Náhradní náplň Mr&Mrs FRAGRANCE Niki Glittering powder

Značka: Mr&Mrs FRAGRANCE , Kategorie: Autokosmetika
Kód zboží: MR419553

Luxusní vůně do auta, která vám zaručí příjemné cestování, ať už se s vozem vydáte do práce, nebo na dovolenou. Upevnění v průduchu ventilace.

Zjistit dostupnost

Mr&Mrs Fragrance NIKI, Glittering PowderNIKI je luxusní vůní do auta, která vám zaručí příjemné cestování, ať už se s vozem vydáte do práce, nebo na dovolenou. Náhradní náplň se hodí vždy. Máte totiž jistotu, že vaše vozidlo bude smyslně provoněné neustále, a nezaskočí vás, když vaše oblíbená vůně z nenadání vyprchá.Glittering Powder neboli třpytivý pudr pošimrá vaše čichové buňky jemnou vůní růže a fialky v kombinaci se sladkou vanilkou, pačulí a pižmem.Autovůně Mr&Mrs FRAGRANCE NIKI - Glittering powder náhradní náplň

NIKI je luxusní vůní do auta, která vám zaručí příjemné cestování, ať už se s vozem vydáte do práce, nebo na dovolenou. Pomocí univerzálního úchytu upevníte základ na větrací otvory, můžete si vybrat, zda vertikálně, nebo horizontálně. Kdykoliv pustíte klimatizaci, vůně se dostane do ovzduší a provoní vám celý interiér. Náplně přitom lze snadno vyměňovat.

Glittering Powder neboli třpytivý pudr pošimrá vaše čichové buňky jemnou vůní růže a fialky v kombinaci se sladkou vanilkou, pačulí a pižmem.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Užití vůně do auta
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.5 cm
Výška výrobku 6.5 cm
Hloubka výrobku 0.5 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 11.0 cm
Výška balení 3.0 cm
Hloubka balení 6.6 cm
Hmotnost balení 0.0 kg
Více informací Méně informací