Navigační systém GPS Garmin DriveSmart 61T-D Lifetime Europe45 (010-01681-13) černá

doprava zdarma
Značka: Garmin , Kategorie: Autonavigace
Kód zboží: GARDRIVES61TDE45

Navigační systém GPS, 6,95" dotykový displej, mapy Evropa 45 Lifetime, hlasové ovládání, hands-free, asistent jízdních pruhů, přepočet trasy, Wi-Fi, Bluetooth

Naše cena s DPH:

7 190

Na splátky od: 791 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Ideální pomocník na cesty

Navigační systém GPS Garmin DriveSmart 61T-D Lifetime Europe45 patří mezi nejmodernější zařízení svého druhu, které vždy zpříjemní cestování. Díky tomu, že navigace je plná praktických funkcí, se nebudete muset obávat, že byste na svých cestovních dobrodružstvích nedojeli na místo určení, nebo že by se vám po cestě stala nějaká nepředpokládaná nepříjemnost.


Skvělé funkce

GPS Navigace Garmin DriveSmart 61T-D Lifetime Europe45 je určena pro všechny řidiče, které následně bezpečně a spolehlivě provede cestami nebo nebezpečnými úseky. Zařízení v tomto pomáhají funkce, kterými disponuje. Nenechte se zaskočit novinkami na silničních komunikacích, mezi které patří zácpy, rychlost kontrolující radary a ostatní nepříjemnosti. Bezproblémový chod této upozorňující funkce zajišťuje doživotní aktualizace podrobných map takřka celé Evropy (45 zemí) bez jakéhokoliv příplatku. Tyto aktualizace probíhají čtyřikrát ročně a jsou plně zdarma až do konce životnosti navigačního systému.

Bohaté bezpečnostní funkce každého uživatele rozhodně potěší. Pomocí jejich přítomnosti je navigační systém schopen varovat řidiče před riskantní situací v dostatečném časovém předstihu. Navigace hlídá vyjetí vozidla z vozovky či jízdního pruhu, pokud nastane taková situace, systém řidiče ihned akustickým signálem varuje. Zároveň také dokáže hlídat maximální povolenou rychlost v daném úseku, upozorní vás při najíždění do křižovatek, či ostrých, nepřehledných zatáček.

Dokonalé navigování na velikém displeji

Při průjezdu složitou křižovatkou, nebo při odbočování vás navigační GPS systém Garmin DriveSmart 61T-D Lifetime Europe45 vždy správně navede, abyste stáli v tom nejideálnějším pruhu. Zřetelně vám na velikém, téměř sedmipalcovém displeji s rozlišením 1024 x 600 bodů, ukáže to nejlepší možné řešení dané situace a zvýrazní vám možné jízdní pruhy vedoucí k vašemu cíli. S dostatečnou časovou rezervou budete vědět, kdy a kde sjet z dálnice, či najet na jinou odbočku.

Vlastní body zájmu

Body zájmu jsou všeobecně místa, která by pro vás za volantem mohla být z jakéhokoliv důvodu přínosná, zajímavá, či nějakým způsobem užitečná. Přesně o takováto místa nepřijdete díky GPS navigaci Garmin DriveSmart 61T-D Lifetime Europe45, která vás je schopna o nich informovat, když se k nim blížíte, nebo když kolem nějakého z nich má vést vaše trasa. Vy tak neminete čerpací stanici, restauraci, hotel, ani odpočívadlo s možností použití WC. GPS Garmin ve spolupráci se službami Foursquare a TripAdvisor navíc umožňuje zhlédnout hodnocení těchto bodů a vy se tak můžete rozhodnout, na který z nich se vydáte a který raději objedete. Následně můžete sami tento bod ohodnotit.

Ovládejte a hledejte rychleji

Pokud se dostanete do situace, kdy vás tlačí čas a vy se přes to potřebujete bezpečně dopravit na místo určení, nebudete muset trávit příliš mnoho času hledáním a nastavováním navigace. GPS Garmin DriveSmart 61T-D Lifetime Europe45 vám hledání ulehčí svou funkcí intuitivní vyhledávání, kterému stačí zadat jen ty nejzákladnější atributy cíle a o zbytek už se samo postará tím, že vám nabídne seznam lokalit, ze které si jen jednoduše vyberete tu správnou. Kvůli každé úpravě nastavení také nebudete muset znovu a znovu zastavovat. Navigaci máte možnost ovládat za jízdy vaším hlasem.

Bezdrátové online připojení

Mnoho užitečných funkcí navíc získáte v případě spárování navigace Garmin DriveSmart 61T-D Lifetime Europe45 s vaším chytrým mobilním telefonem. Prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth budou tato zařízení spárována a vám se tak na displeji navigace začnou ukazovat příchozí SMS zprávy, ale také hovory. Ty můžete bez obav vyřídit, aniž byste se dopustili porušení pravidel silničního provozu, jelikož telefon nemusíte vůbec brát do ruky. Jednoduše využijete vestavěnou funkci hands-free. Díky datům z telefonu si zároveň budete moci zobrazit informace o aktuálních zprávách nebo počasí. Navigace také disponuje možností připojení k další bezdrátové technologii, síti Wi-Fi. Garmin vás vždy upozorní, pokud se budete nacházet v dosahu některé této sítě a vy tak můžete uskutečnit například aktualizaci map.

Nenáročná na provoz

Navigační systém Garmin DriveSmart 61T-D Lifetime Europe45 nemusíte do svého auta nijak složitě montovat. Přísavný držák click and go svou jednoduchostí jen podtrhuje dokonalost zařízení. Databáze map dosahuje stoprocentního pokrytí téměř ve všech státech Evropy a při samotném navigování a komunikaci s uživatelem využívá český jazyk, který je už u zařízení podobného typu a podobné cenové kategorie samozřejmostí.

Garmin DriveSmart 61T-D Lifetime Europe45
6,95" navigace s WiFi, smart notifikacemi, hands-free voláním a DAB+

 • podrobná mapa celé Evropy s bezplatnými aktualizacemi
 • 6,95" kapacitní displej "od okraje k okraji"
 • Asistent řazení do jízdních pruhů
 • Upozornění na povolenou rychlost, ostré zatáčky, dopravní kamery atd.
 • Náhledy křižovatek
 • Body zájmu, včetně databáze Foursquare a TripAdvisor
 • Digitální příjem dopravních informací DAB+ a z aplikace Smartphone Link
 • Smart notifikace z mobilního telefonu
 • Hands-free volání
 • Hlasová aktivace navigování
 • Wi-Fi
 • Možnost připojení zpětné kamery BC-30


DriveSmart 61 je vyšší řadou z nové rodiny automobilových navigací Garmin Drive. Samozřejmostí jsou všechny funkce, které nalezneme i v nižší řadě, jako jsou dopravní upozornění, asistent řazení do jízdních pruhů, náhledy křižovatek (zde navíc ve fotorealistické podobě), dopravní informace nebo body zájmu včetně databází Foursquare a TripAdvisor.

To, co přináší DriveSmart navíc, jsou jednak Smart notifikace z mobilního telefonu, kdy po spárování telefonu s navigací prostřednictvím Bluetooth je DriveSmart schopen zobrazit na svém displeji příchozí SMS zprávy, maily a příchozí nebo zmeškané telefonní hovory.

Funguje také jako hands-free, kdy vám umožní přijmout hovor a můžete mluvit, aniž byste museli držet telefon u ucha. Dále je to bezdrátové připojení Wi-Fi, které vám umožní vyhledat a stáhnout dostupné aktualizace, aniž byste museli navigaci připojovat kabelem k počítači, stačí pouze být v dosahu vaší domácí, firemní nebo volně dostupné Wi-Fi sítě.

Další funkcí navíc je také navigování aktivované hlasem. A v neposlední řadě je to vylepšený 6,95 palcový kapacitní displej s velmi tenkým rámečkem, plocha displeje tak sahá téměř od okraje k okraji.

Modely s označením v názvu T-D mají navíc přijímač dopravních informací z digitálního vysílání DAB+ (dostupné pouze v některých zemích).

Klíčové vlastnosti:

Podrobné mapy
Nejdůležitějším atributem každé automobilové navigace je přesnost a aktuálnost map. Proto naše navigace nabízíme s detailními mapami s možností bezplatného stažení aktualizací několikrát ročně a to po celou dobu životnosti přístroje. Na vás už je jen, zda si vyberete navigaci s mapovým pokrytím celé Evropy (všech 45 zemí) nebo jen některých částí (centrální, východní...).

Body zájmu
Kromě vlastních bodů zájmu, jako jsou čerpací stanice, restaurace, hotely, odpočívadla s WC a další, nabízí Garmin i rozsáhlé databáze ve spolupráci se službami Foursquare a TripAdvisor, která navíc poskytuje hodnocení a recenze miliónů uživatelů.

Dopravní upozornění (varování)
Aby vaše jízda byla ještě bezpečnější a měli jste přehled o situaci před vámi, Garmin DriveSmart vám nabízí volbu, jaká varování chcete od svého přístoje dostávat. Může vás tak zvukově a hláškou na displeji varovat před ostrými zatáčkami, změnami rychlostních limitů, železničními přejzdy, školními zónami atd. Upozorní vás také na dopravní kamery a měřené úseky.
Při dlouhé několikahodinové jízdě, kdy hrozí nepozornost z únavy řidiče, vás upozorní na možnost přestávky v řízení a nabídne vhodná místa k zastavení a odpočinku (např. odpočívadla, benzínové pumpy apod.).

Propojení s mobilním telefonem
Velkou přidanou hodnotu a mnoho funkcí navíc získáte spárováním vaší navigace Garmin s mobilním telefonem prostřednictvím bluetooth. Na displeji navigace se vám tak zobrazí notifikace o příchozích hovorech, sms zprávách, mailech nebo notifikace aplikací, které si sami zvolíte. Aniž byste brali do ruky telefon, můžete uskutečňovat hovory díky užitečné funkci hands-free.
Díky datovému přenosu z mobilního telefonu si také budete moci zobrazit aktuální dopravní informace, informace o počasí nebo o možnostech parkování a použitím funkce LiveTrack můžete sdílet svou polohu a data z navigace s vašimi přáteli.

Bezdrátové připojení Wi-Fi
Mějte vždy aktuální data ve svém přístroji, aniž byste jej museli připojovat k počítači a sami zjišťovat jejich dostupnost. V momentě, kdy jste v dosahu vaší domácí nebo firemní Wi-Fi sítě, navigace Garmin vás jednoduše sama upozorní na aktualizace jenž jsou k dispozici a nabídne jejich stažení.

Hlasově aktivovaná navigace
Stačí říct slovo a navigace vás poslechne. Nemusíte vyťukávat cíl své cesty, na který chcete navigovat, stačí ho jen vyslovit.

Srozumitelné navigování díky Garmin Real Directions
Díky funkci Real Directions vás bude navigace hlasově navigovat nejen podle skutečných názvů ulic, ale například i podle známých nebo dobře rozpoznatelných budov, orientačních bodů nebo krajinných dominant.

Propojitelnost se zpětnou kamerou
Jako pomocníka při couvání lze k navigaci připojit bezdrátovou zpětnou kameru Garmin BC 30 (prodávána zvlášť). Jakmile je kamera připojena, uvidíte při couvání na displeji prostor za vozidlem. Neunikne vám tak žádná skrytá překážka a nemusíte jen odhadovat, kolik vám za autem zbývá volného místa.

OBSAH BALENÍ:
 • GPS navigace Garmin DriveSmart 61
 • mapy 45 zemí centrální Evropy (doživotní přístup k bezplatné aktualizaci map)
 • přísavný držák do auta
 • napájecí kabel do auta (CL adaptér) s podporou příjmu dopravních informací Garmin Live Traffic via DAB Radio (Digital Traffic)
 • datový kabel
 • český návod
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Alarm na rychlostní/bezpečnostní kamery: Ano
Alarm na školní zóny: Ano
Asistent řazení do jízdních pruhů: Ano
Automatická synchronizace s PC: Ano
Automatický přepočet trasy: Ano
babyCam™ (kamera/y do inter. vozu): Ano, volitelně
Basemapa: Ano
Baterie - typ: dobíjecí Li-Ion
Baterie - výdrž: až 1 hodina
BC™ 30 - zadní/couvací bezdrátová kamera: Ano, volitelně
Bezdrátové připojení Bluetooth®: Ano
Bezdrátové připojení Wi-Fi®: Ano
Bluetooth® "hands-free telefonování": Ano
Custom POIs (možnost přidat body zájmu): Ano

Displej - rozlišení, ŠxV: 1024 x 600 pix.
Displej - typ: WSVGA barevný TFT, podsvícený, kapacitní
Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 6,95" (17,7cm); 152 x 89 mm
Dopravní inf. - DAB+ Traffic Live (kompatibilní) (pouze v GB, D a N): Ano
Dopravní inf. - RDS-TMC (kompatibilní): Ano
Dotykový displej: Ano
Garmin Real Direction™ (hlásí konkrétní místa např. "za kostelem doleva" atd.): Ano
Hlasová navigace v automobilu (v češtině): Ano
Hlasové ovládání přístroje: Ano
Hmotnost: 243 g

Junction view (náhled na křiž. s navigačními tab. z pohledu řidiče): Ano
Kde se nacházím?: Ano
Lifetime Evropy - (doživotní přístup k bezplatné aktualizaci map): Ano
Mapy předinsalované: City/Navigator Europe Lifetime
Možnost přidat body zájmu: Ano
Možnost změny zobrazení mapy: Ano
Náhled odboček a křižovatek: Ano
Nastavení omezení na trase (objíždka vlastně definovaná): Vlastní - Nepovolené úseky/restrikce výpočtu trasy
Nastavení omezení na trase (objíždka): Ano
Nastavení výpočtu trasy: Ano
PC propojení: USB
Poslední parkovací místo: Ano
Propojitelnost s babyCam™ (bezdrátová interiérová kamera): Ano
Propojitelnost s Garmin BC™ 30 (bezdrátová zadní kamera): Ano
Provozní teplota: -20°C až 55°C
Přednahrané POi - Foursquare: Ano
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 173 x 99 x 19 mm

Slot/y pro paměťovou/é kartu/y: microSD™ - karta není v balení
Smart notifikace (např. sms, příchozí hovor): Ano
Smartphone Link (služby přes Android™, iPhone®, apod.): Ano
Text to Speech (TTS) - čtení názvů ulic v češtině: Ano
Track log - Záznam trasy/Aktivity: Ano
Trasy (naplánované/počet): Ano/1000
Trip Log - historie cestování: Ano
Trip planner - plánovač tras: Ano
Upravitelná datová pole : Ano
Vestavěná paměť: Ano
Vysocecitlivý přijímač GPS: Ano
Waypointy/oblíbené/pozice: 1000
Zobrazení nadcházející bodů zájmu podél trasy: Ano
Zobrazení rychlostních limitů (v závislosti na mapě): Ano

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber 010-01681-13
Vlastnosti
Typ navigace autonavigace
3D zobrazení budov Ne
Hlasové ovládání Ano
Asistent jízdních pruhů Ano
Automatický přepočet trasy Ano
Upozornění na povolenou rychlost Ano
Varování před čelním nárazem Ne
Handsfree Ano
Autokamera Ne
Ano
Ano
Mapy
Typ mapy Evropa Lifetime
Displej
Rozlišení displeje 1024 x 600 bodů
6,95"
Paměťové karty a sloty
Podpora paměťových karet Ano
Baterie
Běžná výdrž baterie 1 hod.
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 17.3 cm
Výška výrobku 9.9 cm
Hloubka výrobku 2.0 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 13.0 cm
Výška balení 8.5 cm
Hloubka balení 20.2 cm
Hmotnost balení 0.6 kg
Více informací Méně informací