NANO čistič a odstraňovač vodního kamene

46% sleva
46%
Značka: STILLGUARD , Kategorie: Příslušenství pro myčky nádobí
Kód zboží: CPSSGC13

SGC13 je produkt určený pro velmi účinné odstraňování nečistot z keramických obkladů, mozaikových obkladů, kameniny, žuly, tvrdého kamene, dřezů a dalších kyselinám odolných materiálů.
...

299 Kč

Ušetříte: 46 % = 140 Kč

Naše cena s DPH:

159

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

NANO čistič a odstraňovač vodního kamene


NANO technologie


Udržujte své domácí spotřebiče ve špičkovém stavu. Zbavte je prachu, plísní, bakterií a dalších organických nečistot. Čističe s NANO technologií využívají nanočástice k tomu, aby na přístrojích vytvořily neviditelnou ochrannou vrstvu. Nejen že se nečistoty neusazují, ale povrch je snadno čistitelný a prodlužuje se životnost zařízení.


Lotosový efekt


Nanočástice mají schopnost proniknout hluboko do povrchu věcí, kde nečistoty rozkládají, a spojují je s povrchem, odkud je poté snadno setřete nebo jinak vyčistíte. Tomuto procesu se říká lotosový efekt. Výhodou NANO čističů je jejich vysoká účinnost, jemná vůně a šetrné složení bez nebezpečných a toxických látek.


Česká kvalita


Produkt vytvořila česká společnost NANO Vision, která se specializuje v oblasti NANO technologií. Výrobky svou kvalitou a účinností uspokojí i náročné zákazníky. Hlavní výhody produktů:


  • neobsahují toxické látky
  • 100% biologicky odbouratelné
  • až o 80 % účinnější než běžné čističe
  • bez esenciálních olejů a sloučenin z ropy (nezanechávají výrazný zápach)
  • bez syntetických barviv

Spotřebiče bez vodního kamene


Ve spotřebičích, u kterých dochází pravidelně ke kontaktu s vodou, se dříve či později začne usazovat vodní kámen. Varné konvice, žehličky, pračky, myčky a další pomocníci domácnosti ztrácí svou účinnost, vodní kámen negativně ovlivňuje jejich výkon. Zatočte s ním za pomoci čističe a odstraňovače vodního kamene. Naneste ho na vlhký povrch a nechejte několik vteřin působit, poté setřete hadříkem. Pro extra odolné usazeniny použijte čistič v kombinaci s kartáčkem. Stačí chvilka a zařízení opět budete moci používat bez jakýchkoli kompromisů!


Jak nanotechnologie funguje?


Nanočástice vytvářejí vrstvu neboli mřížku, která je lidským okem neviditelná, má však neuvěřitelnou pevnost a navíc schopnost odpuzovat vodu, mastnotu, bakterie, mechy a další převážně organické nečistoty. S pomocí nanotechnologie tak dokážeme prodloužit životnost materiálů, radikálně vylepšit stav různých povrchů a zajistit jejich snadnou údržbu. To přináší značnou úsporu nákladů a snižuje ekologickou zátěž v jakékoli oblasti. 


 


Neošetřené povrchy


Do sebemenších skulinek neošetřených povrchů se dostávají nečistoty a vlhkost, které způsobují korozi. 


 


Nano ochrana


Nano ochrana proniká do nejjemnějších povrchových trhlin a vytěsňuje z nich vlhkost i nečistoty. 


 


Dlouhotrvající efekt


Do trhlin ošetřených na

SGC13 je produkt určený pro velmi účinné odstraňování nečistot z keramických obkladů, mozaikových obkladů, kameniny, žuly, tvrdého kamene, dřezů a dalších kyselinám odolných materiálů.
Funguje tam, kde nečistoty s těmito materiály vytvářejí tvrdé silikáty, které nelze odstranit běžnými přípravky.
Přípravek lze použít také pro odstraňování skvrn po rzi, nečistot z kamene, cihel, cementu, nátěrů apod. Výrobek je účinný i bez drhnutí podkladu, výsledky jsou viditelné okamžitě.
Nedochází k mechanickému poškození podkladu abrazí ani erozí.

Bezpečnostní upozornění:
EUH208: Obsahuje: 1,2-Benzisothiazol-3(2H)-on. Může vyvolat alergickou reakci.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 12 měsíců
Další parametry
Forma roztok
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 9.4 cm
Výška výrobku 27.5 cm
Hloubka výrobku 5.0 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 4.5 cm
Výška balení 27.5 cm
Hloubka balení 10.3 cm
Hmotnost balení 0.6 kg
Více informací Méně informací