Navigační systém GPS Mio COMBO 5107 LM (5413N4820002) (vrácené zboží 8919003792)

bazar
Značka: Mio , Kategorie: Autonavigace
Kód zboží: -8916511

Bazar - vrácené zboží 8919003792

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8919003792

Vráceno - Použito

Strážný anděl pro vaše cesty
Mio Combo 5107 LM je unikátní přístroj, který kombinuje GPS navigaci a kameru. S modelem Combo získáte neomylného průvodce po všech zemích Evropy i strážného anděla, který bude sledovat a zaznamenávat veškeré dění na silnici. Navigace i kamera fungují simultánně a podporují tak nerušenou a bezstarostnou jízdu.
Mio Combo 5107 LM nabízí to nejlepší z navigace a kamery, aniž by omezoval váš výhled a vyžadoval náročnou manipulaci. Široký 5palcový dotykový displej umožňuje jednoduché ovládání přístroje. Velká část z funkcí se navíc díky citlivým vestavěným senzorům spouští automaticky, takže přístroj nepotřebuje zvýšenou pozornost.

K navigaci získáte doživotní aktualizace map i radarů, takže budete mít vždy aktuální mapy i přehled o radarech a parkovacích místech.

Inteligentní kamera využívá to nejlepší z GPS pro vaše pohodlí
Integrovaná kamera se zapne automaticky ihned po zažehnutí motoru automobilu. Kamera obsahuje skleněnou optiku se světelností 2.4F a zabírá obraz v širokém 120° úhlu. Výsledné video má HD kvalitu o rozlišení 720p, takže bez problémů zaznamená každý detail. Kromě videa a fotografií umí přístroj zaznamenat i nečekané události. Ty identifikuje díky tříosému gyroskopickému G senzoru, který sleduje směr jízdy a přetížení. Spolu s informacemi z vestavěné GPS tak kamera podrobně archivuje průběh vašich cest nejen ve formě videa či fotografií, ale také v podobě fyzikálních údajů a vykreslených tras v Google mapách.

Navigace vám poradí správný směr a upozorní na překážky
Vestavěná navigace vás provede 44 zeměmi bez zajížděk a karambolů. Pomůže i s pokutami za rychlou jízdu. Kromě doživotních aktualizací map totiž přístroj obsahuje databázi radarových kamer. Pokud jedete příliš rychle, navigace vás automaticky upozorní, abyste sundali nohu z plynu.

Mio Combo 5107 LM disponuje řadou chytrých funkcí, které oceníte během jízdy i cestovních přestávek. Systém nabízí několik variant plánování tras a intuitivně vypočítává dobu jízdy do cílového bodu podle vašeho jízdního stylu. Na složitých křižovatkách a dálničních sjezdech vám navigace nabídne 3D náhled místa tak, abyste stihli včas zareagovat a nikdy neminuli tu správnou odbočku. Mezi standardní výbavu přístroje také patří vyhledávač nejbližších parkovišť a užitečných míst. Užitečným doplňkem je pak průvodce tunely, který vede ke správnému odbočení v tunelech, kde není GPS signál.
Díky baterii s kapacitou 1000mAh zařízení vydrží déle než hodinu navigovat a nahrávat záznam současně.
V navigaci je nainstalován testovací režim pro nákladní vozy a karavany na 1 měsíc. Je možné tak zadat výšku, šířku, délku a další údaje o vozidle nutné pro bezpečné cestování s nákladními vozy.

MioMore desktop – osobní asistent každého řidiče
MioMore je počítačový program pro plánování, analýzu a archivaci všech vašich cest. S programem lze jednoduše aktualizovat mapové podklady i připravit detailní plán jízdy. V MioMore tak můžete podrobně naplánovat cesty autem, včetně zastávek u zajímavých míst, nebo třeba spočítat průměrnou spotřebu paliva na zvolené trase.

Specifikace

 • 5“ navigace s mapami celé Evropy (44) s doživotní aktualizací map
 • vestavěná kamera pro záznam událostí před vozidlem
 • rozlišení 720p HD, 4x přisvětlovací diody pro záznam v šeru
 • G senzor, automatické zapnutí, 120° úhel záznamu
 • video vstup, výstup na sluchátka
 • 4GB vestavěná paměť, podpora MicroSD karet (2x slot)
 • 8GB microSD karta součástí balení
 • vestavěná databáze radarů s doživotní aktualizací
 • IQRoutes pro nejrychlejší trasu podle času a dne v týdnu
 • LearnMe Pro se učí styl jízdy řidiče a odhaduje podle něj dojezd do cíle
 • průvodce jízdními pruhy a odbočeními
 • výběr z trasy na obrazovce a plánovač tras
 • režim nákladního vozu (demo na 1 měsíc)
 • baterie 1000mAh s velkou výdrží
 • balení – Mio Combo 5107, pevný a stabilní držák na sklo, USB napájecí kabel do auta, USB kabel k PC a DVD se softwarem MioMore desktop

Záruka 24 měsíců
Partnumber 5413N4820002
Vlastnosti
Typ navigace autonavigace
Hlasové ovládání Ne
Ne
Mapy
Typ mapy Evropa Lifetime
Displej
5,0"
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 16.0 cm
Výška balení 16.0 cm
Hloubka balení 8.0 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací