Výška balení 17.1 cm
Hloubka balení 11.6 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu