Notebook Apple Macbook 12'' 512 GB - silver (MNYJ2CZ/A) (vrácené zboží 8800691458)

bazar
Značka: Apple , Kategorie: Notebooky
Kód zboží: -9467362

Bazar - vrácené zboží 8800691458

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800691458

Apple MacBook 12, stříbrná


Lehce napřed. O mnoho let.



U MacBooku šlo Applu o nemožné: vyvinout vůbec nejtenčí a nejlehčí přenosný Mac. Ovšem s plnohodnotnými vlastnostmi. Je nejen kompaktní, ale i výkonnější než kdy dřív. Má nový procesor Intel Core i5 sedmé generace. Až o 20 procent vyšší výkon. A až o 50 procent rychlejší SSD úložiště.




Silnější v každém milimetru.


MacBook s procesorem Intel Core sedmé generace je teď ještě svižnější. Díky rychlejšímu SSD úložišti a Turbo Boostu až 3,2 GHz jede celý den naplno. Ať spouštíš aplikace, otvíráš soubory, nebo mu naložíš náročné výpočetní úkoly.





Vmáčklo se do něj hodně.


Vymáčkni z něj víc.


Každou součástku MacBooku Apple vyladil tak, aby z neuvěřitelně tenkého a lehkého počítače dostal co nejvíc. Vybavil ho výkonným a přitom vysoce úsporným procesorem a macOS optimalizoval tak, aby procesor využíval co nejšetrněji. A protože k chlazení nepotřebuje větráček, zbylo víc místa pro baterii, která tě podrží celý den.



  • Procesor: MacBook má procesor Intel Core i5 sedmé generace, který se vyrábí 14nanometrovou technologií. Proto spojuje energetickou efektivitu s výkonem, co hravě zvládne každý úkol.
  • Architektura bez jediného větráčku: MacBook Apple zkonstruoval pro prakticky neslyšný provoz. Jeho procesoru stačí 5 wattů, takže se počítač tolik nezahřívá a nepotřebuje k chlazení větráček. Teplo ze základní desky odvádí jen anizotropní grafitová vrstva. Takže i v plném zápřahu pracuje MacBook naprosto tiše.
  • Úložiště a paměť: I když je MacBook tak malý, zvládne s přehledem všechny soubory a aplikace, které denně používáš. Je to neuvěřitelně tenký, lehký a svižný notebook. K dispozici máš 8 GB 1866MHz paměti LPDDR3 na desce a 512GB SSD úložiště.



Baterie


Vydrží celý den. Každý milimetr prostoru v Applu využili pro inovativní terasovitou baterii, která přesně kopíruje vnitřní kontury MacBooku. A výsledek? O 35 procent větší kapacita baterie, než by umožnila klasická konstrukce.





Retina displej na hraně možností.


Na fantastický 12palcový Retina displej MacBooku se nebudeš moct vynadívat. Pod skleněnou plochou od okraje k okraji má přes 3 milióny pixelů, které vykreslují každý obrázek s neskutečnou hloubkou a přesností. A přitom je displej tak tenký. Obraz Retina displeje je skutečně nádherný. Apple totiž použil pixely s větší světelností. A tím i s energeticky úspornějším LED podsvícením dosáhl stejné úrovně jasu.





Ještě lepší klávesnice.


Nech vybrat ruce.


Máme za to, že ke každému notebooku neodmyslitelně patří pohodlná klávesnice plné velikosti. A aby se na MacBook vešla, Apple předělal od základů každou klávesu i její mechanismus. A tak je celá klávesnice nejen mnohem tenčí, ale taky pohodlnější a přesnější. Tvé ruce si na ni hned zvyknou.





Klávesnice s vylepšeným křídlovým mechanismem.


Ta píše.


Křídlový mechanismus druhé generace je vyladěný pro pohodlnější psaní s lepší odezvou. Při každém ťuknutí do klávesnice oceníš přesnost úhozu.





Force Touch trackpad.


Pod tlakem dokáže víc.


Force Touch trackpad rozpoznává jemné rozdíly v přítlaku, a tak MacBook dělá přesně to, co po něm chceš. Bez zvednutí prstu z jeho povrchu zvládneš v různých aplikacích spoustu věcí. A haptická odezva mechanismu Taptic Engine přidává dění na obrazovce hmatový rozměr.





Multi-Touch.


Precizní ovládání mávnutím prstu.


MacBook se dá snadno a intuitivně ovládat Multi-Touch gesty. Posouvej zobrazení všemi směry, projížděj webové stránky, zvětšuj a zmenšuj rozvíráním a svíráním prstů, otáčej obrázky. A když se chceš dostat k dalším funkcím, přitlač.



  • Přitlačení: Přitlač na trackpad a dostaneš se k novým možnostem. Můžeš tak třeba vyhledat definici slova, zobrazit náhled souboru ve Finderu nebo z data v textu udělat novou událost v Kalendáři.
  • Zrychlovače: Změnou přítlaku můžeš měnit tempo přetáčení filmu v QuickTimu nebo zoomovat v Mapách.
  • Kreslení s přítlakem : Při anotování přílohy v Mailu nebo podepisování formuláře v Náhledu nakreslíš slabým tlakem tenkou linku a silnějším tlakem tlustší čáru.



Připoj se ke všemu, co tě baví. Kamkoli se vydáš.


Výkonný a přitom neuvěřitelně kompaktní MacBook dokonale zapadá do světa, ve kterém se prakticky všechno děje bez drátů. A když ho přece jen potřebuješ k něčemu připojit, v klidu to zvládneš přes malý, zato všestranný port USB-C.





USB-C.


Jednoznačně všestranný.


Port USB-C soustřeďuje na jednom místě všechno, co potřebuješ. Nabíjení, přenos dat (rychlostí až 5 Gb/s) i výstup videa. Reverzibilní konektor USB-C je proti klasickému USB 3 třetinový. A snadno k němu připojíš všechna zařízení.





Připravený pro bezdrátový svět.


MacBook naplno využívá nejnovější bezdrátové technologie Wi-Fi 802.11ac a Bluetooth 4.2. A díky inovativnímu softwaru a službám Applu si na něm můžeš bezdrátově prohlížet web, přenášet soubory, organizovat fotky nebo poslouchat hudbu.





macOS


macOS je operační systém každého Macu. Ve verzi macOS Sierra nabízí nové způsoby, jak znovu objevit nejpovedenější fotky, usnadňuje předávání práce mezi různými zařízeními Apple, a dokonce uvolňuje místo na disku.


Vráceno - Použito

Lehce napřed. O mnoho let.
U MacBooku nám šlo o nemožné: vyvinout vůbec nejtenčí a nejlehčí přenosný Mac. Ovšem s plnohodnotnými vlastnostmi. Je nejen kompaktní, ale i výkonnější než kdy dřív.

Silnější v každém milimetru.
MacBook s procesorem Intel Core je teď ještě svižnější. Díky rychlejšímu SSD úložišti a vysoké frekvence CPU jede celý den naplno. Ať spouštíš aplikace, otvíráš soubory, nebo mu naložíš náročné výpočetní úkoly.

Vmáčklo se do něj hodně. Vymáčkni z něj víc.
Každou součástku MacBooku jsme vyladili tak, abychom z neuvěřitelně tenkého a lehkého počítače dostali co nejvíc. Vybavili jsme ho výkonným a přitom vysoce úsporným procesorem a macOS jsme optimalizovali tak, aby procesor využíval co nejšetrněji. A protože k chlazení nepotřebuje větráček, zbylo víc místa pro baterii, která tě podrží celý den.

Architektura bez jediného větráčku
MacBook jsme zkonstruovali pro prakticky neslyšný provoz. Jeho procesoru stačí 5 wattů, takže se počítač tolik nezahřívá a nepotřebuje k chlazení větráček. Teplo ze základní desky odvádí jen anizotropní grafitová vrstva. Takže i v plném zápřahu pracuje MacBook naprosto tiše.

Baterie
Vydrží celý den. Každý milimetr prostoru jsme totiž využili pro inovativní terasovitou baterii, která přesně kopíruje vnitřní kontury MacBooku. A výsledek? O 35 procent větší kapacita baterie, než by umožnila klasická konstrukce.

Retina displej na hraně možností.
Na fantastický 12palcový Retina displej MacBooku se nebudeš moct vynadívat. Pod skleněnou plochou od okraje k okraji má přes 3 milióny pixelů, které vykreslují každý obrázek s neskutečnou hloubkou a přesností. A přitom je displej tak tenký.

Obraz Retina displeje je skutečně nádherný. Použili jsme totiž pixely s větší světelností. A tím jsme i s energeticky úspornějším LED podsvícením dosáhli stejné úrovně jasu.

Ještě lepší klávesnice. Nech vybrat ruce.
Máme za to, že ke každému notebooku neodmyslitelně patří pohodlná klávesnice plné velikosti. A aby se nám na MacBook vešla, předělali jsme od základů každou klávesu i její mechanismus. A tak je celá klávesnice nejen mnohem tenčí, ale taky pohodlnější a přesnější. Tvé ruce si na ni hned zvyknou.

Force Touch trackpad. Pod tlakem dokáže víc.
Force Touch trackpad rozpoznává jemné rozdíly v přítlaku, a tak MacBook dělá přesně to, co po něm chceš. Bez zvednutí prstu z jeho povrchu zvládneš v různých aplikacích spoustu věcí. A haptická odezva mechanismu Taptic Engine přidává dění na obrazovce hmatový rozměr.

Multi-Touch. Precizní ovládání mávnutím prstu.
MacBook se dá snadno a intuitivně ovládat Multi-Touch gesty. Posouvej zobrazení všemi směry, projížděj webové stránky, zvětšuj a zmenšuj rozvíráním a svíráním prstů, otáčej obrázky. A když se chceš dostat k dalším funkcím, přitlač.

Připoj se ke všemu, co tě baví. Kamkoli se vydáš. Výkonný a přitom neuvěřitelně kompaktní MacBook dokonale zapadá do světa, ve kterém se prakticky všechno děje bez drátů. A když ho přece jen potřebuješ k něčemu připojit, v klidu to zvládneš přes malý, zato všestranný port USB-C.

USB-C. Jednoznačně všestranný. Port USB-C soustřeďuje na jednom místě všechno, co potřebuješ. Nabíjení, přenos dat (rychlostí až 5 Gb/s) i výstup videa. Reverzibilní konektor USB-C je proti klasickému USB 3 třetinový. A snadno k němu připojíš všechna zařízení.

macOS macOS je operační systém každého Macu. Ve verzi macOS Sierra nabízí nové způsoby, jak znovu objevit nejpovedenější fotky, usnadňuje předávání práce mezi různými zařízeními Apple, a dokonce uvolňuje místo na disku.

Technické specifikace Retina displej 12palcový (úhlopříčně) displej s LED podsvícením a technologií IPS
Rozlišení 2304 × 1440 při 226 pixelech na palec s podporou miliónů barev
Poměr stran 16:10

Paměť 8 GB 1866MHz paměti LPDDR3 na desce

Intel HD Graphics 615 Dva displeje a zrcadlení videa: Podporuje současné zobrazení v plném nativním rozlišení na vestavěném displeji a v rozlišení až 4096 × 2304 pixelů s obnovovací frekvencí 60 Hz na externím displeji, obojí v miliónech barev

Bezdrátová rozhraní Wi-Fi
Wi-Fi 802.11ac; kompatibilní se specifikacemi IEEE 802.11a/b/g/n
Bluetooth
Bluetooth 4.2

Nabíjení a rozšíření USB-C port podporuje

Baterie a napájení Až 10 hodin bezdrátového prohlížení webu

Operační systém macOS Sierra macOS je operační systém každého Macu. Ve verzi macOS Sierra přináší nové způsoby, jak znovu objevit nejpovedenější fotky, usnadňuje předávání práce mezi různými zařízeními Apple, a dokonce uvolňuje místo na disku.

Záruka 24 měsíců (12 měsíců IČ)
Partnumber MNYJ2CZ/A
Procesor
Počet jader 2
Typ procesoru INTEL Core i5 Kaby Lake
Frekvence procesoru 1300 MHz
Displej
Úhlopříčka displeje (palce) 12 "
lesklý
Rozlišení displeje 2304x1440
Ne
Operační paměť
8GB
Typ paměti LPDDR3
Frekvence paměti 1866 MHz
Paměť Intel Optane Ne
Pevný disk
Typ pevného disku SSD
512 GB
Mechanika
Typ optické mechaniky bez optické mechaniky
Grafická karta
Typ grafické karty sdílená paměť
Výrobce grafické karty Intel
Model grafické karty HD Graphics 615
Velikost paměti VGA - MB
Připojení a sítě
Ano
Ano
Ne
4G/LTE Ne
Ne
Paměťové karty a sloty
Podpora paměťových karet Ne
Webkamera a mikrofon
Ano
Další vlastnosti
macOS Sierra
Ne
Ne
Podsvícená klávesnice Ano
Vstupy a výstupy
Ne
Ne
Ne
Počet USB-C 1x USB-C 3.1
Další porty Audio 3,5mm Jack
Ne
Napájení
Typ baterie Li-Pol
Běžná výdrž baterie 10 hod.
Další parametry
Typ zařízení Klasický notebook, Cestovní, Stylový
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 28.1 cm
Výška výrobku 1.3 cm
Hloubka výrobku 19.6 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 24.5 cm
Výška balení 9.9 cm
Hloubka balení 33.3 cm
Hmotnost balení 2.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu