K nákupu notebooku Acer získáte tříletou záruku

Toužíte po novém notebooku, na který se budete moci spolehnout? Vyberte si jeden z nabízených notebooků od značky Acer. Až do konce prosince 2018 navíc k vybraným modelům získáte tříletou záruku, během které vám Acer notebook zcela zdarma opraví.

Špičková kvalita a provedení

Atraktivní design, odolné materiály a výrobní proces s důrazem na kvalitu a spolehlivost – to jsou produkty Acer. Dobře vybavené notebooky a zařízení 2v1 nabízí Acer v promo akci s tříletou zárukou bez cenového navýšení. To znamená, že po celou dobu prodloužené záruky bude váš notebook v případě záručních problémů zdarma opraven.

Značkový servis Acer

O servis výrobků Acer se starají zkušení technici ve vlastním značkovém servisním centru v Brně, které slouží nejen pro Českou republiku ale i pro další země ze střední a východní Evropy. Díky technickému vybavení si může servis dovolit úzkou specializaci na jednotlivá zařízení i konkrétní postupy oprav, což řadí toto servisní centrum mezi nejlepší v regionu.

Oceňovaná technická podpora

Servisní centrum také nabízí oceňované služby technické podpory, která je k dispozici telefonicky na čísle +420 531 027 777, formou emailu nebo chatu. Zákazník si tak v případě potřeby řešení problému může zvolit nejvhodnější formu komunikace.

Podmínky akce

Akce se vztahuje na notebooky z řad Swift, Spin, Nitro, Predator a zařízení 2v1 Switch zakoupené od 27. 8. 2018 do 31. 12. 2018. Produkty zakoupené v tomto období je možno registrovat do 31. 1. 2019.

Postup registrace

Zákazník si po zakoupení nového produktu vytvoří Acer ID na webu www.acer.cz v sekci podpora. Po zaregistrování Acer ID v této službě zaregistruje i zakoupené zařízení. Pro bezproblémovou registraci je nutné mít u sebe zařízení a zadat do registračního formuláře datum nákupu a kontaktní údaje. Do měsíce po registraci dostane potvrzení emailem.

Seřadit:
Seřadit: