Navigační systém GPS Garmin DriveSmart 61S Lifetime Europe45 (010-01681-17) černá (vrácené zboží 8800666309)

bazar
Značka: Garmin , Kategorie: Autonavigace
Kód zboží: -9422054

Bazar - vrácené zboží 8800666309

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800666309

Garmin DriveSmart 61S Lifetime Europe45


Pořiďte si kvalitní navigaci značky Garmin a už nikdy nezabloudíte. DriveSMART 61 patří do vyšší řady tohoto specialisty a kromě doživotně aktualizovaných map celé Evropy nabízí celou paletu funkcí, mezi něž patří i dopravní upozorněníAsistent řazení do jízdních pruhůnáhledy křižovatek ve fotorealistické podobě nebo body zájmu včetně databází Foursquare a TripAdvisor. Díky Bluetooth pak tento model disponuje možností propojení s chytrými telefony, takže nahradí i hands-free a zobrazí notifikace na SMS, hovor, maily atp.


Navigace je ale vybavena i Wi-Fi, abyste mohli získat aktualizace bez nutnosti připojování navigace k PC. Stejně tak je návykovou funkcí navigování aktivované hlasem a vždy dokonalý přehled budete mít se 6,95palcovým dotykovým displejem téměř bez rámečků. 


Po celé Evropě jako doma.

Podrobné mapy Evropy


Co je nejdůležitější u každé navigace? Přeci přesné a aktuální mapové podklady. Tento model proto nabízí mapy celé Evropy s možností možností bezplatných aktualizací několikrát ročně po celou dobu životnosti navigace.


Body zájmu


K dispozici jsou vlastní body zájmu, mezi něž patří například čerpací stanice, restaurace, hotely, odpočívadla s WC a další. Kromě toho však Garmin spolupracuje i se službami Foursquare a TripAdvisor, takže se nabízí přímá cesta k různým hodnocením a recenzím od miliónů uživatelů.


Garmin DriveSmart 61S Lifetime Europe45


Dopravní upozornění


Pro ještě bezpečnější cestování a větší přehled můžete získat dopravní upozornění, kdy vás zvukově a hláškou může navigace varovat před ostrými zatáčkami, změnami rychlostních limitů, železničními přejezdy, školními zónami a podobně. Stejně tak upozorní i na dopravní kamery a měřené úseky, aby vám ušetřila starosti s pokutami. Navíc se ozve i po dlouhé několikahodinové jízdě, kdy hrozí nepozornost z únavy, a doporučí odpočinek, přičemž dokonce i vyhledá vhodná místa k zastavení a odpočinku (např. odpočívadla, benzínové pumpy atd.).


Garmin DriveSmart 61S Lifetime Europe45


Spolupráce s mobilním telefonem


Ještě více možností se vám otevírá po připojení telefonu přes Bluetooth. Následně se vám totiž na displeji mohou zobrazovat upozornění na příchozí hovory, SMS, maily nebo notifikace od aplikací. Navíc můžete navigaci použít i jako hands-free. Datové přenosy z mobilních telefonů pak poskytnou aktuální dopravní informace, informace o počasí nebo o možnostech parkování. Díky funkci LiveTrack pak lze sdílet svou polohu a data z navigace s přáteli.


Wi-Fi


Aktuální mapové podklady získáte i bez toho, aniž byste museli navigaci připojovat k počítači. Když se připojíte na bezdrátovou síť Wi-Fi, navigace v případě dostupnosti upozorní na aktualizace a postará se i o jejich stažení.


Hlasové ovládání


Navigace vás bude doslova poslouchat na slovo. Už totiž ani není potřeba pracně a zdlouhavě vyťukávat cíl cesty, stačí jej jen vyslovit.


Garmin DriveSmart 61S Lifetime Europe45


Garmin REAL DIRECTIONS


REAL DIRECTIONS je funkce, jejímž prostřednictvím vás bude navigace hlasově navigovat nejen podle skutečných názvů ulic, ale i podle známých nebo dobře rozpoznatelných budov, orientačních bodů či krajinných dominant a podobně.


Propojitelnost se zpětnou kamerou


Navigace vám dokonce usnadní i parkování a couvání. Můžete ji totiž propojit s bezdrátovou zpětnou kameru Garmin BC 30 (prodávána zvlášť). Po připojení se stane displejem, takže si všimnete naprosto každé překážky za automobilem a bude přesně vědět, kolik za sebou ještě máte místa.


Garmin DriveSmart 61S Lifetime Europe45

Vráceno - Použito

Garmin DriveSmart 61S Lifetime Europe45
6,95" navigace s WiFi, smart notifikacemi a hands-free voláním a mapami celé Evropy

Popis produktu:

 • podrobná mapa celé Evropy s bezplatnými aktualizacemi
 • 6,95" kapacitní displej "od okraje k okraji"
 • Asistent řazení do jízdních pruhů
 • Upozornění na povolenou rychlost, ostré zatáčky, dopravní kamery atd.
 • Náhledy křižovatek
 • Body zájmu, včetně databáze Foursquare a TripAdvisor
 • Dopravní informace prostřednictvím mobilní aplikace Smartphone Link
 • Smart notifikace z mobilního telefonu
 • Hands-free volání
 • Hlasová aktivace navigování
 • Wi-Fi
 • Možnost připojení zpětné kamery BC-30

DriveSmart 61 je vyšší řadou z nové rodiny automobilových navigací Garmin Drive. Samozřejmostí jsou všechny funkce, které nalezneme i v nižší řadě, jako jsou dopravní upozornění, asistent řazení do jízdních pruhů, náhledy křižovatek (zde navíc ve fotorealistické podobě), dopravní informace nebo body zájmu včetně databází Foursquare a TripAdvisor. To, co přináší DriveSmart navíc, jsou jednak Smart notifikace z mobilního telefonu, kdy po spárování telefonu s navigací prostřednictvím Bluetooth je DriveSmart schopen zobrazit na svém displeji příchozí SMS zprávy, maily a příchozí nebo zmeškané telefonní hovory. Funguje také jako hands-free, kdy vám umožní přijmout hovor a můžete mluvit, aniž byste museli držet telefon u ucha. Dále je to bezdrátové připojení Wi-Fi, které vám umožní vyhledat a stáhnout dostupné aktualizace, aniž byste museli navigaci připojovat kabelem k počítači, stačí pouze být v dosahu vaší domácí, firemní nebo volně dostupné Wi-Fi sítě. Další funkcí navíc je také navigování aktivované hlasem. A v neposlední řadě je to vylepšený 6,95 palcový kapacitní displej s velmi tenkým rámečkem, plocha displeje tak sahá téměř od okraje k okraji.

Podrobné mapy
Nejdůležitějším atributem každé automobilové navigace je přesnost a aktuálnost map. Proto naše navigace nabízíme s detailními mapami s možností bezplatného stažení aktualizací několikrát ročně a to po celou dobu životnosti přístroje. A Vaše nová navigace je vybavená mapovým pokrytím celé Evropy (všech 45 zemí).

Body zájmu
Kromě vlastních bodů zájmu, jako jsou čerpací stanice, restaurace, hotely, odpočívadla s WC a další, nabízí Garmin i rozsáhlé databáze ve spolupráci se službami Foursquare a TripAdvisor, která navíc poskytuje hodnocení a recenze miliónů uživatelů.

Dopravní upozornění (varování)
Aby vaše jízda byla ještě bezpečnější a měli jste přehled o situaci před vámi, Garmin DriveSmart vám nabízí volbu, jaká varování chcete od svého přístroje dostávat. Může vás tak zvukově a hláškou na displeji varovat před ostrými zatáčkami, změnami rychlostních limitů, železničními přejezdy, školními zónami atd. Upozorní vás také na dopravní kamery a měřené úseky. Při dlouhé několikahodinové jízdě, kdy hrozí nepozornost z únavy řidiče, vás upozorní na možnost přestávky v řízení a nabídne vhodná místa k zastavení a odpočinku (např. odpočívadla, benzínové pumpy apod.).

Propojení s mobilním telefonem
Velkou přidanou hodnotu a mnoho funkcí navíc získáte spárováním vaší navigace Garmin s mobilním telefonem prostřednictvím bluetooth. Na displeji navigace se vám tak zobrazí notifikace o příchozích hovorech, SMS zprávách, mailech nebo notifikace aplikací, které si sami zvolíte. Aniž byste brali do ruky telefon, můžete uskutečňovat hovory díky užitečné funkci hands-free. Díky datovému přenosu z mobilního telefonu si také budete moci zobrazit aktuální dopravní informace, informace o počasí nebo o možnostech parkování a použitím funkce LiveTrack můžete sdílet svou polohu a data z navigace s vašimi přáteli.

Bezdrátové připojení Wi-Fi
Mějte vždy aktuální data ve svém přístroji, aniž byste jej museli připojovat k počítači a sami zjišťovat jejich dostupnost. V momentě, kdy jste v dosahu vaší domácí nebo firemní Wi-Fi sítě, navigace Garmin vás jednoduše sama upozorní na aktualizace, jenž jsou k dispozici a nabídne jejich stažení. Hlasově aktivovaná navigace

Stačí říct slovo a navigace vás poslechne. Nemusíte vyťukávat cíl své cesty, na který chcete navigovat, stačí ho jen vyslovit.

Srozumitelné navigování díky Garmin Real Directions
Díky funkci Real Directions vás bude navigace hlasově navigovat nejen podle skutečných názvů ulic, ale například i podle známých nebo dobře rozpoznatelných budov, orientačních bodů nebo krajinných dominant.

Propojitelnost se zpětnou kamerou
Jako pomocníka při couvání lze k navigaci připojit bezdrátovou zpětnou kameru Garmin BC 30 (prodávána zvlášť). Jakmile je kamera připojena, uvidíte při couvání na displeji prostor za vozidlem. Neunikne vám tak žádná skrytá překážka a nemusíte jen odhadovat, kolik vám za autem zbývá volného místa.

OBSAH BALENÍ:

 • GPS navigace Garmin DriveSmart 61
 • mapy 45 zemí Evropy (doživotní přístup k bezplatné aktualizaci map)
 • přísavný držák do auta
 • napájecí kabel do auta (CL adaptér)
 • USB datový kabel
 • uživatelský návod

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Alarm na rychlostní/bezpečnostní kamery: Ano
Alarm na školní zóny: Ano
Asistent řazení do jízdních pruhů: Ano
Automatická synchronizace: Ano
Automatický přepočet trasy: Ano
Basemapa: Ano
Baterie - typ: dobíjecí Li-Ion
Baterie - výdrž: až 1 hodina
BC™ 30 - zadní/couvací bezdrátová kamera: Ano, volitelně
Bezdrátové připojení Bluetooth®: Ano
Bezdrátové připojení Wi-Fi®: Ano
Bluetooth® "hands-free telefonování": Ano
Custom POIs (možnost přidat body zájmu): Ano
Displej - rozlišení, ŠxV: 1024 x 600 pix.
Displej - typ: WSVGA barevný TFT, podsvícený, kapacitní
Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 6,95" (17,7cm); 152 x 89 mm
Dotykový displej: Ano
Garmin Real Direction™ (hlásí konkrétní místa např. "za kostelem doleva" atd.): Ano
Hlasová navigace v automobilu (v češtině): Ano
Hlasové ovládání přístroje: Ano
Hmotnost: 243 g
Junction view (náhled na křiž. s navigačními tab. z pohledu řidiče): Ano
Kde se nacházím?: Ano
Lifetime Evropy - (doživotní přístup k bezplatné aktualizaci map): Ano
Mapy předinstalované: CityNavigator Europe Lifetime
Možnost přidat body zájmu: Ano
Možnost změny zobrazení mapy: Ano
Náhled odboček a křižovatek: Ano
Nastavení omezení na trase (objíždka vlastně definovaná): Vlastní - Nepovolené úseky/restrikce výpočtu trasy
Nastavení omezení na trase (objíždka): Ano
Nastavení výpočtu trasy: Ano
PC propojení: USB
Poslední parkovací místo: Ano
Propojitelnost s babyCam™ (bezdrátová interiérová kamera): Ano (volitelně)
Propojitelnost s Garmin BC™ 30 (bezdrátová zadní kamera): Ano (volitelně)
Provozní teplota: -20°C až 55°C
Přednahrané POi - Foursquare: Ano
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 173 x 99 x 19 mm
Slot/y pro paměťovou/é kartu/y: microSD™ - karta není v balení
Smart notifikace (např. SMS, příchozí hovor): Ano
Smartphone Link (služby přes Android™, iPhone®, apod.): Ano
Text to Speech (TTS) - čtení názvů ulic v češtině: Ano
Track log - Záznam trasy/Aktivity: Ano
Trasy (naplánované/počet): Ano/1000
Trip Log - historie cestování: Ano
Trip planner - plánovač tras: Ano
Upravitelná datová pole : Ano
Vestavěná paměť: Ano
Voděodolnost: Ne
Vysocecitlivý přijímač GPS: Ano
Waypointy/oblíbené/pozice: 1000
Zobrazení nadcházející bodů zájmu podél trasy: Ano
Zobrazení rychlostních limitů (v závislosti na mapě): Ano

Záruka 24 měsíců
Partnumber 010-01681-17
Vlastnosti
Typ navigace osobní automobily
3D náhled při navigaci Ano
3D zobrazení budov Ne
Hlasové ovládání Ano
Asistent jízdních pruhů Ano
Automatický přepočet trasy Ano
Alarm na rychlostní/bezpečnostní kamery Ne
Upozornění na povolenou rychlost Ano
Varování před čelním nárazem Ne
Handsfree Ano
Autokamera Ne
Ano
Ano
Mapy
Typ mapy Evropa Lifetime
Doživotní aktualizace map Ano
Displej
Rozlišení displeje 1024 x 600 bodů
6,95"
Paměťové karty a sloty
Podpora paměťových karet Ano
Baterie
Běžná výdrž baterie 1 hod.
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 17.7 cm
Výška výrobku 9.9 cm
Hloubka výrobku 1.9 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 13.5 cm
Výška balení 8.5 cm
Hloubka balení 20.5 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací