Myš Logitech Wireless Mouse M175 (910-002778) černá

Značka: Logitech , Kategorie: Myši
Kód zboží: LOG910002778

Myš optická, bezdrátová, počet tlačítek 3, rozlišení 1000dpi

Zjistit dostupnost

Logitech Wireless Mouse M175, černá


Logitech Wireless Mouse M175, která potěší každého, kdo často cestuje. Nabízí totiž příjemné rozměry, takže ušetří spoustu místa. Přitom vám zajistí bezdrátovou svobodu a přinese přesné reakce. Za ně ručí optický senzor s DPI 1 000. Kompatibilita je přitom zajištěna s Windows, Mac, Linux i Chrome OS. Výhodou je, že nemusíte nic instalovat vzhledem k podpoře technologie Plug and Play.


Zásobárnou energie je AA baterie (je součástí balení) s předpokládanou výdrží až 12 měsíců! Manipulace s myší je díky promyšlené ergonomii příjemná i po hodinách intenzivní práce, čemuž napomáhají také tři standardní tlačítka.

Bezdrátová myš Logitech® Wireless Mouse M175. Jednoduchá a spolehlivá myš s bezdrátovou technologií plug-and-play. Získáte spolehlivost kabelového připojení, pohodlí a volnost pohybu bezdrátové technologie, rychlý přenos dat a prakticky žádné prodlevy a výpadky. Díky životnosti baterie až 1 rok se nemusíte obávat potíží.* Získáte vysokou kvalitu a spolehlivost, které učinily ze společnosti Logitech předního světového výrobce myší - a navíc tříletou záruku. Miniaturní nanopřijímač začne fungovat ihned po zapojení bez nutnosti instalovat software; navíc je tak malý, že jej můžete nechat v portu USB a nemusíte se obávat jeho ztráty. A navíc se při používání této komfortní, profilované myši bude vaše ruka cítit pohodlně. * Životnost baterie se může lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání.

  • Bezdrátové připojení plug-and-play nabízí díky technologii Logitech® Advanced 2.4 GHz spolehlivost kabelu, pohodlí a volnost pohybu bezdrátové technologie, rychlý přenos dat a prakticky žádné prodlevy a výpadky.
  • Můžete tak pracovat po celý rok a neřešit potíže s bateriemi.* Vypínač napájení a inteligentní režim spánku pomáhá šetřit energii.
  • Získáte vysokou kvalitu a spolehlivost, které učinily ze společnosti Logitech předního světového výrobce myší - a navíc tříletou záruku.
  • Žádný software, žádné potíže. Miniaturní nanopřijímač začne fungovat ihned po zapojení, a je tak malý, že jej můžete nechat v portu USB a nemusíte se obávat jeho ztráty.
  • Zařízení touchpad zkrátka nemůže s příjemným tvarem této komfortní, profilované myši soutěžit.

Obsah balení

  • bezdrátová myš
  • Nano receiver
  • 1 AA baterie
  • dokumentace
  • 3 roky záruka

Záruka 36 měsíců
Partnumber 910-002778
Připojení
bezdrátové
2,4 GHz (bezdrátové)
Vlastnosti
Optická
Další parametry
standardní
černá
1000 DPI
3
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 4.1 cm
Výška balení 13.0 cm
Hloubka balení 8.6 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu