Myš Logitech Wireless Mouse M560 (910-003882) černá

Značka: Logitech , Kategorie: Myši
Kód zboží: LOG910003882

Myš laserová, bezdrátová, počet tlačítek 5, rozlišení 1000dpi

Zjistit dostupnost

Myš Logitech® Wireless Mouse M560 byla vyvinuta pro pohodlí i po dlouhých hodinách práce, díky čemuž se s každým úkolem vypořádáte jako profesionál. Ať už jste pravák nebo levák, používáte úchop konečky prstů nebo celou dlaní, myš hýčká vaši ruku svým přirozeným a pohodlným tvarem. Její dvě tlačítka pro ovládání palcem jsou naprogramována pro funkce přepínání obrazovky Start a Plochy systému Windows® 8 za účelem urychlení a usnadnění přechodu mezi tradiční plochou systému Windows, aplikacemi, a novým, celoobrazovkovým rozhraním systému Windows 8. A tlačítko nabídek na okraji obrazovky systému Windows 8 nacházející se hned za rolovacím kolečkem vám umožní přístup k Přepínači aplikace a Panelu ovládacích tlačítek jedním dotykem. Exkluzivní, super rychlé rolovací kolečko společnosti Logitech vám umožní přepínat mezi rychlostí a přesností. V režimu volného otáčení můžete plynule procházet i těmi nejdelšími dokumenty, webovými stránkami či informačními kanály. V režimu procházení po krocích můžete přesně procházet tabulkami, fotoalby či seznamy skladeb.

Plnohodnotná velikost, pohodlně tvarovaný úchop
Plnohodnotná velikost, tvar vhodný pro obě ruce. Výrazně tvarované obrysy. Měkké pogumované úchyty. Každičký detail designu myši Logitech® Wireless Mouse M560 vás vyzývá, abyste se jí dotkli, usadili se a relaxovali. Ať už jste pravák nebo levák, používáte úchop konečky prstů nebo celou dlaní, myš hýčká vaši ruku svým přirozeným a pohodlným tvarem - po celé hodiny.

Dvě přídavná tlačítka pro ovládání palcem
Doplňkové ovládací prvky na dosah vašeho palce. Dvě tlačítka pro ovládání palcem jsou naprogramována pro funkce přepínání obrazovky Start a Plochy systému Windows® 8 za účelem urychlení a usnadnění přechodu mezi tradiční plochou systému Windows, aplikacemi, a novým, celoobrazovkovým rozhraním systému Windows 8.

Tlačítko nabídek na okraji obrazovky systému Windows® 8
Tlačítko nabídek na okraji obrazovky systému Windows® 8 nacházející se hned za rolovacím kolečkem vám umožní přístup k Přepínači aplikace a Panelu ovládacích tlačítek jedním dotykem. Ať už se v systému Windows® nacházíte kdekoli, pouhé jedno kliknutí vás dělí od nejčastěji používaných funkcí, mezi něž patří spouštění aplikací, hledání a nastavení.

Super rychlé kolečko posuvníku
Jedno rychlé kolečko, dva režimy posuvu. V režimu volného otáčení můžete plynule procházet i těmi nejdelšími dokumenty, webovými stránkami či informačními kanály. V režimu procházení po krocích můžete přesně procházet tabulkami, fotoalby či seznamy skladeb. Jakmile jednou vyzkoušíte naše super rychlé rolovací kolečko, už se nikdy nevrátíte k obyčejnému kolečku.

Obsah balení:
Wireless Mouse M560
Nano přijímač
1 AA baterie (předinstalovaná)

Video

Záruka 36 měsíců
Partnumber 910-003882
Připojení
bezdrátové
2,4 GHz (bezdrátové)
Vlastnosti
1000 DPI
Laserová
5
Další parametry
standardní
černá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 8.3 cm
Výška balení 12.6 cm
Hloubka balení 18.6 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací