Navigační systém GPS Navitel E500 (C2047023) černá

Značka: Navitel , Kategorie: Autonavigace
Kód zboží: NVTE500

Navigační systém GPS, 5,0" dotykový displej, mapy Evropa 47 Lifetime, doživotní aktualizace map ZDARMA, asistent jízdních pruhů, databáze bodů zájmu, databáze radarů

Zjistit dostupnost

Navitel E500


Máte problémy s orientací ve velkých městech? Cestujete často do zahraničí? Nebo prostě jen nechcete ztrácet čas plánováním trasy? Ve všech těchto případech vám život značně usnadní skvěle vybavená GPS navigace Navitel E500. Na pětipalcovém dotykovém displeji spolehlivě zobrazí trasu do jakéhokoliv cíle budete chtít. Na výběr dokonce vždy dostanete hned několik variant, takže si budete moci vybrat například mezi nejkratší a nejrychlejší trasou či se vyhnout neoblíbené komunikaci. Navigace s vámi bude komunikovat kompletně v češtině, a to samozřejmě včetně hlasových pokynů, jimiž vám dává vědět o dalších průjezdních bodech.


Chytré cestování


Přístroj toho umí mnohem víc, než je prostá navigace mezi dvěma body. Při plánování cesty si totiž můžete určit i takové detaily, jako že chcete navštívit nějaké body zájmu, jako jsou například čerpací stanice, obchody, restaurace a podobně. Cestování vám zpříjemní i atraktivní grafické zpracování map, které u významných staveb zobrazuje i jejich trojrozměrný model, což vám pomůže lépe se orientovat zejména ve velkých městech. Všechna data jsou pravidelně obnovována a doplňována. Do své navigace je můžete formou aktualizace nahrát pomocí dodávaného USB kabelu. Aktualizace mapových podkladů je doživotně zdarma a je zpravidla vydávána alespoň čtyřikrát ročně.


Kdykoliv, kamkoliv


S touto navigací nemusíte přemýšlet o tom, kam pojedete. Mapové podklady obsahují 47 detailně zpracovaných zemí, takže ani při dlouhých mezinárodních cestách nebudete narážet na „bílá místa“. Kromě zemí EU jde o Ukrajinu, Rusko, Kazachstán, Bělorusko, Island a další destinace.


GPS navigace s kompletní mapovou výbavou Evropy (včetně Běloruska a Ukrajiny), Ruska a Kazachstánu, všechny mapy jsou předinstalované v paměti navigace.
Doživotní aktualizace map 4x ročně, dotykový displej s úhlopříčkou 5" (480 x 272 px), micro SD, obsáhlá datatáze POI - bodů zájmu, nabíječka a držák do auta, stylus, USB kabel.
Vše kompletně v češtině a slovenštine - návod k obsluze, hlasové povely, prostředí aplikace, podpora na telefonu/e-mailu.

Mapové podklady
Na aktualizaci a vylepšování mapových podkladů pracují denně po celém světě naše kartografické týmy, proto vám můžeme nabídnout detailní pokrytí od Portugalska přes celou Evropu až po východoruskou Kamčatku.
4x ročně si můžete bezplatně nejnovější mapy stáhnout podle návodu v uživatelské příručce. Není nutné aktualizovat vše pravidelně, rozsah a čas aktualizace je zcela na vás. To vše bez nutnosti registrace a zadávání jakýchkoliv kontaktních údajů.

Práce s navigací
Jak aplikace, tak hlasové povely jsou kompletně lokalizovány do češtiny, v balení je český návod jak s aplikací pracovat. Vše je intuitivní a pochopitelné i v případě, že navigaci držíte v ruce poprvé.

Parametry a specifikace:
Úhlopříčka: 5" (12,7 cm)
Určení navigace: Auto
Funkce GPS: Doživotní aktualizace 4x ročně; obsahuje detailní mapy celé Evropy (včetně Ukrajiny a Běloruska), Ruska a Kazachstánu; miliony bodů zájmu - čerpací stanice, parkoviště, obchody, restaurace, ubytování, banky, bankomaty, radary atp.
Šířka: 13,2 cm
Výška: 8,8 cm
Hloubka: 1,2 cm

Mapové pokrytí:
Detailní pokrytí 47 zemí - Albánie, Andorra, Rakousko, Bělorusko, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Chorvatsko, Island, Itálie, Kazachstán, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Moldávie, Monako, Nizozemsko, Německo, Norsko, Ostrov Man, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Řecko, San Marino, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Vatikán, Velká Británie

Obsah balení:
Zařízení NAVITEL E500
Držák do auta se stylusem
Nabíječka do auta
Kabel USB (pro aktualizace)
Uživatelská příručka v angličtině, češtině, estonštině, francouzštině, němčině, litevštině, lotyšštině, slovenštině, polštině, ruštině
Záruční list

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber C2047023
Vlastnosti
Typ navigace autonavigace
Hlasové ovládání Ne
Asistent jízdních pruhů Ano
Autokamera Ne
Ne
Ne
Mapy
Typ mapy Evropa Lifetime
Doživotní aktualizace map Ano
Displej
Rozlišení displeje 480 x 272 bodů
5,0"
Paměťové karty a sloty
Podpora paměťových karet Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 15.0 cm
Výška výrobku 12.0 cm
Hloubka výrobku 2.0 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 12.0 cm
Výška balení 17.0 cm
Hloubka balení 9.5 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací