Navigační systém GPS Mio MiVue Drive 65LM s kamerou, mapy EU (44) Lifetime (5262N5380035) černá

Značka: Mio , Kategorie: Autonavigace
Kód zboží: MIOMIVUEDRIV65LT
Informační list: zde

Navigační systém GPS s autokamerou 1296p/30fps, 6,2", Evropa Lifetime, Bluetooth, TMC-RDS přijímač, 3D náhled při navigaci, Asistent jízdních pruhů

Zjistit dostupnost

Mio MiVue Drive 65 Full Europe LM


Mio MiVue Drive 65 Full Europe LM je perfektní společník na vaše cesty – po tuzemsku i v zahraničí. Nejenže vás vždy dovede přesně tam, kam si přejete díky pravidelně aktualizovaným podkladům celé Evropy, ale navíc vás na cestách i ohlídá. Jde totiž o kombinaci navigace a kamery se schopností záznamu ve vysokém rozlišení 1 296p. V případě problémů tak dokáže přinést důkazy o vaší nevinně a také disponuje bezpečnostními systémy LDWS a FCWS, které výrazně zvyšují bezpečnost jízdy.


Navigace celkově svou výbavou zaujme i náročnější jezdce, o čemž svědčí jak přijímač TMC vysílající aktuální dopravní informace, tak i Bluetooth, díky němuž přístroj nahradí také handsfree. Navigování jinak probíhá hlasovými pokyny i prostřednictvím velkého 6,2palcového dotykového displeje s možností 3D náhledů.


Jsem nejlepší spolujezdec. Spolehlivě vás dovedu do cíle i ohlídám dění před vozem.

Extreme HD kamera


Tento přístroj není „jen“ navigací, ale také palubní kamerou. To znamená, že v případě nehody dokáže poskytnout důležité svědectví o vaší nevinně a ušetřit vám tak desítky až stovky tisíc za opravy a pokuty. Záznamy se ukládají na paměťovou kartu, kterou dostanete už v balení.

Široký úhel pohledu


Videa přitom budou vždy výborně čitelná. Kamera totiž využívá skleněnou čtečku se širokým zorným polem 140 stupňů a solidní světelností f/1.8. Natáčí v rozlišení 1 296p při 30 snímcích za vteřinu. Spolehlivě tak rozpozná SPZ vozidla před vámi, a to i za zhoršených světelných podmínek.

Doživotní aktualizace map


Navigace nikdy nebude zastaralá. Výrobce pravidelně přináší ke stažení aktuální mapové podklady celé Evropy, které máte k dispozici. Ty se nabízí po celou dobu životnosti navigace a ručí za to, že do místa vždy dorazíte bez problémů a včas.

Podpora pokročilých systémů


Kombinace kvalitní kamery a vyspělých technologií navíc vylepší i vaše bezpečí ve voze. Nabízí dvě bezpečnostní funkce. Tou první je upozornění při opuštění jízdního pruhu LDWS, druhou varování před čelním střetem FCWS.

Přijímač TMC a Bluetooth


Navigace nabízí i další nadstandardní prvky. Prvním je přijímač TMC, který poskytne aktuální dopravní informace. Druhým Bluetooth pro handsfree hovory.


MIO MiVue Drive 65LM, navigace s kamerou, 6,2", mapy EU (44) Lifetime
Navigace s mapami celé Evropy (44 zemí) TeleAtlas a integrovanou Extreme HD (1296p) kamerou
„Váš očitý svěděk na cestách s integrovanou navigací“.

Spolehlivý společník pro vaše cesty
Seznamte se s Mio MiVue Drive 65 LM, unikátním řešením typu vše v jednom, které stanovuje nový standard ve světě navigací a autokamer. Tato inovativní kombinace je vybavena extra velkou 6,2" obrazovkou a nabízí špičkovou navigaci s integrovanou vynikající autokamerou Extreme HD (1296p při 30s/s) a dvěma inteligentními funkcemi systému ADAS
S přístrojem zvládnete rychle naplánovat trasu podle stylu vaší jízdy a možností vašeho vozidla. Navigace vás hladce provede tunely a složitými křižovatkami a na konci vaší cesty vám vyhledá parkovací místo. S přístrojem získáte mimo jiné doživotní aktualizace map a rychlostních radarů, takže budete vždy moci využít nejnovějších úseků dálnic či nových obchvatů velkých měst.
Autokamera a navigace fungují zcela simultánně a zachytí každý okamžik bez zastavení směrové navigace. Jednoduše zvolíte v hlavním menu nebo na obrazovce s mapou možnost „kamera“, a zařízení přepne na integrovanou autokameru. MiVue Drive 65 je vybaveno vysoce kvalitním skleněným objektivem se širokým zorným polem 140 stupňů a clonou F1.8.
Toto chytré zařízení je také vybaveno vysoce inovačním, integrovaným systémem ADAS (Advanced Driver Assistance System). To znamená, že vás pří jízdě podpoří dvě bezpečnostní funkce: varování při opuštění jízdního pruhu LDWS (Lane Departure Warning System) a varování před čelním střetem FCWS (Forward Collision Warning System). Tyto dvě funkce přidávají do zařízení vysokou hodnotu z hlediska bezpečnosti, protože LDWS vás upozorní v případě, že vyjíždíte vozidlem z jízdního pruhu, čímž potenciálně zabrání přímému střetu. A pokud se zmenší vzdálenost mezi vaším vozidlem a vozidlem před vámi, například když řidič před vámi prudce šlápne na brzdy, funkce FCWS vás rovněž upozorní. Takže MiVue Drive 60 vás nejen navádí a zaznamenává vaši cestu, ale také vás udržuje ve střehu.
Baleni obsahuje i pamětovou kartu 16GB MMC – tedy zařízení můžete začít používat ihned po vybalení.

Chytrá navigace, se kterou se neztratíte
Mio Mivue Drive 65 LM vám nabídne vždy nejrychlejší, nejlevnější, nejsnadnější či nejkratší cestu do vašeho cíle. Systém LearnMe Pro™ se navíc během cesty naučí váš styl řízení a trasu vždy vypočítá tak, aby vám co nejvíce vyhovovala. Během jízdy vás navigace bude vždy včas informovat o tunelech a složitých křižovatkách. Díky funkci Lane Guidance vždy pojedete ve správném jízdním pruhu. Komplikované křižovatky pak hladce projedete za pomoci 3D modelů a náhledů. V cíli vám Mivue Drive 50 LM poslouží jako parkovací asistent a nalezne pro váš vůz to nejbližší parkovací místo.
S hands-free Bluetooth modulem získáte i šikovného pomocníka pro přijímání hovorů za jízdy. Navigace totiž bezdrátově komunikuje s telefonem a díky citlivému mikrofonu a výkonnému reproduktoru umožňuje bezpečné telefonování za volantem. Kromě map je ve výbavě rovněž doživotní upozornění na radary, takže budete vždy vědět, kde máte řídit zvláště opatrně. Dopravní informace vás v reálném čase upozorní na zdržení na cestě před vámi a ušetří vám drahocenný čas, protože se vyhnete dopravním zácpám a neprůjezdným místům.
Nové zařízení Mio MiVue Drive 65 je zkrátka ideálním společníkem na cestách zajišťujícím bezpečnost. Inteligentním řešením typu vše v jednom pro každého, kdo si přeje extra velkou 6,2" obrazovku, kdo si váží bezpečnosti a přeje si mít očitého svědka na silnici při používání navigace.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Navigace

 • 6,2“ širokoúhlý LCD displej odolný proti odleskům
 • Mapy celé Evropy (44 zemí) TeleAtlas
 • Navigování na čísla popisná i orientační
 • Vestavěné TMC (dopravní informace) & Bluetooth® pro možnost Hands-Free hovorů
 • Doživotní aktualizace map a databáze rychlostních radarů
 • QuickStart™ zjednodušené menu pro snazší ovládání
 • IQ Routes™ pro optimální jízdu dle hodiny a dne v týdnu
 • LearnMe Pro™ - učí se styl jízdy řidiče pro přesnější odhad dojezdu
 • Výběr z trasy na jedné obrazovce a plánování trasy s více průjezdními body
 • 3D náhledy na odbočení a řazení do jízdních pruhů
 • Vyslovování názvů ulic a významných míst (Text-to-Speech)
 • Průvodce tunely
 • Parkovací asistent a režim pro pěší
 • Find My Car pro snadné nalezení zaparkovaného vozu

Kamera

 • Rozlišení videa 2304 x 1296 při 30fps
 • Technologie H.264 pro menší velikost souboru
 • Skleněná čočka, F1.8 clona a 140° široký pozorovací úhel
 • Technologie H.264 pro menší velikost souboru
 • 3 osý G senzor
 • Systém podpory řízení (ADAS)

LDWS – systém Vás upozorní na situaci, kdy nekontrolovaně vyjíždíte z jízdního pruhu.
FCWS – dává signál v případě nebezpečí možné čelní srážky

 • Možnost připojení další přídavné kamery
 • Natáčecí objektiv kamery
 • 2x slot na pamětovou kartu

OBSAH BALENÍ:

 • Mio MiVue Drive 65LM
 • Napájecí kabel do auta
 • Otočný držák na sklo
 • DVD se softwarem
 • 16GB pam. karta

Mapové podklady (44 zemí):
Albánie Makedonie
Andorra Malta
Anglie Moldávie
Belgie Monako
Bělorusko Německo
Bosna a Hercegovina Nizozemí
Bulharsko Norsko
Černá Hora Polsko
ČESKÁ REPUBLIKA Portugalsko
Dánsko Rakousko
Estonsko Rumunsko
Finsko Řecko
Francie San Marino
Gibraltar SLOVENSKO
Chorvatsko Slovinsko
Irsko Srbsko
Itálie Svatý Vincenc a Grenadiny
Lichtenštejnsko Španělsko
Litva Švédsko
Lotyšsko Švýcarsko
Lucembursko Turecko
Maďarsko Ukrajina

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber 5262N5380035
Vlastnosti
Typ navigace autonavigace, s kamerou
3D náhled při navigaci Ano
3D zobrazení budov Ne
Hlasové ovládání Ne
Asistent jízdních pruhů Ano
Automatický přepočet trasy Ano
Varování před čelním nárazem Ano
Handsfree Ano
Autokamera Ano
Ano
Ne
Mapy
Typ mapy Evropa Lifetime
Displej
Rozlišení displeje 800 x 480 bodů
6,2"
Paměťové karty a sloty
Podpora paměťových karet Ano
Baterie
Běžná výdrž baterie 0.25 hod.
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 17.5 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hloubka výrobku 12.5 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.0 cm
Výška balení 10.0 cm
Hloubka balení 21.0 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací