Myš Logitech MX Master 3 Advanced Wireless - graphite (910-005694)

Značka: Logitech , Kategorie: Myši
Kód zboží: LOG910005694

Styl a výkonnost
MX Master 3 nabízí okamžitou přesnost a nekonečný potenciál. Jedná se o naši doposud nejmodernější myš řady Master – navrženou pro kreativní osoby a vyrobenou pro kodéry....

Zjistit dostupnost

Logitech MX Master 3 Advanced Wireless, graphite


MX Master 3 Advanced Wireless je špičková myš od Logitechu. Je bezdrátová a vybavená laserovým senzorem Darkfield, jenž přináší přesné reakce téměř na všech površích – i skle. Vyniká i tím, že s její pomocí můžete ovládat více počítačů a dokonce mezi nimi i přesouvat text, obrázky a soubory. Unikání je navíc také elektronickým posuvem MagSpeed a kolečkem pro ovládání palcem.


Navíc se nabízí možnost přesně nadefinovat akce pro jednotlivá tlačítka v různých programech s cílem ještě zvýšit vaší efektivitu. Kompatibilní je s Windows i Mac a v těle má dobíjecí baterii, která na nabití vydrží pracovat až 70 dní, podporuje rychlé nabíjení a energii doplňuje skrze moderní USB-C.  Když chcete efektivitu 100 %, jste tu správně!

MagSpeed


Logitech oznamuje, že „znovu vynalezl kolečko“. Nabízí zde totiž novinku v podobě elektromagnetického posuvu MagSpeed. Technologie poskytuje neuvěřitelnou přesnost na pixel a přitom i obrovskou rychlost, když dokáže za vteřinu projít klidně tisíc řádků. Výhodou je také dokonale tichý chod a obrobená ocel kolečka zajišťuje skvělou hmatovou odezvu.

Geniální ergonomie


Myš má ergonomický design, aby perfektně seděla v ruce a pohodlně se vám pracovalo i po dlouhých hodinách u PC. Stejně tak má chytře rozvržená tlačítka vpřed/zpět a tlačítka pro gesta + nové kolečko, které ovládáte palcem.

Buďte ještě efektivnější


U MX Master 3 lze nastavit jednotlivé akce pro různé aplikace zvlášť, abyste byli maximálně efektivní. Nadefinované možnosti přizpůsobení jsou pak dostupné pro oblíbené programy, jako je Adobe Photoshop, Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro, Google Chrome, Safari a Microsoft Word, Excel, PowerPoint a Edge.

Jedna myš k více počítačům


S touto myší lze ovládat najednou více počítačů. Vděčí za to technologii Flow. Kompatibilita je zajištěna s Windows a macOS a funkce umožní také snadno přenášet texty, obrázky a další soubory.

Logitech Darkfield


Rychlejší a 5× přesnější je MX Master 3 oproti běžným myším díky snímání Logitech Darkfield. To nabízí přesnost až 4 000 DPI a umožňuje efektivně ovládat myš na jakémkoli povrchu včetně skla.

USB-C


Model MX Master 3 na nabití zvládne pracovat až 70 dní a když mu dojde energie, stačí mu minuta na nabíječce, aby měl energii na tři hodiny provozu! Dobíjí se totiž moderním konektorem USB-C.

 


Styl a výkonnost
MX Master 3 nabízí okamžitou přesnost a nekonečný potenciál. Jedná se o naši doposud nejmodernější myš řady Master – navrženou pro kreativní osoby a vyrobenou pro kodéry. Budete moci dokonale zvládnout vše, na co jen pomyslíte.

Procházejte 1000 řádků za sekundu
Znovu jsme vynalezli kolečko. Zbrusu nová funkce elektromagnetického posuvu MagSpeed™ je dostatečně přesná pro zastavení s přesností na pixel a dostatečně rychlá pro procházení 1000 řádků za sekundu. A navíc je téměř neslyšná. Obrobená ocel kolečka mu propůjčuje prvotřídní hmatovou odezvu a dostatečnou hmotnost pro dynamickou setrvačnost, kterou cítíte – avšak neslyšíte.

Ladný tvar v kombinaci s intuitivními ovládacími prvky
Pracujte v pohodlí s profilem ideálně tvarovaným pro vaše zápěstí. Tvořte a pracujte více intuitivně pomocí ideálně umístěných tlačítek vpřed/zpět a tlačítka pro gesta – a nového kolečka ovládaného palcem.

Přizpůsobte si myš MX Master 3 a nakonfigurujte každou akci pro váš konkrétní styl práce.
Myš MX Master 3 je plně přizpůsobitelná v prakticky každé aplikaci, kterou používáte – přičemž budete moci pracovat rychleji díky nadefinovaným možnostem přizpůsobení pro vaše oblíbené aplikace – Adobe Photoshop®, Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro™, Google Chrome™, Safari™ a Microsoft Word®, Excel®, PowerPoint® a Edge.

Více počítačů, jedna myš MX Master
Plynule ovládejte více počítačů pomocí myši MX Master 3 kompatibilní s technologií Flow pouhým posunutím kurzoru k okraji obrazovky. Vaše myš MX Master 3 bude stále s vámi, dokonce i v operačních systémech Windows® a macOS. Bez námahy přenášejte text, obrázky a soubory mezi počítači – stačí kliknout na kopírovat na jednom a vložit na druhém.

Rychlejší snímání - na prakticky libovolném povrchu
MX Master 3 je rychlejší a 5x přesnější ve srovnání s běžnou myší, což vám zajistí přesnost na pixel v každé situaci. Snímání Logitech Darkfield™ umožňuje pohyb na prakticky libovolném povrchu – dokonce i na skle – díky přesnosti 4000 DPI (nejlepší ve své třídě).

Rychlé nabíjení přes USB-C
Myš MX Master 3 vydrží na plné nabití fungovat až 70 dní – a rychlé nabití po dobu jedné minuty zajistí energii na tři hodiny používání. Pro dobíjení energie využijte nabíjecí kabel USB-C.

Technologie Easy-Switch
Spárujte myš až se třemi zařízeními a přepínejte mezi nimi stiskem tlačítka Easy-Switch™. Používejte jednu myš MX Master 3 se svým notebookem, domácím počítačem a kancelářskou sestavou.

Šetrné balení
Balení myši MX Master 3 obsahuje pouze papír s certifikátem FSC®. V porovnání s předchozí generací produktu využívá o 97 % méně plastu, což má za následek 25% snížení uhlíkové stopy.

Podpora více operačních systémů
Myš MX Master 3 je kompatibilní s operačními systémy Windows, Mac a Linux®

Technické specifikace:

Bluetooth®

 • Požadavky: technologie Bluetooth low energy
 • Windows 8, Windows 10 nebo novější
 • macOS 10.13 nebo novější
 • Linux

Technologie senzoru

 • Darkfield s vysokou přesností
 • Nominální hodnota: 1 000 dpi
 • DPI (minimální a maximální hodnota): 200 až 4 000 dpi (lze nastavit v krocích po 50 dpi)

Tlačítka

 • 7 tlačítek (levé/pravé kliknutí, zpět/vpřed, přepínání aplikací, změna režimu kolečka, prostřední tlačítko)
 • Rolovací kolečko: Ano, s funkcí automatického přepínání
 • Kolečko ovládané palcem: Ano
 • Tlačítko pro gesta: Ano

Provozní dosah bezdrátového připojení

 • 10 m
 • Bezdrátová technologie
 • Pokročilá bezdrátová technologie Advanced 2,4 GHz

Baterie

 • Dobíjecí baterie Li-Po (500 mAh)
 • Získejte tři hodiny používání po jedné minutě rychlého nabíjení.

Volitelný software:

 • Logitech Options a Logitech Flow

Rozměry:
Myš MX Master 3

 • Výška x šířka x hloubka: 51 mm x 84,3 mm x 124,9 mm
 • Hmotnost: 141 g

Přijímač USB

 • Výška x šířka x hloubka: 18,4 mm x 14,4 mm x 6,6 mm
 • Hmotnost: 2 g

Systémové požadavky:
Přijímač USB
Požadavky: volný port USB
Windows® 7, Windows 8, Windows 10 nebo novější
macOS 10.13 nebo novější
Linux

Obsah balení:
Myš
Přijímač USB
Nabíjecí kabel USB-C (USB-A do USB-C)
Uživatelská dokumentace

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber 910-005694
Připojení
bezdrátové
2,4 GHz (bezdrátové), Bluetooth
Vlastnosti
Darkfield
Další parametry
standardní
šedá, černá
Vertikální Ne
Podsvícení Ne
4000 DPI
7
Velikost standardní
Tlačítko pro změnu dpi Ano
Tichá tlačítka Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.8 cm
Výška balení 5.7 cm
Hloubka balení 17.5 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu