Navigační systém GPS Garmin eTrex 10 černá/žlutá (poškozený obal 8800192459)

bazar
Značka: Garmin , Kategorie: Outdoor navigace
Kód zboží: -8956448

Bazar - poškozený obal 8800192459

Zjistit dostupnost
Bazar - poškozený obal 8800192459

Kdykoli připraven

Tato nemapová navigace se chlubí svým širokým spektrem využití, protože se pro ni stalo samozřejmostí přijímání a zaznamenávání dat jak z amerických družic GPS, tak i těch ruských – GLONASS. Dokonce je už připravena i na evropské typy GALILEO. Díky těmto přednostem neztratí spojení se světem ani v místech, odkud lze špatně vidět na oblohu a kde to mají ostatní navigační systémy nemálo složité.


Geochaching? Jedině s eTrex 10

Garmin patří mezi značkami k naprosté elitě a eTrex 10 obohatil o několik nových vychytávek. Jmenovat můžeme například uživatelské rozhraní, jež se může ztotožňovat se slovem genialita. Geocaching bude nyní hračkou a nebudete potřebovat ani jediný lísteček papíru. Ať už si popisy míst nahrajete z geocaching.com nebo opencaching.com, eTrex přečte všechny GPX soubory a vám tak ulehčí spoustu práce a nepříjemností.

Funkce k nezaplacení

Uživatel to bude mít s GarmineTrex více než jednoduché, a to díky svým funkcím. Můžete se těšit na basemapu a vysoce citlivý přijímač, dle liba si upravíte vzhled obrazovky. V nesnázích vám pomůže elektrický kompas a dostatek informací vám přinese Slunce/Měsíc info nebo lov/ryby kalendář. Nešlo by to bez GPS přijímače a již zmíněného geocaching módu. Garmin neopomněl ani vodotěsnost, konkrétněji se jedná o IPX 7. A body zájmu můžete přidat prostřednictvím funkce CustomPOIs. Baterie vám může vydržet skvělých 25 hodin.

Nikdy se neztratíte

Ať půjdete na túru, hledat cashky nebo jen tak do přírody, určitě GarmineTrex 10 nezapomeňte doma. Díky své kompatibilnosti se všemi družicemi má schopnost přijímat signály až z 24 družic. Zpravidla platí, že GPS navigace určují polohu v ideálních podmínkách za pomoci 12 družic, jež se vždy nachází za horizontem. U GarmineTrex 10 se může dostat ke slovu i již zmíněný počet 24 družic, a sice v případě, kdy dojde ke zkombinování GPS a GLONASS.

Spolehlivý, přehledný a skladný

Za další obrovské plus GarmineTrex 10 můžeme považovat jeho rozměry, které umožňují jeho snadnou mobilitu a vysokou praktičnost. Šířka totiž nepřesáhla 10,3 cm, výška se dostala na 54 mm a hloubka činí 33 mm. Outdoor navigace eTrex neváží více než 0,4 kg. Na přístroji najdete přehledný LCD displej o magické úhlopříčce 2,2 ''. Ten vám bude naprosto vyhovovat i díky svým čtyřem úrovním šedi.

Poškozený obal

Nemapový odolný přístroj pro záznam dat s terénu s jednoduchým ovládáním.

*Malý, odolný, nemapový přístroj s nedotykovým displejem v odstínech šedi Garmin etrex minisite. 2,2" nedotykový displej, Podpora GPS i GLONASS, Elektronický kompas (ukazuje při pohybu), Výškoměr z GPS, Odolnost proti vodě, Provoz na dvě tužkové baterie (AA) - výdrž až 25 hodin, Podpora pro Geocaching

*Základní vlastnosti eTrex 10 je nástupcem jednoho z nejpopulárnějších outdoorových přístojů eTrex H. Oproti svému předchůdci má vylepšenou ergonomii a přívětivé uživatelské rozhraní. Vysoký důraz je kladen na odolnost a pevnost přístroje. Přístroj je odolný proti nárazům, blátu, vlhkosti a vodě. Vydrží bez problémů ponoření do vody o hloubce 1 metr po dobu 30 minut. Jako první umožňuje využít spolu s GPS i systém GLONASS. GLONASS přibližně o 20% zkrátí čas zaměření navigace a při využití obou systémů GPS i GLONASS může přijímač detekovat až 24 satelitů, čímž se výrazně zpřesňuje poloha zaměření. Mezi doplňkovými funkcemi eTrex 10 najdete například stopky, kalkulačku, informace o fázi a východech Slunce a Měsíce, budík, kalendář nebo výpčet plochy pozemku. Přístroj neobsahuje barometrický výškoměr (až model etrex 30) a elektromagnetický kompas (až etrex 30). Nadmořskou výšku a směr pohybu určuje etrex 10 pomocí satelitního signálu.

*Podpora pro Geocaching - Geocaching je celosvětová hra, která pomocí hledání ukrytých pokladů nabízí řadu tipů, kam můžete vyrazit ve volném čase. Stránky hry jsou k dispozici na internetové adrese www.geocaching.com, kde se můžete podívat na umístění pokladů nad světovou mapou. Garmin etrex podporuje paperless Geocaching, skrýše této hry je možné stáhnout ze serveru Geocaching.com pomocí datového kabelu přímo do paměti GPS navigace. Do navigace doporučujeme nahrát cca 100 keší, včetně informací o jejich lokalitě, terénu, radami, popisy.

Obsah balení

  • navigační přístroj eTrex 10
  • datový kabel USB
  • návod k použití
Parametry
Baterie - typ:  2 x AA
Baterie - výdrž:  do 25 hod.
Custom POIs (možnost přidat body zájmu):  Ano
Cykloturistika:  Ano
Displej - rozlišení, ŠxV:  128 x 160 pix.
Displej - typ:  černo/bílý LCD, transflektivní
Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.:  2,2"; 36 x 43 mm
Držák na kolo:  Ano volitelně
Historie:  Ano
Kompas:  Ano Elektromagnetický/Náměrový
Lov/ryby kalendář:  Ano
Odolnost proti vibracím:  Ano (6G)
PC propojení:  USB
Podpora pro Geocaching:  Ano
Provozní teplota:  -20°C až 70°C
Rozměry zařízení, ŠxVxH:  54 x 103 x 33 mm
Slunce/Měsíc info:  Ano
Track log - Záznam trasy/Aktivity:  10.000 bodů/100 tras
Trasové body:  Ano
Trasy (naplánované/počet):  50
Vestavěná paměť:  Ano
Voděodolnost:  Ano, IPx7 (Chráněno proti ponoření do vody. Ponoření na 30 minut do hloubky 1 metr.)
Výpočet plochy:  Ano
Vysocecitlivý přijímač GLONASS:  Ano
Vysocecitlivý přijímač GPS:  Ano
Vysokohorská turistika - horolezec:  Ano
Waypointy/oblíbené/pozice:  1000

Záruka 24 měsíců
Vlastnosti
Typ navigace turistická
Barometrický výškoměr Ne
Elektronický kompas Ano
Elektromagnetický kompas Ne
Geocaching mód Ano
Slunce/Měsíc info Ano
Ne
Baterie
Typ baterie AA
Běžná výdrž baterie 25 hod.
Displej
2,2"
Rozlišení displeje 128 x 160 bodů
Barevný displej Ne
ne
Další parametry
Voděodolnost Ano
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.4 cm
Výška výrobku 10.3 cm
Hloubka výrobku 3.3 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.0 cm
Výška balení 7.0 cm
Hloubka balení 15.0 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací