Navigační systém GPS Tomtom GO Discover 6" (1YB6.002.00) černá

Značka: Tomtom , Kategorie: Autonavigace
Kód zboží: TOMGODISCOVER6

Navigační systém GPS, 6,0" displej, mapy Svět Lifetime, doživotní aktualizace map ZDARMA, Hlasové ovládání, přepočet trasy, Wi-Fi, Bluetooth

Zjistit dostupnost

TomTom GO Discover 6"TomTom GO Discover 6", černá


Navigační systém GPS TomTom GO Discover 6" je připraven vás provést po všech vašich vyjížďkách, ať už se vydáte kamkoliv. Obsahuje mapy celého světa, navíc s jejich bezplatnou doživotní aktualizací včetně softwaru. Pokud vás na cestě potká cokoliv – hustý provoz, změť objížděk a uzávěrek či nutnost zcela změnit pořadí zastávek –  TomTom GO Discover 6" si se vším spolehlivě poradí.


Aktualizace mapových podkladů byla posléze zjednodušena na maximum s pomocí zabudovaného Wi-Fi připojení, jež umožní celý systém zaktualizovat až třikrát rychleji oproti standardní proceduře za pomocí počítače. Pro většinu zemí umožňuje TomTomslužbu rychlostní radary, dále rovněž jistě uvítáte službu informace o cenách pohonných hmot a aktuální informace o parkování mimo ulice – to vše na 1 rok zdarma.
TomTom GO Discover 6"


 


Klíčové vlastnosti:


 • Barevný dotykový 6" displej s rozlišením 1280 × 720 px
 • Mapy celého světa s doživotní aktualizací zdarma
 • Asistent navádění jízdními pruhy
 • Vnitřní paměť 32 GB
 • Výkonný reproduktor se zřetelným zvukem
 • Zabudované Wi-Fi připojení
 • Držák Click-and-Drive pro snadné vložení a vyjmutí

 


 Spolehlivá navigace s jednoduchým ovládáním pro vaše cesty.

 


Přehledná obrazovka a jednoduché ovládání


Velkou předností tohoto navigačního systému je přehledná dotyková obrazovka s 6" displejem, kdy lze cíle jednoduše vyhledat z nabídky nebo stisknutím konkrétního bodu na určené mapě. Menu navigace je v CZ/SK. Pro jízdní komfort je navigace doplněna o pohyblivé navádění jízdními pruhy, usnadňující výjezdy z rychlostních silnic nebo křižovatek. Navigace vám přesně řekne, kdy je nutné se zařadit do jakého jízdního pruhu, abyste stihli včas zareagovat.

 


Spousta příslušenství vždy po ruce


Baterie má výdrž cca 48 minut při 100 % jasu, příp. se baterie nabíjí při připojení k automobilové nabíječce Tomtom ve vozidle, při připojení k počítači nebo ke stolní nabíječce USB. Vnitřní paměť má kapacitu 32 GB a operační paměť 2 GBSoučástí balení je zařízení, držák Click-and-Drive, nabíječka do auta a kabel USB pro počítač.

  TomTom GO Discover 6"


 


Pohyblivé navádění jízdními pruhy


Výjezdy a křižovatky už pro vás nebudou strašákem. Navigace totiž přesně zobrazí správný jízdní pruh pro naplánovanou trasu. Už se nestane, že byste přejeli odbočku či se museli v rychlosti přeřazovat do jiného pruhu.


 


 


TomTom GO Discover 6"


 


Hned 3 kvalitní služby bezplatně na 1 rok


S nákupem zařízení získáte přístup ke službám Rychlostní radary, Informace o cenách pohonných hmot a Informace o parkování mimo ulice na 1 rok zdarma. Nebudete tak platit zbytečné pokuty a jízda po cizích městech celého světa bude maximálně příjemná.


 


 


TomTom GO Discover 6"


 


Výkonný reproduktor, zřetelný zvuk


Srozumitelný a hlasitý projev navigačních pokynů se postará o bezpečné řízení, kdy budete mít o všech dalších úsecích cesty a z toho vyplývajících řidičských úkonech absolutní přehled. Hlasitost si posléze můžete snadno nastavit s pomocí dotykové obrazovky.


 


 


TomTom GO Discover 6"


 


Velká obrazovka s vysokým rozlišením


Ovládejte navigaci díky zřetelné kvalitě velké dotykové obrazovky s vysokým rozlišením navigace GPS do automobilu TomTom GO Discover s úhlopříčkou 6".


 


  


3× rychlejší aktualizace map pomocí zabudované Wi-Fi


Použijte vestavěné bezdrátové připojení a stáhněte si nejnovější světové mapy a aktualizaci softwaru až 3× rychleji oproti připojení klasicky přes počítač.


 


 


TomTom GO Discover 6"


 


Držák Click-and-Drive


Připevněte si navigaci GPS TomTom GO Discover držákem Click-and-Drive, do kterého zařízení snadno zacvaknete a opět ho z něj vyjmete.


 


 

Nejaktuálnější světové mapy TomTom
Jezděte s jistotou, kterou poskytuje navigace GPS do automobilu TomTom GO Discover a vyhněte se překvapením, jako jsou uzavřené silnice. Získejte ty nejpřesnější a nejaktuálnější mapy, nyní menší velikosti, což znamená rychlejší aktualizace, bez dodatečných poplatků.

3x rychlejší aktualizace map pomocí zabudované Wi-Fi
Stáhněte si nejnovější světové mapy a aktualizace softwaru pro navigaci GPS TomTom GO Discover rychle a bezdrátově. Nejnovější mapy lze aktualizovat 3x rychleji díky integrovanému 5GHz připojení Wi-Fi bez navýšení ceny.

TomTom Traffic
Vyhněte se dopravním zácpám díky technologii TomTom Traffic, které denně důvěřují miliony řidičů. Možnosti alternativních tras a přesný čas příjezdu. To vše poskytuje navigace GPS do automobilu TomTom GO Discover.

Velká obrazovka s vysokým rozlišením
Přehledné zobrazení tras. Prohlížejte si plynule ubíhající itinerář ve výjimečně zřetelné kvalitě velké dotykové obrazovky s vysokým rozlišením navigace GPS do automobilu TomTom GO Discover.

Aktuální upozornění na rychlostní radary na 1 rok
Buďte o krok napřed a dodržujte povolenou rychlost díky upozorněním na rychlostní radary na jeden rok v navigaci GPS TomTom GO Discover, se kterou se do cíle dostanete bezpečně. Po zkušebním období si službu můžete předplatit.

Aktuální informace o cenách pohonných hmot na 1 rok
Získejte informace o nejnižších cenách pohonných hmot. Navigace GPS pro automobily TomTom GO Discover ví, kde najdete nejlepší ceny i čerpací stanice. Stačí nastavit preference a jet.

Aktuální informace o parkování mimo ulice na 1 rok
Objevujte města, ne parkoviště. V navigaci GPS pro automobily TomTom GO Discover ještě před příjezdem uvidíte, která parkoviště jsou volná nebo již téměř plná. Ušetříte čas hledáním místa.

4x rychlejší
Posouvání a přiblížení mapy a používání funkcí je na navigaci GPS do automobilu rychlé, plynulé a bez zkreslení díky jeho vysoce citlivé dotykové obrazovce. Díky 2 GB paměti RAM je nyní až 4x rychlejší.

Výkonný reproduktor, zřetelný zvuk
Srozumitelný, nezaměnitelný a hlasitý projev navigačních pokynů činí řízení bezpečnějším. Dotyková obrazovka automobilové navigace GPS TomTom GO Discover umožňuje při řízení snadno nastavit hlasitost pokynů.

Zjednodušené uživatelské rozhraní
Moderní zjednodušené uživatelské rozhraní umožňuje intuitivně procházet nabídky a nastavení navigace GPS TomTom GO Discover.

Pohyblivé navádění jízdními pruhy
Skoncujte se zmatky při přejíždění mezi pruhy ve vysoké rychlosti a věnujte se s důvěrou řízení podle zřetelných pokynů, jako je pohyblivé navádění jízdními pruhy, navigace GPS TomTom GO Discover.

Držák Click-and-Drive
Připevněte si navigaci GPS TomTom GO Discover držákem Click-and-Drive, do kterého zařízení snadno zacvaknete a opět ho z něj vyjmete.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

 • Displej s úhlopříčkou 6": 1280x720 pixelů Vysoké rozlišení
 • Interní paměť: 32 GB
 • Paměť RAM: 2 GB
 • Wi-Fi®: 5 GHZ
 • Bluetooth® (pro příjem služeb TomTom): Ano
 • Hlasové ovládání: Ano
 • Služby TomTom prostřednictvím smartphonu: Ano
 • Služby TomTom prostřednictvím vestavěné karty SIM: Ne
 • 3D stavby: Ano
 • Výdrž baterie (se 100% jasem): 6" Výdrž baterie: Až 48 minut

*lifetime - po dobu poskytování těchto služeb společností TomTom

Pokrytí podrobnou mapou
Argentina, Austrálie, Rakousko, Belgie, Brazílie, Bulharsko (75% pokrytí), Kanada, Chile, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Německo, Řecko, Hongkong, Maďarsko, Indonésie (90% pokrytí), Irsko, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Malajsie, Malta, Mexiko, Nový Zéland, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Thajsko, Nizozemsko, Ukrajina (65% pokrytí), Spojené království, Spojené státy, Uruguay (75% pokrytí)

Podrobné pokrytí dopravy
Andorra, Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Gibraltar, Řecko, Maďarsko, Island, Itálie, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Malta, Monako, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Spojené království, Vatikán, Kanada, Mexiko, Spojené státy, Brazílie, Chile, Kolumbie, Argentina, Peru, Uruguay, Mosambik, Egypt, Keňa, Lesotho, Maroko, Nigérie, Jihoafrická republika, Brunej, Hongkong, Indonésie, Japonsko, Malajsie, Filipíny, Singapur, Tchaj-wan, Thajsko, Vietnam, Bahrajn, Indie, Izrael, Kuvajt, Omán, Katar, Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty, Austrálie, Nový Zéland

Pokrytí rychlostních radarů
Argentina, Austrálie, Rakousko, Belgie, Brazílie, Bulharsko, Kanada, Chile, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Řecko, Hongkong, Maďarsko, Indonésie, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Malajsie, Malta, Mexiko, Nový Zéland, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Thajsko, Nizozemsko, Ukrajina, Spojené království, Spojené státy, Uruguay

Další informace
Služba Nebezpečné zóny je dostupná pro Francii.

Parkoviště pokrytí
Andorra, United Arab Emirates, Albania, Argentina, Austria, Australia, Aland Islands, Bahrain, Belgium, Bulgaria, Brazil, Belarus, Canada, Switzerland, Chile, Colombia, Costa Rica, Cyprus, Czech Republic, Germany, Denmark, Ecuador, Estonia, Spain, Finland, France, Gibraltar, Greece, Guatemala, Hong Kong, Croatia, Hungary, Ireland, Israel, Isle of Man, India, Iceland, Italy, Japan, Kuwait, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Latvia, Monaco, Moldova, Republic of, Montenegro, Macedonia, Macao, Northern Mariana Islands, Martinique, Malta, Mexico, Malaysia, Netherlands, Norway, New Zealand, Oman, Peru, Poland, Puerto Rico, Portugal, Qatar, Reunion, Romania, Serbia, Russian Federation, Sweden, Singapore, Slovenia, Slovakia, San Marin Thailand, Turkey, Taiwan, Ukraine, United Kingdom, United States, Uruguay, US Virgin Islands, South Africa

Informace o cenách pohonných hmot
Argentina, Australia, Austria, Belgium, Brazil, Bulgaria, Canada, Chile, Croatia, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Monaco, Germany, Greece, China (Hong Kong), Hungary, Ireland, Italy, San Marino, Luxembourg, Mexico, The Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, Slovakia, Slovenia, Spain, Andorra, Sweden, Switzerland, Liechtenstein, Taiwan, Turkey, United Kingdom, United States

elektrická vozidlo pokrytí POI
Andorra, United Arab Emirates, Austria, Australia, Bosnia and Herzegovina, Belgium, Bulgaria, Canada, Switzerland, Cyprus, Czech Republic, Germany, Denmark, Estonia, Spain, Finland, France, Great Britain, Greece, Hong Kong, Croatia, Hungary, Ireland,India, Iceland, Italy, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Latvia, Monaco, Moldova, Macedonia, Macao, Malta, Malaysia, Netherlands, Norway, New Zealand, Poland, Portugal, Romania, Serbia, Russian Federation, Sweden, Singapore, Slovenia, Slovakia, Thailand, Turkey, Taiwan, Ukraine, United States

Uživatelské rozhraní podporované jazyky
Bulgarian, Catalan, Croatian, Czech, Danish, Dutch, Estonian, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Latvian, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese, Slovakian, Slovenian, South African English, Spanish, Spanish (Latin American), Swedish, Turkish, UK English, US English

Hlasové pokyny
Afrikaans, Arabic, Australian English, Bulgarian, Catalan, Croatian, Czech, Danish, Dutch, Dutch Belgium, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Irish English, Italian, Lithuanian, New Zealand English, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese Brazil, Serbian, Slovenian, Spanish, Spanish (Latin American), Spanish Argentina/Latin, Spanish Chile, Swedish, Turkish, UK English, US English

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber 1YB6.002.00
Vlastnosti
Typ navigace osobní automobily
3D zobrazení budov Ano
Ano
Ano
Ne
Ano
Ano
Mapy
Typ mapy Svět Lifetime
Ano
Displej
1280 × 720 bodů
6,0"
Baterie
0.8 hod.
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 16.3 cm
Výška výrobku 10.5 cm
Hloubka výrobku 1.9 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.3 cm
Výška balení 8.5 cm
Hloubka balení 21.8 cm
Hmotnost balení 0.6 kg
Více informací Méně informací