Navigační systém GPS Garmin DriveAssist 51S Lifetime Europe45 (010-01682-17) černá

doprava zdarma
Značka: Garmin , Kategorie: Autonavigace
Kód zboží: GARDRIVEA51SE45

Navigační systém GPS, 5,0" dotykový displej, mapy Evropy 45 Lifetime, doživotní aktualizace map ZDARMA, hlasové ovládání, hands-free, asistent jízdních pruhů, přepočet trasy, alarm na...

Na splátky od: 0 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:

Zjistit dostupnost

GARMIN DriveAssist 51S Lifetime Europe 45


Garmin DriveAssist 51 je skvěle vybavená navigace, která oproti nižším řadám přináší velký benefit v podobě integrované čelní kamery s nepřetržitým záznamem. Nejenže poskytne v případě potřeby důkazy o vaší nevinně, ale pojí se s ní i další zajímavé funkce – například varování před čelní srážkou nebo před vyjetím z jízdního pruhu. Stejně přináší i možnost zaslání zprávy na vybrané telefonní číslo v případě detekce nehody.


Kromě toho nabízí i další funkce, jako jsou dopravní upozornění, asistent řazení do jízdních pruhů, náhledy křižovatek (ve fotorealistické podobě) či dopravní informace a body zájmu, které vylepšují informace ze služeb Foursquare a TripAdvisor. Díky Bluetooth pak můžete na navigaci zobrazovat i upozornění z mobilního telefonu a zároveň nahradí i handsfree. Wi-Fi zase umožní bez otravných drátů aktualizovat mapové podklady celé Evropy, které jsou u tohoto modelu k dispozici.


Se mnou vždy dorazíte včas a bezpečně. Na silnicích totiž nedělám kompromisy – a v případě problémů poskytnu důkazy.


Čelní kamera


DriveAssist má integrovanou čelní kameru se schopností nepřetržitého záznamu. Materiály nahrává na paměťovou kartu (je součástí balení) a přemazává je od nejstaršího. Do záznamu vkládá také informace z GPS včetně data a času. Nejenže v případě nehody poskytne důkazy o vaší nevinně, ale také umí varovat před čelní srážkou (na základě rychlosti a vzdálenosti vozidla před vámi), nechtěným vyjetím z jízdního pruhu a dokáže vás také „popíchnout“ se k rozjetí, když se auta stojící před vámi dají do pohybu.


Detekce nehody s odesláním zprávy


Navigace dokáže detektovat nehodu a odeslat v případě, že nereagujete zprávu na vámi předem zvolené telefonní číslo.


 


  


Přesné mapy


Základem je samozřejmě u každé navigace přesnost a aktuálnost mapových podkladů. Proto Garmin přináší možnost několikrát ročně a zdarma stahovat po celou dobu životnosti tohoto modelu aktualizace map. Využít můžete kompletní pokrytí Evropy (všech 45 zemí).


Body zájmu


Těšit se lze na rozsáhlé body zájmů, mezi nimiž najdete čerpací stanice, restaurace, hotely, odpočívadla s WC a další. Kromě toho však Garmin zajistil spolupráci i se známými službami Foursquare a TripAdvisor, díky nimž máte k dispozici recenze milionů uživatelů z celého světa.


 


 


 Dopravní upozornění


S tímto modelem budete mít dokonalý přehled o dopravní situaci před vámi a tím pádem budou vaše cesty také bezpečnější. Zvolte si, jaká upozornění od navigace chcete dostávat. V praxi tak můžete být například varováni před ostrými zatáčkami nebo změnami rychlostních limitů, které vás ochrání před drahými pokutami v zahraničí. Upozorněni budete i na dopravní kamery a měřené úseky. V případě dlouhé jízdy bez přestávky pak navigace navrhne přestávku a najde vhodné místo pro odpočinek.


Bluetooth


Navigaci je možné spojit s mobilním telefonem – elegantně bez drátů prostřednictvím technologie Bluetooth. Následně může vyobrazovat notifikace na příchozí hovory, zprávy a další události, které si vyberete. Nemusíte tak brát telefon ani do ruky a přitom si díky funkci hadsfree i zavoláte. Při povolení datových přenosů z telefonu pak lze obdržet také aktuální dopravní informace, informace o počasí a podobně.


  Wi-Fi


Mapy budou vždy aktuální, aniž byste je museli přes kabely spojovat s počítačem. Jakmile se navigace přiblíží Wi-Fi, kterou zná, sama se ozve a nabídne v případě dostupnosti nové mapové podklady.


Ovládejte mě hlasem


Cíl cesty už nemusíte složitě vypisovat na displej. Stačí jej vyslovit a navigace se o vše ostatní už postará sama.


 


 Garmin Real Directions


Funkce Real Directions přináší hlasovou navigaci nejen na základě skutečných názvů ulic, ale i podle známých nebo dobře rozpoznatelných budov, orientačních bodů či dominant v krajině.


Možnost propojení se zpětnou kamerou


Navigace vám dokáže pomoci i při couvání. Lze ji totiž propojit s bezdrátovou zpětnou kameru Garmin BC 30 (prodává se samostatně). Po připojení uvidíte na displeji navigace prostor za vozidlem, abyste se vešli i do míst, v nichž byste to jinak vzdali.

Garmin DriveAssist 51S Lifetime Europe45
5" navigace s čelní kamerou a varováním před srážkou a vybočením

 • Podrobná mapa celé Evropy s bezplatnými aktualizacemi
 • 5" kapacitní displej s duální orientací
 • Vestavěná čelní kamera s automatickým záznamem
 • Varování před čelní srážkou, vybočením z jízdního pruhu
 • Automatické odeslání zprávy v případě nehody
 • Asistent řazení do jízdních pruhů
 • Upozornění na povolenou rychlost, ostré zatáčky, dopravní kamery atd.
 • Náhledy křižovatek
 • Body zájmu, včetně databáze Foursquare a TripAdvisor
 • Dopravní informace prostřednictvím mobilní aplikace Smartphone Link
 • Smart notifikace z mobilního telefonu
 • Hands-free volání
 • Hlasová aktivace navigování
 • Wi-Fi
 • Možnost připojení zpětné kamery BC-30


DriveAssist 51 je užitečným pomocníkem při řízení, který v sobě kombinuje všechny funkce navigace DriveSmart 51 a navíc přináší vestavěnou čelní kameru s nepřetržitým automatickým záznamem (včetně vložených dat z navigace jako jsou GPS souřadnice, datum a čas) a s ní spojenými užitečnými funkcemi, jako jsou varování před čelní srážkou, varování při vyjetí z jízdního pruhu nebo upozornění na rozjetí kolony.

Samozřejmostí jsou všechny funkce, které nalezneme i v nižší řadě, jako jsou dopravní upozornění, asistent řazení do jízdních pruhů, náhledy křižovatek (zde navíc ve fotorealistické podobě), dopravní informace nebo body zájmu včetně databází Foursquare a TripAdvisor.

Dále jsou Smart notifikace z mobilního telefonu, kdy po spárování telefonu s navigací prostřednictvím Bluetooth je navigace schopna zobrazit na svém displeji příchozí SMS zprávy, maily a příchozí nebo zmeškané telefonní hovory.

Funguje také jako hands-free, kdy vám umožní přijmout hovor a můžete mluvit, aniž byste museli držet telefon u ucha. Dále je to bezdrátové připojení Wi-Fi, které vám umožní vyhledat a stáhnout dostupné aktualizace, aniž byste museli navigaci připojovat kabelem k počítači, stačí pouze být v dosahu vaší domácí, firemní nebo volně dostupné Wi-Fi sítě.

Další funkcí navíc je také navigování aktivované hlasem. A v neposlední řadě je to vylepšený kapacitní displej s duální orientací.

Klíčové vlastnosti:

Čelní kamera
Navigace DriveAssist obsahuje vestavěnou čelní kameru s nepřetržitým záznamem dění na silnici z pohledu řidiče. Videozáznam (včetně zvuku) nahrává na vloženou microSD kartu až do vyčerpání její úložné kapacity a poté s přemazáváním nejstarších záznamů. Vy si však můžete kterýkoliv záznam uložit ""napevno"" či kterýkoliv z dočasných záznamů stáhnout z karty do počítače. Pro pozdější identifikaci, kde a kdy byl záznam pořízen, vkládá navigace do videozáznamu GPS souřadnice s datem a časem. Kormě videa lze také pořizovat i jednotlivé snímky. Díky kameře vás navigace dokáže varovat před čelní srážkou (podle rychlosti a vzdálenosti vozidla před vámi), nechtěným vyjetím z jízdního pruhu nebo vás např. upozorní na rozjetí kolony vozidel před vámi.

Detekce nehody s odesláním zprávy
V situaci, kdy navigace detekuje možnou nehodu, odešle v případě vašeho nereagování předem nastavenou zprávu na vámi uložené telefonní číslo.

Podrobné mapy
Nejdůležitějším atributem každé automobilové navigace je přesnost a aktuálnost map. Proto naše navigace nabízíme s detailními mapami s možností bezplatného stažení aktualizací několikrát ročně a to po celou dobu životnosti přístroje. Na vás už je jen, zda si vyberete navigaci s mapovým pokrytím celé Evropy (všech 45 zemí) nebo jen některých částí (centrální, východní...).

Body zájmu
Kromě vlastních bodů zájmu, jako jsou čerpací stanice, restaurace, hotely, odpočívadla s WC a další, nabízí Garmin i rozsáhlé databáze ve spolupráci se službami Foursquare a TripAdvisor, která navíc poskytuje hodnocení a recenze miliónů uživatelů.

Dopravní upozornění (varování)
Aby vaše jízda byla ještě bezpečnější a měli jste přehled o situaci před vámi, Garmin DriveSmart vám nabízí volbu, jaká varování chcete od svého přístoje dostávat. Může vás tak zvukově a hláškou na displeji varovat před ostrými zatáčkami, změnami rychlostních limitů, železničními přejzdy, školními zónami atd. Upozorní vás také na dopravní kamery a měřené úseky.
Při dlouhé několikahodinové jízdě, kdy hrozí nepozornost z únavy řidiče, vás upozorní na možnost přestávky v řízení a nabídne vhodná místa k zastavení a odpočinku (např. odpočívadla, benzínové pumpy apod.).

Propojení s mobilním telefonem
Velkou přidanou hodnotu a mnoho funkcí navíc získáte spárováním vaší navigace Garmin s mobilním telefonem prostřednictvím bluetooth. Na displeji navigace se vám tak zobrazí notifikace o příchozích hovorech, sms zprávách, mailech nebo notifikace aplikací, které si sami zvolíte. Aniž byste brali do ruky telefon, můžete uskutečňovat hovory díky užitečné funkci hands-free.
Díky datovému přenosu z mobilního telefonu si také budete moci zobrazit aktuální dopravní informace, informace o počasí nebo o možnostech parkování a použitím funkce LiveTrack můžete sdílet svou polohu a data z navigace s vašimi přáteli.

Bezdrátové připojení Wi-Fi
Mějte vždy aktuální data ve svém přístroji, aniž byste jej museli připojovat k počítači a sami zjišťovat jejich dostupnost. V momentě, kdy jste v dosahu vaší domácí nebo firemní Wi-Fi sítě, navigace Garmin vás jednoduše sama upozorní na aktualizace jenž jsou k dispozici a nabídne jejich stažení.

Hlasově aktivovaná navigace
Stačí říct slovo a navigace vás poslechne. Nemusíte vyťukávat cíl své cesty, na který chcete navigovat, stačí ho jen vyslovit.

Srozumitelné navigování díky Garmin Real Directions
Díky funkci Real Directions vás bude navigace hlasově navigovat nejen podle skutečných názvů ulic, ale například i podle známých nebo dobře rozpoznatelných budov, orientačních bodů nebo krajinných dominant.

Propojitelnost se zpětnou kamerou
Jako pomocníka při couvání lze k navigaci připojit bezdrátovou zpětnou kameru Garmin BC 30 (prodávána zvlášť). Jakmile je kamera připojena, uvidíte při couvání na displeji prostor za vozidlem. Neunikne vám tak žádná skrytá překážka a nemusíte jen odhadovat, kolik vám za autem zbývá volného místa.

OBSAH BALENÍ:
 • GPS navigace Garmin DriveAssist 51
 • mapy 45 zemí Evropy (doživotní přístup k bezplatné aktualizaci map)
 • přísavný držák do auta
 • napájecí kabel do auta (CL adaptér)
 • USB datový kabel
 • 16 GB microSDHC paměťová karta
 • uživatelský návod
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Alarm na rychlostní/bezpečnostní kamery: Ano
Alarm na školní zóny: Ano
Asistent řazení do jízdních pruhů: Ano
Automatická synchronizace s PC: Ano
Automatický přepočet trasy: Ano
Automatický záznam při nehodě (dle možností: video, data) (G-senzor): Ano
babyCam™ (kamera/y do inter. vozu): Ano, volitelně
Basemapa: Ano
Baterie - typ: dobíjecí Li-Ion
Baterie - výdrž: až 1 hodina
BC™ 30 - zadní/couvací bezdrátová kamera: Ano, volitelně
Bezdrátové připojení Bluetooth®: Ano
Bezdrátové připojení Wi-Fi®: Ano
Bluetooth® "hands-free telefonování": Ano
Custom POIs (možnost přidat body zájmu): Ano

Digitální fotoaparát: Ano
Displej - rozlišení, ŠxV: 480 x 272 pix.
Displej - typ: WQVGA barevný TFT, podsvícený, kapacitní
Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 5"; 111 x 63 mm
Dotykový displej: Ano
Garmin Real Direction™ (hlásí konkrétní místa např. "za kostelem doleva" atd.): Ano
Garmin Real Vision™: Ano
Hlasová navigace v automobilu (v češtině): Ano
Hlasové ovládání přístroje: Ano
Hmotnost: 191,4 g

Integrovaná čelní kamera: Ano
Junction view (náhled na křiž. s navigačními tab. z pohledu řidiče): Ano
Kde se nacházím?: Ano
Lifetime Evropy - (doživotní přístup k bezplatné aktualizaci map): Ano
Mapy předinsalované: CityNavigator Europe Lifetime
Možnost přidat body zájmu: Ano
Možnost změny zobrazení mapy: Ano
Náhled odboček a křižovatek: Ano
Nastavení omezení na trase (objíždka vlastně definovaná): Vlastní - Nepovolené úseky/restrikce výpočtu trasy
Nastavení omezení na trase (objíždka): Ano
Nastavení výpočtu trasy: Ano
PC propojení: USB
Poslední parkovací místo: Ano
Propojitelnost s babyCam™ (bezdrátová interiérová kamera): Ano
Propojitelnost s Garmin BC™ 30 (bezdrátová zadní kamera): Ano
Provozní teplota: -20°C až 55°C
Přednahrané POi - Foursquare: Ano
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 140 x 84 x 21 mm (26 mm, rozměr přes kameru)

Slot/y pro paměťovou/é kartu/y: 2x microSD™ (1x pro aktualizaci map/1x pro záznam videa)
Smart notifikace (např. sms, příchozí hovor): Ano
Smartphone Link (služby přes Android™, iPhone®, apod.): Ano
Text to Speech (TTS) - čtení názvů ulic v češtině: Ano
Track log - Záznam trasy/Aktivity: Ano
Trasy (naplánované/počet): Ano/1000
Trip Log - historie cestování: Ano
Trip planner - plánovač tras: Ano
Upravitelná datová pole : Ano

Varování před čelním nárazem: Ano
Varování před sjetím ze silnice: Ano
Vestavěná paměť: Ano
Vysocecitlivý přijímač GPS: Ano
Waypointy/oblíbené/pozice: 1000
Zobrazení nadcházející bodů zájmu podél trasy: Ano
Zobrazení rychlostních limitů (v závislosti na mapě): Ano

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber 010-01682-17
Vlastnosti
Typ navigace autonavigace, s kamerou
3D zobrazení budov Ne
Hlasové ovládání Ano
Asistent jízdních pruhů Ano
Automatický přepočet trasy Ano
Alarm na rychlostní/bezpečnostní kamery Ano
Upozornění na povolenou rychlost Ano
Varování před čelním nárazem Ano
Handsfree Ano
Autokamera Ano
Ano
Ano
Mapy
Typ mapy Evropa Lifetime
Doživotní aktualizace map Ano
Displej
Rozlišení displeje 480 x 272 bodů
5,0"
Paměťové karty a sloty
Podpora paměťových karet Ano
Baterie
Běžná výdrž baterie 1 hod.
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.8 cm
Výška výrobku 8.3 cm
Hloubka výrobku 2.5 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 11.4 cm
Výška balení 7.0 cm
Hloubka balení 15.9 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací