Myš Logitech Gaming G604 Lightspeed Wireless (910-005649) černá (zánovní 8801490016)

bazar
Značka: Logitech , Kategorie:
Kód zboží: -10043119

Bazar - zánovní 8801490016

Zjistit dostupnost
Bazar - zánovní 8801490016

Logitech G604 úvodLogitech G604 Lightspeed, černá


Posuňte úroveň i celkový požitek z hraní na úplně jinou metu. Jak toho dosáhnout? Přece ve společnosti Logitech G604 Lightspeed! Jedná se totiž o herní myš, která se spoléhá na optický snímač, je plně bezdrátová a svým uživatelům tak poskytuje absolutní svobodu pohybu. Dokáže se vám také plně přizpůsobit, a sice prostřednictvím 15 programovatelných prvků. Opomenout nemůžeme ani dlouhou výdrž a schopnost připojit se ke všem 3 nejrozšířenějším operačním systémům.


Moderní každým coulem


Aby se vám dostalo co možná nejvyšší podpory během hraní her, tvůrci vybavili myš Logitech G604 Lightspeed novým a efektivním senzorem Hero 16K. Ten se spoléhá na snímání 1:1 a až neuvěřitelně skvělou energetickou spotřebou. Za zmínku stojí také progresivní design tohoto technologického zázraku, který si vás získá na první dobrou.
Zlepšete své schopnosti a užívejte si každý okamžik za počítačem naplno. Logitech G604 Lightspeed Vám poradí jak.

 


Hraj jako mistr!


S1mple, král světového CS:GO, hraje na periferiích Logitech G! Vyber si svůj gear a hraj jako mistr světa!

 


Maximální přesnost


Protože se Logitech G604 Lightspeed spoléhá na optický snímač, tak blesková rychlost a maximální preciznost jsou veličiny, jimiž se tento model může chlubit. Odezva totiž netrvá déle než 1 ms a hodnota citlivosti se může vyšplhat až na 25 600 DPI (po aktualizaci firmwaru). Vy si však můžete zvolit, jaká hodnota vám konkrétně bude vyhovovat. Obávat se nemusíte vyhlazování, filtrování, nebo zrychlení.


Logitech G604 senzor
 


Sázka na individualizaci


Jak dosáhnout toho, aby Logitech G604 Lightspeed dokázal splnit kritéria každého z velkého množství uživatelů? Výrobce si s touto otázku otázkou zřejmě věděl rady. Vsadil tedy na 15 plně programovatelných tlačítek, jejichž funkci si každý z uživatelů může plně přizpůsobit. A to s ohledem pouze na své vlastní preference. Tvůrci si dali záležet i na bleskově rychlém rolovacím kolečku, které vám nabídne hned 2 režimy.


Logitech G604 přizpůsobení
 


Dlouhodobá podpora


Protože výrobce vsadil na klasickou AA baterii, znamená to, že Logitech G604 Lightspeed vám nabídne své služby na dlouhou dobu. Životnost baterie se však může lišit v závislosti na režimech užívání. Konkrétně se jedná o režim Lightspeed, který zaručuje až 240 hodin nonstop hraní her. Co se týče režimu Bluetooth, tak ten je připraven vám dělat garde až po dobu 5,5 měsíců.


Logitech G604 baterie
 


Připojení na úrovni


Jak se můžete s Logitech G604 Lightspeed připojit? Různě, rychle, bezdrátově a jednoduše. Čeká na vás totiž duální připojení, mezi kterým můžete libovolně přepínat pomocí pouhého jednoho kliknutí. Jedním je tedy Lightspeed a tím druhým samozřejmě Bluetooth. Spojit síly navíc můžete hned se dvěma zařízeními. Připojení je navíc ultra rychlé a stabilní. Rozumí si s Windows, macOS i Androidem.


Logitech G604 připojení

Zánovní

Hraní ve vašem stylu
Vaše síla pro dokonalé ovládání. Staňte se pány her MOBA, MMO a Battle Royale se strategicky navrženou myší G604 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse. 15 programovatelných ovládacích prvků spojilo síly s ultrarychlým duálním připojením LIGHTSPEED a senzorem HERO 16K, nejlepším ve své třídě. Je to všestranná bitevní zbraň, díky které můžete hrát déle, lépe a ve vašem stylu.

15 programovatelných ovládacích prvků
Naprogramujte, vylaďte a zvítězte. Mějte svůj arzenál dokonale pod kontrolou ve hrách Battle Royale, MMO a MOBA díky takticky umístěným ovládacím prvkům v optimálním množství a konfiguraci. Vylaďte a přiřaďte zkratky, doveďte své příkazy k dokonalosti a zvítězte.

Duální připojení s technologií Lightspeed
Jedním kliknutím můžete přepínat mezi ultrarychlým (1 ms) bezdrátovým připojením LIGHTSPEED a Bluetooth® – dokonce i na dvou různých zařízeních.

Senzor Hero 16K
Myš je vybavena naším nejmodernějším herním senzorem HERO 16K s přesným snímáním 1:1 a energetickou spotřebou nejlepší ve své třídě. Senzor HERO 16K navíc dosahuje max. citlivosti 25 600 DPI, s nulovým vyhlazováním, filtrováním a zrychlením.

Volné otáčení
Odolné kovové rolovací kolečko umožňuje přepínat ultrarychlým posuvem a posuvem po krocích. Prolétávejte nabídkami, po krocích přepínejte mezi výběrem zbraní a kouzel, a přidělujte zkratky pro ovládání posuvu nahoru či dolů.

240 hodin, Jedna baterie AA
Hrajte déle – a lépe – s vysoce výkonným senzorem HERO 16K. To vše umožňuje kombinace přesnosti a úspornosti nejlepší ve své třídě. Používejte režim Bluetooth® a hrajte až 5,5 měsíce.

Technické specifikace:

 • Senzor: HERO™ 16K
 • Rozlišení: 100–25 600 DPI
 • Nulové vyhlazování/zrychlení/filtrování
 • Maximální zrychlení: > 40 G1 Testováno na podložce Logitech G240 Gaming Mouse Pad
 • Maximální rychlost: > 400 IPS2 Testováno na podložce Logitech G240 Gaming Mouse Pad

Odezva

 • Formát dat USB: 16 bitů/osa
 • Frekvence odezvy bezdrátové technologie LIGHTSPEED: 1 000 Hz (1 ms)
 • Frekvence odezvy Bluetooth®: 88–133 Hz (7,5–11,25 ms)
 • Mikroprocesor: 32bitový ARM

Výdrž

 • Patky z PTFE: výdrž 250 km3 Testováno na podložce Logitech G240 Gaming Mouse Pad
 • Režim LIGHTSPEED: až 240 hodin (nonstop hraní)
 • Režim Bluetooth®: až 5,5 měsíce (standardní používání)

Další funkce

 • Ultrarychlé rolovací kolečko se dvěma režimy
 • Integrovaná paměť
 • Mechanický systém zdvihu tlačítek

Rozměry:

 • Výška: 130 mm
 • Šířka: 80 mm
 • Hloubka: 45 mm
 • Hmotnost: 135 g, s AA baterií

Obsah balení:
G604 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse
Bezdrátový přijímač LIGHTSPEED
Prodlužovací kabel přijímače USB
Baterie velikosti AA
Uživatelská dokumentace

Záruka 24 měsíců
Partnumber 910-005649
Připojení
Připojení bezdrátové
Bluetooth, 2,4 GHz (bezdrátové)
Vlastnosti
optická
Další parametry
Typ použití herní
Barva černá
Typ napájení baterie AA
Vertikální Ne
Podsvícení Ano
25600 DPI
15
Velikost standardní
Tlačítko pro změnu DPI Ano
Tichá tlačítka Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 18.1 cm
Výška balení 5.5 cm
Hloubka balení 11.9 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu