Nina Ricci Premier Jour parfémovaná voda dámská 100 ml

Značka: Nina Ricci , Kategorie: Pro ženy
Kód zboží: 229 307

Parfémovaná voda Nina Ricci Premier Jour 100ml je květinová, lehká vůně. Mandarinka, hrachor, gardénie a orchidej se rozvoní do elegantní květinové noty.

Zjistit dostupnost

Módní dům Niny Ricci


Poprvé jsem spatřil slunce, poprvé nasál horský vzduch, poprvé jsem uviděl svět jako na dlani. Nenechte zážitky kolem sebe zevšednit. Užívejte si život plnými doušky. Právě k tomu nás vybízí parfém od Niny Ricci Premier Jour. Okouzlete se, buďte plní očekávání a naplňte se údivem a novými sny.Parfémy Nina Ricci tu jsou od začátku této úchvatné značky. Hlásá noblesu, romantiku a ženskost. Premier Jour je určen pro všechny ženy, které se nebojí oplývat krásou a silným, nebojácným srdcem. Touha po dokonalém a nezaměnitelném. Touha po optimistickém dni plného radostí a troufalostí. Mějte radost ze života a dejte to najevo, s parfémem od Niny Ricci!


Pociťte sílu ženskosti


Obklopte se opojnými květy a vstupte do světa pulzujícího proudy průzračných vod. Neobvyklé spojení sladké mandarinky a půvabné gardénie potěší tělo i mysl. Záhy se rozplývá lahodná mandle s akordy jemné orchideje. Zahalte se do sladké kombinace, kterou umocňují příjemné zemité tóny. Santalové dřevo ukolébá vaše smysly a navodí niterný pocit neodolatelnosti.Nekonečná smyslnost


Parfémy od Nina Ricci jsou brány za své po celém světě. Těší se velké oblibě především pro svou ženskost a velmi romantické květinové esence. Žádný muž nezůstává chladným při tónech parfému Premier Jour. Pořiďte si tuto ženskou zbraň a nebudete litovat. Buďte středem společnosti s parfémem Nina Ricci Premier Jour.

Hlava: žlutá mandarinka, gardénie
Srdce: mandle v cukru, hrachor vonný, vanilková orchidej
Základ: pižmo, santalové dřevo, dřevité tóny
Objem: 100 ml
Vůně (určeno pro pohlaví): W

Premier jour znamená "první den", ale také symbolické označení nové éry firmy Nina Ricci. Premier Jour je květinová, lehká a velmi živá vůně. Optimisticky laděná mandarinka a radostný hrachor ve spojení s gardénií a orchidejí se rozvoní do elegantní květinové noty. Opojnost vůni Premier Jour dodají dřevité tóny a svůdné pižmo. Premier jour nás vyzve, abychom se učili dívat na věci života znovu jako poprvé: s údivem, okouzlením, s očekáváním a nenechali je zevšednět.

Vůně byla uvedena na trh v roce 2001.

Další parametry
Objem flakonu 100 ml
Typ parfémovaná voda
Dárková sada Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 5.0 cm
Výška balení 15.0 cm
Hloubka balení 7.0 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací