Náhradní kartáček Braun Face 80S

Značka: Braun , Kategorie: Příslušenství pro epilátory
Kód zboží: BRAFACE80S

Velmi jemný náhradní kartáček pro citlivou pleť pro obličejový epilátor s čistícím kartáčkem k výrobkům Braun Face 810, 820, 830 a 831

* 2ks v balení
* Sensitive (růžový)...

Naše cena s DPH:

599

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Pohlazení pro vaši tvář

Může se pro vás stát čištění pleti příjemnou relaxací? Ano! Oblast obličeje si žádá velmi jemné zacházení a na typu vaší pleti samozřejmě také hodně záleží. S kartáčky Braun Face pro citlivou pleť však nemusíte mít žádné obavy. Velmi jemný náhradní kartáček je určen pro typy obličejových epilátorů s čisticím kartáčkem Braun Face 810, 820, 830 a 831. Balení obsahuje 2 kusy.  
 

Jemně růžová – jemná k vaší pleti

Náhradní kartáčky Braun Face Sensitive se mohou stát vašimi denními pomocníky v boji s akné a dalšími problémy, kterými pleť často trpí. Jsou určeny pro každodenní použití a výsledkem budete jistě mile překvapeny. Kartáček Sensitive obnovuje lesk a čistotu vaší pleti. Velmi jemně a přitom citlivě čistí póry, masíruje pokožku obličeje a navrací tak pleti zdravou barvu. Právě proto má delší štětinky (14 mm), které jsou na konci zakulacené tak, aby vás neškrábaly. Také jsou hustější, takže vaši pleť důsledně a šetrně vyčistí.
 

Velmi jemný náhradní kartáček pro citlivou pleť pro obličejový epilátor s čistícím kartáčkem k výrobkům Braun Face 810, 820, 830 a 831

  • 2ks v balení
  • Sensitive (růžový) kartáček je určený pro velmi jemné a citlivé čištění. Je vhodný pro každodenní použití. Má delší (14mm) a hustší štětinky se zakulacenými konci pro šetrné čištění.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
2 ks
Typ pro péči o tělo
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 3.0 cm
Výška výrobku 5.0 cm
Hloubka výrobku 3.0 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 3.1 cm
Výška balení 16.0 cm
Hloubka balení 8.0 cm
Hmotnost balení 0.0 kg
Více informací Méně informací