Nabíječka do sítě Swissten 1x USB 2,1A bílá

Značka: Swissten , Kategorie: Nabíječky
Kód zboží: SWT448534

Swissten Smart IC 2,1 A, bílá

Pořiďte si praktický adaptér od společnosti Swissten, která se vyznačuje tím, že vyrábí vysoce kvalitní příslušenství pro mobilní telefony. Adaptér je...

Zjistit dostupnost

Swissten Smart IC 2,1 A, bílá


Pořiďte si praktický adaptér od společnosti Swissten, která se vyznačuje tím, že vyrábí vysoce kvalitní příslušenství pro mobilní telefony. Adaptér je velmi skladný, můžete ho tak nosit stále ve svém zavazadle a nikdy se vám nestane, že budete mít vybitý telefon, když ho zrovna budete potřebovat. Síťový adaptér je určen do klasické elektrické zásuvky evropského typu a je kompatibilní se všemi kabely zakončené klasickým USB konektorem.

Swissten Smart IC 2,1 A, bílá

Pořiďte si praktický adaptér od společnosti Swissten, která se vyznačuje tím, že vyrábí vysoce kvalitní příslušenství pro mobilní telefony. Adaptér je velmi skladný, můžete ho tak nosit stále ve svém zavazadle a nikdy se vám nestane, že budete mít vybitý telefon, když ho zrovna budete potřebovat. Síťový adaptér je určen do klasické elektrické zásuvky evropského typu a je kompatibilní se všemi kabely zakončené klasickým USB konektorem.

  • 1× USB
  • výstupní proud až 2,1 A

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Určen pro mobilní telefon
Typ nabíjení kabelové
Typ napájení do sítě
Výstupní konektor USB 1x
2,1 A
Nepodporuje
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.0 cm
Výška výrobku 13.0 cm
Hloubka výrobku 5.0 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 9.5 cm
Výška balení 13.5 cm
Hloubka balení 3.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu