Myš Logitech Gaming G602 Wireless (910-003822) černá

Značka: Logitech , Kategorie: Myši
Kód zboží: LOG910003822

Myš laserová, bezdrátová, počet tlačítek 11, rozlišení 2500dpi

Zjistit dostupnost

Logitech G602, černá Logitech G602, černá 


Herní divize „G“ známé společnosti Logitech rozšiřuje svou nabídku o další herní příslušenství nejvyšší kvality. Je jím tato luxusní bezdrátová myš, která se může pyšnit precizním zpracováním, obrovskou výdrží a hlavně množstvím užitečných funkcí. Za zmínku ale určitě stojí i originální a futuristický design, který dodává myši velmi dynamický vzhled a zároveň zaručuje vysoký uživatelský komfort i při dlouhém používání. Celé tělo myši je tvarováno do oblouku z něhož ještě vybíhá boční podpěra zápěstí. Tato koncepce podporuje dodržování zdravotních zásad při práci s PC a navíc usnadňuje přesné ovládání. 


Skvělá výdrž 


Bezdrátové myši mají spoustu výhod. Snadno se přenáší, nepřekáží vám kabely, nabízí větší prostor pro manipulaci a podobně. Často jsou ale tyto přednosti zastíněny slabou výdrží. To ovšem není případ tohoto modelu! Díky moderním technologiím se můžete v úsporném režimu dostat až na výdrž 1 440 hodin na jedno nabití, ale i v režimu výkon určeném pro maximální výsledky v PC hrách myš vydrží velmi slušných 250 hodin. Režimy se mění jednoduchým posuvníkem na vrchní straně myši, takže mezi nimi můžete přepínat dle potřeby.


Jsem splněný sen každého nadšeného hráče PC her!

 


Logitech G602, černá


Nízkoenergetický bezdrátový přenos


Model G602 je vybaven jedinečnou technologií bezdrátového připojení, který využívá přenos na frekvenci 2,4 GHz. Oproti kancelářským zařízením od Logitechu ale v tomto případě využívá myš celé dostupné pásmo a dosahuje tak naprosto špičkové 2ms odezvy. Přiložený prodlužovací USB kabel vám navíc umožňuje snadno umístit přijímač do pozice pro optimální zisk signálu.


 


Logitech G602, černá


Snímač Delta Zero


Tento model je první myší vybavenou moderním a exkluzivním snímačem Delta Zero. Ten je optimalizován pro maximalizaci výdrže baterie při zachování jedinečné přesnosti a rychlosti přenosu. Snímač dokáže pracovat až s rozlišením 2 500 DPI, které lze pomocí přepínače snadno v případě potřeby omezit pro pomalejší pohyb kurzoru.


 


Logitech G602, černá


Intuitivní design


Design je nejen velice pěkný na pohled, ale je také funkční a pohodlný. Speciální tvarování, zdrsněný povrch a optimální rozmístění ovládacích prvků. Všechny tyto aspekty zaručují maximální uživatelský zážitek.


 


Logitech G602, černá


Přepínač DPI


Vysoké rozlišení snímaného povrchu je více než žádoucí při hraní počítačových her, ale pro některé uživatele může být poněkud nepříjemné pro běžnou práci s PC. Proto výrobce tento model osadil jednoduchým přepínačem rozlišení, pomocí nějž můžete dle vašich preferencí snížit rozlišení až na 250 DPI.


 


Logitech G602, černá


11 programovatelných tlačítek


Nejen pokročilý uživatel ocení možnost naprogramovat si makra na každý z 11 programovatelných prvků. Můžete si tak usnadnit práci s kancelářskými programy, nebo například nadefinovat často používané herní akce. Veškeré nastavení probíhá pomocí dodávaného programu Logitech Gaming Software.

Bezdrátová herní myš Logitech® G602 zdokonaluje zákony bezdrátového hraní díky životnosti až 250 hodin*. G602 nabízí skutečný herní výkon od absolutní přesnosti jedinečné snímací technologie Delta Zero™, přes vysoce odolné primární přepínače až po životnost až 20 miliónů kliknutí. 11 programovatelných ovládacích prvků lze přizpůsobit pomocí volitelného softwaru Logitech Gaming Software. Moderní povrchové materiály zvyšují pohodlí a ovladatelnost při dlouhém hraní her. Nebo můžete zvolit režim výdrže, který prodlužuje životnost baterie na úctyhodných 1440 hodin. Na myš G602 se můžete spolehnout vítězstvím.

Klíčové vlastnosti:

  • 250 hodin nepřetržitého hraní.
  • Herní životnost baterie až 250 hodin*
  • 11 programovatelných ovládacích prvků
  • Technologie vysoce přesného snímače Delta Zero™

Obsah balení

  • Bezdrátová herní myš
  • Bezdrátový přijímač
  • Prodlužovací kabel přijímače
  • 2 baterie velikosti AA (nainstalované)
  • Uživatelská dokumentace
  • Tříletá záruka a plná podpora produktu od výrobce

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 36 měsíců
Partnumber 910-003822
Připojení
Připojení bezdrátové
2,4 GHz (bezdrátové)
Vlastnosti
laserová
Další parametry
Typ použití herní
Barva černá
Typ napájení baterie AA
Vertikální Ne
Podsvícení Ano
2500 DPI
11
Velikost standardní
Tlačítko pro změnu DPI Ano
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 5.4 cm
Výška balení 13.5 cm
Hloubka balení 19.2 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu