Navigační systém GPS Mio Spirit 8670 Full Europe Lifetime černá

Značka: Mio , Kategorie: Autonavigace
Kód zboží: MIOSPIRIT8670FELT

Navigační systém GPS 6,2", Evropa Lifetime, Hands-free Bluetooth, displej 800x480, 3D náhled při navigaci, Asistent jízdních pruhů, Automatický přepočet trasy

Zjistit dostupnost

 MIO SPIRIT 8670 FULL EUROPE LM (EEU)


MIO SPIRIT 8670 FULL EUROPE LM (EEU)


Často cestujete a nebaví vás neustále se vyptávat na cestu, hledat správné odbočky, stát v zácpě a přijíždět pozdě? Investuje do kvalitní navigace jako je MiO Spirit 8670 FULL EUROPE LM. Vedle vysoké spolehlivosti a maximální přesnosti nadchne i mapami Evropy. Ty jsou navíc pravidelně aktualizovány, aby byly vždy aktuální. Potěší také podpora technologie TMC, díky níž budete v reálném čase informováni o dopravní situaci na cestě a vyhnete se například zácpám či uzavírkám.


Navigováni přitom budete prostřednictvím komfortně velkého displeje s úhlopříčkou 6,2 palce a dotykovým ovládáním. Navigaci navíc při výletech můžete vzít s sebou (obsahuje baterii) a využít ji pro pěší navigování. Výhodou je také podpora Bluetooth, takže v autě nahradí i handsfree. V balení pak kromě samotné navigace najdete ještě držák pro upevnění na sklo, DVD se softwarem a autonabíječku. Nic vám tak nebrání vydat se na dlouhé cesty za poznáváním.


 


Dopřejte si na cestách komfort, který si zasloužíte. S kvalitní navigací do cíle dorazíte bez zbytečného zdržování a nervů. A to ocení i rodina.

 


Doživotní aktualizace map


Díky doživotním aktualizacím map můžete využívat nejaktuálnější mapy po celou dobu životnosti přístroje. Aktualizace přitom obdržíte nejméně 4krát ročně. Na cestách vás už tak nic nepřekvapí.


 


Doživotní aktualizace rychlostních radarů


MiO Spirit 8670 FULL EUROPE LM je vybavena i databází radarů s doživotní aktualizací. Vždy budete přesně informováni o tom, kde se nachází rychlostní radar. Aktualizace podkladů jsou dostupné skrze software Spirit 8670 LM More Desktop.


 


Technologie TMC


Nová dopravní technologie TMC vám umožní vyhnout se dopravním zácpám a zpomalením. Díky informacím o aktuální dopravní situaci vždy dorazíte včas a bez problémů. Vždy budete vědět, co vás na cestě čeká.


 


Podpora Handsfree hovorů


Při propojení navigace s telefonem, který je vybavený technologií Bluetooth, dostanete možnost nahradit drahé handsfree sestavy.


 


IQ Routes


Technologie IQ Routes shromažďuje informace o skutečném provozu od ostatních řidičů. Na jejich základě pak optimalizuje trasy, abyste do cíle dorazili co nejefektivnějším způsobem.


 


LearnMe Pro


Vylepšená funkce LearnMe Pro se učí z vašeho stylu řízení, aby vám poskytla cesty, které vám budou dokonale vyhovovat.


 


Lane Guidance


S funkcí Lane Guidance budete při odbočování vždy ve správném pruhu, což je na neznámých a rušných silnicích velmi užitečné. Software Spirit navíc nabízí trojrozměrné realistické zobrazení křižovatky i s důležitými dopravními značkami. Díky tomu ještě před výjezdem či křižovatkou budete mít čas pro zorientování se.


 


Blízko mne


Funkce, se kterou rychle objevíte nejbližší body zájmu, případně vložíte vlastní.


 


Najdi mé auto


Jednoduše si můžete uložit pozici auta, abyste jej v cizím městě snadno našli a nemuseli se stresovat.


 


Pěší režim


Navigace poslouží nejen v autě, ale i na pěších cestách. K tomu stačí aktivovat režim pro chodce.


 


Parkovací asistent


Parkovací místo nyní najdete snadněji než kdy dříve. K dispozici je totiž funkce Parkovací asistent, která automaticky zobrazuje seznam parkovišť, jakmile se přiblížíte na 1 km k cíli.


 


Plánovač výletů


Navigace je vybavena i plánovačem výletů autem, s nímž můžete z pohodlí domova navrhnout výlety pomocí počítače a softwaru Spirit 8670 LMMore Desktop. Výlet lze samozřejmě naplánovat i přímo na navigaci – včetně nastavení více bodů na trase a jejich priority pro optimalizaci trasy. Prohlédnout si můžete také simulaci trasy.


 


Provedení tunely


Speciální funkce vás na základě rychlosti intuitivně provede tunely.


 


Mluvené názvy ulic


Navigace zvládá mluvené názvy ulic, takže vám sama poví, kdy a kam se obrátit. Vy se můžete soustředit pouze a jen na jízdu.


 


Půjčování map


Funkce Půjčování map potěší v případě, že se vydáte na krátkou cestu do země, jejíž mapy zařízení neobsahuje. Služba vám totiž dává možnost zapůjčit si mapu dané země na 3, 7 nebo 30 dní. Ve finále tak uspoříte až 80 % nákladů ve srovnání s pořízením nové mapy.

Automobilová navigace s Bluetooth - doživotní aktualizací map

Nová navigace Spirit 8670 LM je nabitá praktickými funkcemi a je dodávána s doživotní aktualizací map, takže se nikdy nebudete muset starat o nové mapy nebo změny silniční sitě. Také díky vestavěným upozorněním na rychlostní radary, s možností bezplatné aktualizace po dobu životnosti zařízení, budete vždy vědět, kde řídit obzvláště opatrně.

Navigace Spirit 8670 LM je optimálně navržena pro komfortní a jednoduché ovládání. Jasný, velký 6” displej zajistí, že nikdy neminete zatáčku či jiné instrukce.

Dopravní informace v reálném čase vás dopředu upozorní na případná zpoždění na trase, což vám ušetří drahocenný čas a minimalizuje stres vzniklý neočekávaným zpožděním. IQ Routes ™ používá informace shromážděné od milionů řidičů v reálném provozu a optimalizuje vypočítanou trasu: nabízí vám optimální trasu, kdykoliv během dne. Rozšířené LearnMe Pro ™ sleduje Váš styl jízdy a nabízí individualizované trasy dle Vašich preferencí. Optimalizovanou trasu a předpokládaný čas příjezdu uvidíte na obrazovce.

Zaparkujte snadněji s funkcí parkovacího asistenta, který automaticky zobrazuje seznam parkovacích míst v okolí 1km od cíle, takže nemusíte hledat parkoviště sami.

Doživotní aktualizace map
Můžete tak mít k dispozici nejaktuálnější mapy po dobu životnosti vašeho přístroje Spirit 8670 LM, a to maximálně 4krát ročně. Díky aktuálním informacím vás na cestách už jen tak něco nepřekvapí.

Doživotní aktualizace rychlostních radarů
Navigace Spirit 8670 LM obsahuje databázi radarů s doživotní aktualizací, takže budete vždy vědět, kde je aktuálně umístěný rychlostní radar. Aktualizace snadno stáhnete přes Spirit 8670 LM More Desktop.

Hands-free Bluetooth® hovory
Propojením zařízení s mobilním telefonem, vybaveným Bluetooth®, získáte možnost uskutečňovat hovory bez použití rukou.

Technologie TMC
Vyhněte se zácpám a zpomalené dopravě. Díky zbrusu nové dopravní technologii se s navigací Spirit 8670 LM včas dozvíte informace o aktuální dopravní situaci, takže budete vždy vědět, co vás na silnici před vámi čeká.

IQ Routes™
IQ Routes™ sbírá reálné informace o provozu od ostatních řidičů a optimalizuje na základě těchto informací vaší trasu.

LearnMe Pro™
Zdokonalená funkce LearnMe Pro™ sleduje a studuje váš styl řízení s cílem poskytnout vám trasy vytvořené na míru.

Parkovací asistent
Navigace Spirit 8670 LM byla navržena tak, aby umožňovala ještě snazší nalezení parkovacích míst. Nová funkce Parkovací asistent automaticky zobrazuje seznam parkovišť, když se přiblížíte do vzdálenosti 1 km od cíle. Nemusíte tak hledat místo pro parkování.

Režim pro pěší
Umožňuje přepínat navigaci mezi režimem automobilu a chodce.

Nový přístup k jízdním pruhům a křižovatkám
Díky funkci Lane Guidance budete při odbočování vždy ve správném jízdním pruhu, což se na stávajících rušných silnicích určitě hodí. Software Spirit rovněž nabízí realistické a trojrozměrné zobrazení křižovatky i s důležitými dopravními značkami, které umožňuje ještě před příjezdem k výjezdu či křižovatce získat více času pro pochopení situace před vámi.

Blízko mne
Najděte nejbližší body zájmu nebo vložte vaše vlastní.

Najdi mé auto
Uložte si pozici svého auta a vždy najdete cestu zpět, kde jste zaparkovali.

Plánovač výletů
*** přichází s výkonným plánovačem výletů autem, který Vám umožní plánovat výlety z pohodlí domova prostřednictvím počítače a Spirit 8670 LMMore Desktop. Výlet si můžete také naplánovat přímo na přístroji, kde je možné nastavit více bodů na trase, jejich prioritu pro optimalizaci trasy a máte navíc možnost využít i náhledu trasy s její simulací.

Mluvené názvy ulic
Nemusíte se starat o to, že jste špatně pochopili nebo přečetli název. Navigace vám sama řekne, kdy a kam se obrátit, stačí se pouze soustředit na jízdu.

Půjčování map
I když pojedete na krátkou cestu do země, jejíž mapy nejsou v zařízení k dispozici, budete moci vaši navigaci použít. Služba Půjčování map umožňuje zapůjčit si mapu dané země na 3, 7 nebo 30 dní, čímž uspoříte až 80 % nákladů ve srovnání s pořízením mapy nové.

Simulace na základě rychlosti vás provede tunely.
Simulace na základě rychlosti vás provede tunely.

OBSAH BALENÍ:

  • Software DVD
  • Držák
  • Autonabíječka

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Hardware
Typ procesoru Mstar 2532, 800 MHz
GPS Chipset MediaTek MT3337E
TMC ano
Dotykový displej ano
Barevný displej ano
Display resolution 800 x 480
Rozlišení displeje 15.7cm (6.2")
Šířka(mm) 101.5
Výška(mm) 17.7
Hloubka(mm) 173.1
Hmotnost(gr) 275
AV vstup ne

Software
Doživotní aktualizace map ano
Lifetime Safety Camera Updates ano
Informace o rychlostních limitech ano
Hlasové navádění s jmény ulic(TTS) ano
Řazení do jízdních pruhů ano
IQ Routes™ ano
3D náhledy na odbočení ano
LearnMe Pro™ ano
Jděte ještě dál ano
Plánovač výletů ano
Blízko mne ano
Najdi mé auto ano
Průvodce tunely ano
Hlasové ovládání ne
Přehrávač médií ne
Hands-free Bluetooth® hovory ano
Volitelný ne

Mapové podklady (45 zemí):
Albánie Makedonie
Andorra Malta
Anglie Moldávie
Belgie Monako
Bělorusko Německo
Bosna a Hercegovina Nizozemí
Bulharsko Norsko
Černá Hora Polsko
ČESKÁ REPUBLIKA Portugalsko
Dánsko Rakousko
Estonsko Rumunsko
Finsko Řecko
Francie San Marino
Gibraltar SLOVENSKO
Chorvatsko Slovinsko
Irsko Srbsko
Itálie Svatý Vincenc a Grenadiny
Kypr Španělsko
Lichtenštejnsko Švédsko
Litva Švýcarsko
Lotyšsko Turecko
Lucembursko Ukrajina
Maďarsko

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Vlastnosti
Typ navigace autonavigace
3D náhled při navigaci Ano
Hlasové ovládání Ne
Asistent jízdních pruhů Ano
Upozornění na povolenou rychlost Ano
Handsfree Ano
Autokamera Ne
Ano
Ne
Mapy
Typ mapy Evropa Lifetime
Displej
Rozlišení displeje 800 x 480 bodů
6,2"
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 17.3 cm
Výška výrobku 10.2 cm
Hloubka výrobku 1.8 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.0 cm
Výška balení 8.3 cm
Hloubka balení 13.0 cm
Hmotnost balení 0.6 kg
Více informací Méně informací