Nestihli jste objednat dárek? Nevadí! My vám ho doručíme včas

  • Neděle, 22. listopad 2015 - 9:38

Vážení zákazníci. Od 22. 12. garantujeme dodání do Vánoc pouze u zboží objednaného k osobnímu odběru na prodejnách KASAHOUSE a EURONICS.


Osobní odběr na prodejnách KASAHOUSE a výdejnách 
Více informací o prodejnách KASAHOUSE najdete na této stránce
Bližší informace o vánoční otvírací době výdejních míst na prodejnách Euronics najdete zde [PDF].

Pokud uvádíme, že je zboží ihned k odběru, můžete si ho na vybraných prodejnách/výdejnách Euronics a Kasahouse zarezervovat a následně vyzvednout do hodiny. Tímto způsobem si můžete zboží vyzvednout do termínů uvedených ve 3. sloupci tabulky výše.

Pokud se zboží na prodejně/výdejně nenachází (např. inzerujeme, že je dostupné zítra), je nutné udělat objednávku nejpozději v termínu uvedeném ve 2. sloupci tabulky, abychom vám stihli zboží na vámi zvolenou prodejnu/výdejnu včas doručit.

Zboží k vyzvednutí na Uloženku lze objednat do cca 21. 12. s dodáním do 23.12. U prodejen Mountfield lze vytvořit objednávku do 17. 12. s vyzvednutím do 23. 12.

DŮLEŽITÉ:
Zboží objednané na výdejny Mountfield si prosím vyzvedněte do 23. 12. (do 12.00). Poté budou nevyzvednuté zásilky vráceny na depo DPD. Zde si je budete moci vyzvednout ještě 29. 12. (bližší podrobnosti obdržíte v SMS).  Pokud tak neučiníte, bude zásilka vrácena jako nedoručená. Objednávky s odběrem po 23. 12. v prodejnách Mountfield bude možné vyzvednout, až od 4. 1. 2016.

Na otevírací dobu jednotlivých poboček Uloženky se podívejte tady. Prodejny Mountfieldu budou otevřené do 23. 12. a pak až v lednu 2016.

Doručení dopravní společností - již nelze zařučit

Pozn.: Pro urychlení vyřízení nepište v košíku žádné poznámky, objednávka tím bude automaticky odbavena.

Harmonogram přepravy zboží společností DPD během vánočních svátků najdete zde [PDF].

Více informací o jednotlivých dopravách najdete na této stránce.

POZOR: Pokud budete platit za zboží hotově při převzetína dobírku nebo kartou na prodejně, platí výše uvedené termíny. Při využití platby kartou online nebo rychlém bankovním převodu je možné garantovat doručení v uvedeném termínu pouze v případě, že platba proběhne korektně. Při nákupu zboží na splátky je termín doručení zboží závislý na vyřízení splátkových dokumentů, je proto nutné počítat s delší časovou rezervou!

AKTUÁLNĚ: V tuto chvíli již nemůžeme garantovat doručení do Vánoc v případě, že při nákupu zboží využijete platbu pomocí běžného bankovního převodu a také v případě nákupu na splátky.

Zákaznická linka

Ve dnech 24. a 25. 12. a 1. 1. je zákaznická linka 575 500 500 mimo provoz. 31. 122015 má zákaznická linka omezený provoz (8:00 - 12:00).