Navigační systém GPS Tomtom GO Professional 6200 EU, Lifetime (1PL6.002.09) černá

Značka: Tomtom , Kategorie: Autonavigace
Kód zboží: TOMPRO6200EULT

Navigační systém GPS pro nákladní vozy, dálkové autobusy a dodávky, 6,0" dotykový displej, mapy Evropa 47 Lifetime, hlasové ovládání, asistent jízdních pruhů, přepočet trasy, Bluetooth, Wi-Fi,...

Zjistit dostupnost

TomTom 6200


Dostat se někdy od startu do cíle může být zapeklitý úkol. Pokud se vydáváte na dlouhou cestu, kterou jedete poprvé, nikdy nemůžete tušit, co vás po cestě postihne – je proto vhodné být maximálně připravený. Pro všechny řidiče nákladních aut, dodávek či autobusů vytvořila společnost TomTom navigaci 6200. Přístroj kompaktních rozměrů v sobě ukrývá mnoho cenných informací. Kromě samotných map nechybí ani údaje o povolené rychlosti, množství nákladu, hmotnosti vozidla na jednotlivých silnicích a mnoho dalšího.


Handsfree funkce


Se zabudovanou Wi-Fi se mapy aktualizují automaticky a bez nutnosti využití kabelů či počítačů. Kromě toho lze přístroj propojit bezdrátově s telefonem a dostávat upozornění na příchozí zprávy, případně navigaci použít i jako hansdfree k vyřizování hovorů, abyste se mohli bezpečně věnovat řízení. Služba MyDrive vám umožní plánovat trasu i s přesným odhadem času dojezdu do cílového místa. Spolu s navigací zároveň získáte roční přístup ke službám TomTom Traffic a Rychlostní radary.


 


S navigací získáte doživotní aktualizaci map zdarma!

 


Navigace pro velká vozidla


TomTom 6200 je speciální navigace, která byla vytvořena pro nákladní automobily, dodávky či autobusy. Mapy, doporučené trasy a další informace jsou přizpůsobené větším vozidlům. Získáte informace o povolené rychlosti, hmotnosti, množství nákladu a další, aby byly vaše cesty bezpečné a bezproblémové. Za pomoci navigace navíc můžete přesně odhadnout čas příjezdu, stačí pouze nastavit informace o vašem vozidle.


 Wi-Fi aktualizace


Nejnovější mapy, aktualizace softwaru a další vychytávky dostanete do navigace bez nutnosti využití kabelů. Přístroj má integrovanou Wi-Fi; sám si dokáže vše potřebné stáhnout, abyste měli vždy po ruce nejnovější údaje a nemuseli nic ručně hledat ani nastavovat.


 Doživotní mapy


Koupí navigace automaticky získáváte doživotní aktualizaci map zdarma. Na cestách se něco neustále staví, vylepšuje a mění. Tímto způsobem zůstanete vždy v obraze, aby vás po cestě žádná náhlá událost nemohla překvapit či zaskočit. Předcházejte nehodám tím, že budete vždy připraveni na to, co vás po cestě čeká!


 Zprávy ze smartphonu


Věnujte se naplno řízení. Po spárování telefonu s navigací vám bude přístroj nahlas číst SMS zprávy a textové dokumenty z vybraných aplikací včetně WhatsApp, iMessage a dalších.


 SIM karta s daty


Nákladní auta i autobusy často vyráží za hranice České republiky. Nyní se již nemusíte omezovat různými poplatky za telefon. S TomTom GO PROFESSIONAL získáte na jeden rok služby TomTom Trafic a Rychlostní radary.

GO PROFESSIONAL 6200

• Služba TomTom Traffic prostřednictvím vestavěné karty SIM

  • Služby TomTom Traffic a Rychlostní radary na 1 rok
  • Body zájmu určené pro nákladní vozy a autobusy
  • Aktualizace prostřednictvím Wi-Fi®
  • Trasy pro nákladní vozy, dodávky a automobily
  • Zprávy ze smartphonu
  • Upozornění na stojící dopravu
  • Plánování trasy ve službě MyDrive
  • Doživotní mapy

Profesionální navigační zařízení pro velká vozidla
Získejte přizpůsobené trasy pro rozměry, hmotnost, náklad a maximální rychlost svého nákladního vozu, autobusu nebo dodávky, abyste mohli cestovat bezpečněji, výhodněji a v klidu. Díky přizpůsobenému plánování trasy je možné podle způsobu jízdy odhadnout skutečný čas příjezdu.

Body zájmu určené pro nákladní vozy a autobusy
Najděte více než 50 000 čerpacích stanic pro nákladní vozy a dálkové autobusy, parkovacích míst, restaurací a servisních center. Společnost TomTom pečlivě vybrala body zájmů od společností DKV, ParkyourBus a Les Routiers tak, aby splňovaly požadavky profesionálních řidičů. Nezáleží na tom, na kterém místě Evropy se právě nacházíte. Body zájmu si můžete zobrazit na trase nebo procházet body v okolí na mapě.

Včetně karty SIM a dat
Ať už vás práce zavede kamkoli, zůstaňte ve spojení se světem a využijte službu TomTom Traffic a Rychlostní radary v reálném čase bez poplatků za telefon. Zařízení TomTom GO PROFESSIONAL dodáváme včetně karty SIM a dat, takže se už nebudete muset doma ani v zahraničí zatěžovat poplatky za telefon.

Volání handsfree
Zařízení TomTom GO PROFESSIONAL vám umožňuje zůstat ve spojení a jezdit bezpečněji díky volání handsfree. Jednoduše připojte smartphone přes Bluetooth® a podívejte se, kdo volá, na obrazovce navigačního zařízení pro nákladní vozy. Nechte ruce na volantu a sledujte cestu před sebou.

Zprávy ze smartphonu
Smartphone vám bude předčítat textové zprávy, zatímco vy budete mít ruce na volantu a sledovat cestu před sebou. Dovolte zařízení TomTom GO PROFESSIONAL, aby vám předčítalo zprávy ze služby SMS, WhatsApp, iMessage, Line a dalších.

Služba TomTom Traffic a rychlostní radary na 1 rok
Potřebujete se zastavit v dopravní špičce? TomTom ví, jak předvídat a vyhnout se provozu na dálnicích i na silnicích nižších tříd. Získejte rychlejší trasu se službou TomTom Traffic na jeden rok bez příplatku. Bonusem k tomu bude služba rychlostní radary TomTom, kterou také získaté na jeden rok bez příplatků.

Doživotní mapy pro velká vozidla
Díky doživotním aktualizacím mapy pro velká vozidla budete používat efektivnější trasy, které vám zajistí přesné časy příjezdu, bez příplatku po dobu životnosti vašeho produktu.

Aktualizace prostřednictvím Wi-Fi®
Získejte nejnovější mapy a software pro své zařízení TomTom GO PROFESSIONAL přes integrovanou Wi-Fi®. Nepotřebujete počítač. Navigační zařízení pro nákladní vozy vás upozorní na nově dostupné aktualizace. Stačí se připojit k síti Wi-Fi a vybrat si z nabídky, co chcete nainstalovat.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Displej: 6", rozlišení 800 x 480 pix.,
Vnitřní paměť: 16 GB
Možnost micro SD karty: až do 32 GB
Výdrž baterie: až 1 hodina provozu
Rozměry: 162,9 x 105,60 x 18,60 mm
Hmotnost: 262 g
Montáž do vozidla: aktivní magnetický držák
Bluetooth (pro volání, zprávy, služby Siri a Google now): ano
Hlasové ovládání: ano
Služby TomTom prostřednictvím smartphonu: ne
Služby TomTom prostřednictvím vestavěné karty SIM: ano
3D stavby: ano
Zabudovaná Wi-Fi: ano

OBSAH BALENÍ:
zařízení TomTom GO Professional 6200, aktivní magnetický držák, přilnavý disk, nabíječka do nákladního vozu a kabel USB pro počítač, dokumentace

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber 1PL6.002.09
Vlastnosti
Typ navigace autonavigace, pro TIR, BUS, obytný vůz
3D zobrazení budov Ano
Hlasové ovládání Ano
Asistent jízdních pruhů Ano
Automatický přepočet trasy Ano
Handsfree Ano
Autokamera Ne
Ano
Ano
Mapy
Typ mapy Evropa Lifetime
Displej
Rozlišení displeje 800 x 480 bodů
6,0"
Paměťové karty a sloty
Podpora paměťových karet Ano
Baterie
Běžná výdrž baterie 1 hod.
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 16.3 cm
Výška výrobku 10.6 cm
Hloubka výrobku 1.9 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 9.0 cm
Výška balení 14.0 cm
Hloubka balení 21.7 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací