Navigační systém GPS Mio Spirit 7670 Full Europe Lifetime (5413N5020046) černá/šedá (vrácené zboží 8800017315)

bazar
Značka: Mio , Kategorie: Autonavigace
Kód zboží: -8803266

Bazar - vrácené zboží 8800017315

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800017315

Nejvyšší třída 5palcových navigací

Jezdíte často autem a čas od času by se vám hodil kvalitní navigační systém? Výhod, které s ním získáváte oproti klasické automapě, je celá řada. Zvláště když se rozhodnete pro navigaci GPS Mio Spirit 7670 Full Europe Lifetime, představující ve své kategorii pomocníka s plnou výbavou. Zdaleka nejde jen o schopnost spolehlivě vás dovést do cíle, ale také například pomoci v plánování a realizaci cest od úplného počátku až do okamžiku zastavení, překonávání různých dopravních překážek nebo vyznačování oblíbených míst.


Vše na dosah ruky

Nízké rozlišení či malý displej by se mohl u jakékoliv navigace stát osudným. Mio Spirit 7670 jde ovšem opačnou cestou a nabízí vysoce kvalitní 5palcový displej s rozlišením 480 x 272 bodů. Uživatel tak má k dispozici ve srovnání s obvyklejšími 4placovými displeji o 32 % více pracovní plochy, což je znát již na první pohled a zejména během jízdy. Přitom v žádném případě nelze říct, že by přístroj o rozměrech 135,5 x 86 x 12,7 (š x v x h) jakkoliv bránil ve výhledu. Naopak. Získáváte lepší přístup k navigačním funkcím a celkově i lepší přehled.

Naplánuje, poradí, uspoří čas i peníze

Jakmile navigaci Mio Spirit 7670 vyzkoušíte, rázem si ji zamilujete. Získá si vás především svou schopností optimalizovat cestu, aby byla co nejbezpečnější a nejúspornější. Pomůže vám v tom výkonný Plánovač výletů, a to ve dvou podobách. Celou cestu si lze rozvrhnout z pohodlí svého domova s využitím počítače a Spirit 7670 LMMore Desktop, nebo přímo na přístroji s nastavením atraktivních bodů na trase, které byste rádi navštívili. Navigace vám pak sama nabídne možnost zhlédnout celou trasu i se simulací.

Mějte dokonalý přehled

Během jízdy vás průvodce nespouští ze zřetele ani na okamžik a pružně reaguje na změněné dopravní podmínky. Nevíte, do kterého jízdního pruhu se zařadit, abyste plynule projeli nepřehlednou křižovatkou? Funkce Lane Guidance ráda poradí. Abyste měli dokonalý přehled o situaci, nabízí software Spirit realistické trojrozměrné zobrazení křižovatky, s nímž nepřehlédnete žádné důležité dopravní značení. Parkovací asistent monitoruje seznam parkovišť až do vzdálenosti 1 km od cíle a až budete chtít zastavit, nabídne vhodné místo.

Navigace, která se sama zdokonaluje

Věřili byste, že se navigace Mio Spirit 7670 od vás dokáže učit a neustále zlepšovat své stěžejní dispozice, tj. navigovat? Zásluhou funkce LearnMe Pro studuje váš styl řízení, aby mohla nabízet na míru střiženou trasu. A nejen to. K dispozici máte zbrusu novou dopravní technologii v podobě TMC-RDS přijímače, což je služba, která nepřetržitě přijímá dopravní informace před i v průběhu jízdy. Pokud se náhodou objeví komplikace v podobě havárie nebo dopravní zácpy, doporučí změnu trasy, přičemž automaticky přepočítá čas potřebného k dosažení cílového bodu.


Býváte někdy nepříjemně překvapeni přítomností rychlostních radarů? Navigace vám nabídne pomocnou ruku jejich kompletní databází s doživotní bezplatnou aktualizací. S využitím funkcí IQ Routes a Smart Route se také ráda nechá poučit zkušenostmi dalších řidičů při zdolávání konkrétních úseků, díky čemuž se můžete vyvarovat chyb, jež před vámi udělali jiní. Praktické využití si najde i simulace na základě rychlosti pro jízdu tunely a funkce „Blízko mne“, upozorňující na vaše oblíbená místa.

Mapy pro jakoukoliv zemi

Svět kolem nás se neustále mění a to platí i pro dopravní infrastrukturu a výstavbu nových objektů. Proto je Mio Spirit 7670 vybavena průběžnou aktualizací map, k nimž dochází maximálně čtyřikrát ročně, a to bezplatně, po celou dobu životnosti přístroje. Pakliže se vydáváte do země, pro kterou nemáte odpovídající mapové podklady, nachystána je pro vás služba Půjčování map. Užitečná je nejenom pro variabilitu výpůjčky na tři, sedm či třicet dní, ale i mimořádnou úsporu nákladů v porovnání s nákupem mapy nové. Činí jen 20 % její obvyklé ceny.


Muzikální navigace s funkcí hands-free

Není navigace jako navigace. Ačkoliv jejím hlavní posláním je dostat vás bezpečně a co nejrychleji do cíle, díky integrované Bluetooth technologii ji lze propojit s chytrým telefonem a realizovat hovory, aniž byste museli něco nastavovat, nebo ještě hůře, brát do rukou a rozptylovat se od řízení. Navigace rovněž disponuje AV vstupem například pro připojení couvací kamery jako prevenci proti havárii, a integrovaným přehrávačem médií s možností nabídnout vám poslech vašich oblíbených skladeb. Zvládne dokonce i videa.Navigace pro pěší dobrodruhy

Láká vás zaparkovat svůj vůz a vydat se na průzkum neznámého města pěšky? I k tomu je Mio Spirit 7670 optimalizován. V jeho výbavě naleznete režim chůze s 2D mapou, která vám pomůže s orientací v jakkoliv husté městské zástavbě. Nic se neděje ani v případě, pokud se příliš vzdálíte od svého vozu. Do navigace lze polohu vozu uložit a v případě bloudění, vás sama navede správným směrem. Mezi pěším a cestovním režimem lze přepínat, aniž byste rozladili nastavení.

Je pro vás důležité plně se věnovat řízení? Pak oceníte simulaci lidského hlasu se schopností navigovat pomocí názvů ulic a míst, díky čemuž získáte dojem, že vedle vás sedí spolujezdec z masa a kostí. Přístroj podporuje paměťové microSD karty a pracuje na dobíjecí baterii s přibližnou dobou výdrže 60 hodin. Součástí dodávky je autonabíječka, držák k uchycení na sklo, instalační software na DVD a USB konektor. Dobrodružným zážitkům tak již nic nestojí v cestě.

Vráceno - Použito

Spirit 7670 LM
Nová navigace Spirit 7670 LM je nabitá praktickými funkcemi a je dodávána s doživotní aktualizací map, takže se nikdy nebudete muset starat o nové mapy nebo změny silniční sitě. Spirit 7670 LM vás neomylně zavede do zvolené ulice a na konkrétní adresu. Pro kontrolu aktualizací stačí do Vašeho počítače nainstalovat software MioMore a připojit navigaci. Nové mapy budete mít k dispozici po celou dobu životnosti vašeho přístroje, až čtyřikrát ročně *.

IQ Routes ™ používá informace shromážděné od milionů řidičů v reálném provozu a optimalizuje vypočítanou trasu: nabízí vám optimální trasu, kdykoliv během dne. Rozšířené LearnMe Pro ™ sleduje Váš styl jízdy a nabízí individualizované trasy dle Vašich preferencí. Optimalizovanou trasu a předpokládaný čas příjezdu uvidíte na obrazovce. Dopravní informace v reálném čase vás dopředu upozorní na případná zpoždění na trase, což vám ušetří drahocenný čas a minimalizuje stres vzniklý neočekávaným zpožděním.

Zaparkujte snadněji s funkcí parkovacího asistenta, který automaticky zobrazuje seznam parkovacích míst v okolí 1km od cíle, takže nemusíte hledat parkoviště sami. Jak byste očekávali,režim pro chodce Vás bude navigovat při chůzi na místa, která jsou , nejsou přístupná autem.

Díky integrovanému AV vstupu je možno připojit například couvací kameru a vyhnout se tak případné havárii

Spirit 7670 LM také umožňuje rychlý přístup k oblíbeným destinacím, uloženým ve složce “Near Me”. Pokud například často navštěvujete italské restaurace, můžete si vytvořit jejich seznam pro ještě rychlejší přístup. Inteligentní funkce “Najdi mé auto” bude velkým pomocníkem například v situaci, kdy někde zaparkujete auto ve spěchu a nebudete si pamatovat, kde. Po zaparkování stačí pouze vzít navigaci s sebou a až budete chtít odjet, rychle Vám Vaše auto opět najde.

Doživotní aktualizace map
Můžete tak mít k dispozici nejaktuálnější mapy po dobu životnosti vašeho přístroje Spirit 7670 LM, a to maximálně 4krát ročně. Díky aktuálním informacím vás na cestách už jen tak něco nepřekvapí.

Doživotní aktualizace rychlostních radarů
Navigace Spirit 7670 LM obsahuje databázi radarů s doživotní aktualizací, takže budete vždy vědět, kde je aktuálně umístěný rychlostní radar. Aktualizace snadno stáhnete přes Spirit 7670 LM More Desktop.

Hands-free Bluetooth® hovory
Propojením zařízení s mobilním telefonem, vybaveným Bluetooth®, získáte možnost uskutečňovat hovory bez použití rukou.

Technologie TMC
Vyhněte se zácpám a zpomalené dopravě. Díky zbrusu nové dopravní technologii se s navigací Spirit 7670 LM včas dozvíte informace o aktuální dopravní situaci, takže budete vždy vědět, co vás na silnici před vámi čeká.

IQ Routes™
IQ Routes™ sbírá reálné informace o provozu od ostatních řidičů a optimalizuje na základě těchto informací vaší trasu.

LearnMe Pro™
Zdokonalená funkce LearnMe Pro™ sleduje a studuje váš styl řízení s cílem poskytnout vám trasy vytvořené na míru.

Parkovací asistent
Navigace Spirit 7670 LM byla navržena tak, aby umožňovala ještě snazší nalezení parkovacích míst. Nová funkce Parkovací asistent automaticky zobrazuje seznam parkovišť, když se přiblížíte do vzdálenosti 1 km od cíle. Nemusíte tak hledat místo pro parkování.

Režim pro pěší
Umožňuje přepínat navigaci mezi režimem automobilu a chodce.

Nový přístup k jízdním pruhům a křižovatkám
Díky funkci Lane Guidance budete při odbočování vždy ve správném jízdním pruhu, což se na stávajících rušných silnicích určitě hodí. Software Spirit rovněž nabízí realistické a trojrozměrné zobrazení křižovatky i s důležitými dopravními značkami, které umožňuje ještě před příjezdem k výjezdu či křižovatce získat více času pro pochopení situace před vámi.

AV-vstup
Pro připojení audio a video zařízení.

AV vstup a přehrávač médií
AV vstup a přehrávač médií - audio a video ve vašem zařízení.

Blízko mne
Najděte nejbližší body zájmu nebo vložte vaše vlastní.

Najdi mé auto
Uložte si pozici svého auta a vždy najdete cestu zpět, kde jste zaparkovali.

Plánovač výletů
Navigace přichází s výkonným plánovačem výletů autem, který Vám umožní plánovat výlety z pohodlí domova prostřednictvím počítače a Spirit 7670 LMMore Desktop. Výlet si můžete také naplánovat přímo na přístroji, kde je možné nastavit více bodů na trase, jejich prioritu pro optimalizaci trasy a máte navíc možnost využít i náhledu trasy s její simulací.

Mluvené názvy ulic
Nemusíte se starat o to, že jste špatně pochopili nebo přečetli název. Navigace vám sama řekne, kdy a kam se obrátit, stačí se pouze soustředit na jízdu.

Půjčování map
I když pojedete na krátkou cestu do země, jejíž mapy nejsou v zařízení k dispozici, budete moci vaši navigaci použít. Služba Půjčování map umožňuje zapůjčit si mapu dané země na 3, 7 nebo 30 dní, čímž uspoříte až 80 % nákladů ve srovnání s pořízením mapy nové.

Simulace na základě rychlosti vás provede tunely.
Simulace na základě rychlosti vás provede tunely.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Hardware
Typ procesoru Mstar 800 MHz
TMC ano
Dotykový displej ano
Barevný displej ano
Display resolution 480 x 272
Rozlišení displeje 12.7cm (5")
Šířka(mm) 135.5
Výška(mm) 86
Hloubka(mm) 12.7
Hmotnost(gr) 158
AV vstup ano

Software
Doživotní aktualizace map ano
Lifetime Safety Camera Updates ano
Informace o rychlostních limitech ano
Hlasové navádění s jmény ulic(TTS) ano
Řazení do jízdních pruhů ano
IQ Routes™ ano
3D náhledy na odbočení ano
LearnMe Pro™ ano
Jděte ještě dál ano
Plánovač výletů ano
Blízko mne ano
Najdi mé auto ano
Průvodce tunely ano
Hlasové ovládání ne
Přehrávač médií ano
Hands-free Bluetooth® hovory ano
Volitelný Optional (1 Month Free Trial)

OBSAH BALENÍ:

  • Spirit 7670 LM
  • Autonabíječka
  • Držák
  • Software DVD

Mapové podklady (45 zemí):
Albánie Makedonie
Andorra Malta
Anglie Moldávie
Belgie Monako
Bělorusko Německo
Bosna a Hercegovina Nizozemí
Bulharsko Norsko
Černá Hora Polsko
ČESKÁ REPUBLIKA Portugalsko
Dánsko Rakousko
Estonsko Rumunsko
Finsko Řecko
Francie San Marino
Gibraltar SLOVENSKO
Chorvatsko Slovinsko
Irsko Srbsko
Itálie Svatý Vincenc a Grenadiny
Kypr Španělsko
Lichtenštejnsko Švédsko
Litva Švýcarsko
Lotyšsko Turecko
Lucembursko Ukrajina
Maďarsko

Záruka 24 měsíců
Partnumber 5413N5020046
Vlastnosti
Typ navigace autonavigace
3D náhled při navigaci Ano
3D zobrazení budov Ano
Hlasové ovládání Ne
Asistent jízdních pruhů Ano
Automatický přepočet trasy Ano
Ano
Mapy
Typ mapy Evropa Lifetime
Displej
Rozlišení displeje 480 x 272 bodů
5,0"
Paměťové karty a sloty
Podpora paměťových karet Ano
Baterie
Běžná výdrž baterie 1 hod.
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 16.0 cm
Výška výrobku 13.0 cm
Hloubka výrobku 8.0 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 29.5 cm
Výška balení 34.5 cm
Hloubka balení 24.5 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací