Náhradní nádoba G21 Perfect/Smart Smoothie Vitality, Perfection a Excellent 0,9 L průhledné (vrácené zboží 8800389025)

bazar
Značka: G21 , Kategorie: Příslušenství pro mixéry
Kód zboží: -9165902

Bazar - vrácené zboží 8800389025

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800389025

Vráceno - Použito

Náhradní nádobka k mixérům Perfect/Smart Smoothie Vitality, Perfection a Excellent je dodávána společně s novým nožem, velkým a malým víčkem.

Upozornění
Tato nádoba je kompatibilní s druhou generací mixérů G21 Perfect Smoothie Vitality a Smart Smoothie Vitality (viz. foto) a také s novými mixéry G21 Excellent a G21 Perfection. Nádoba není vhodná pro mytí v myčce.

Chcete si připravit menší dávku mixu a nádoba, dodávaná s přístrojem, je příliš veliká? Doplňte si vybavení nádobou o objemu 0,9 l. Má své držadlo i dvě víčka, nůž a vlastní pěchovadlo.

Nic víc nepotřebujete
Doplňte mixér G21 Perfect/Smart Smoothie Vitality, jeden z nejoblíbenějších produktů pro zdravý životní styl a RAW stravu, novou nádobkou. Je menší než ta, kterou jste zakoupili společně s přístrojem. Zatímco základní nádoba má objem 2,5 l a připraví dostatečné množství mixu pro rodinu nebo přátele, menší nádoba je na 0,9 l. Tím pádem je…

...praktická a užitečná
Držadlo je stejně pohodlné a ergonomicky tvarované, jak jste zvyklí u velké nádoby. Totožný je i materiál, speciální tvrzený plast Tritan Copolyester s vysokou odolností proti mechanickému i teplotnímu poškození (od -40 C do +120 C). Nádobu jen nacvaknete na základnu a stisknutím tlačítka uvedete do chodu. Nic víc měnit, přehazovat ani chystat nemusíte.

Ořechové máslo nebo zdravá večeře pro jednoho?
Klidně máslo k večeři. Ale teď vážně. Dokoupením menší nádoby získáte krom menšího množství jídla při přípravě i další velkou výhodu. Možnost mixovat více druhů surovin bez toho, abyste nejprve museli vyčistit a vysušit jednu nádobu. Navíc jsou nože v nádobě 0,9 l upravené tak, aby právě ořechová másla nebo pomazánky zvládaly rychleji a snadněji.

Parametry:

  • Objem nádoby: 0,9 l
  • Materiál nádoby: Tritan Copolyester
  • Rozměr nádoby: 28 x 13,5 x 13,5 cm
  • Hmotnost: 1 kg
  • Nádoba není vhodná do myčky

Obsah balení:

  • Nádoba
  • Nože
  • Velké víko
  • Malé víko
  • Pěchovadlo

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Příslušenství mixéru/šlehače mixovací nádoba
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 20.0 cm
Výška výrobku 25.0 cm
Hloubka výrobku 20.0 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 30.0 cm
Výška balení 25.0 cm
Hloubka balení 30.0 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací