S notebooky Dell vás porucha nezastaví!

Stalo se vám někdy, že se vám pokazil počítač a vy jste se několik týdnů museli obejít bez tohoto klíčového pracovního nástroje? Nebo se vám to nestalo, ale tato hrozba vám nedává v noci spát? Kupte si notebook značky Dell a máte po starostech. Díky záruce Dell NBD (Next Business Day) vám totiž zajistí opravu už do druhého pracovního dne. A nejen to, součástí NBD jsou i další nadstandardní služby:

  • Telefonická technická podpora: v případě jakýchkoliv problémů s vaším přístrojem zavolejte na linku Dell (k dispozici v pracovní dny do 18 h). Proběhne diagnostika přístroje a na základě zjištěných poznatků vám Dell navrhne nejrychlejší řešení.
  • Servis u zákazníka do druhého dne: je-li potřeba, vyšle k vám Dell servisního technika. Ten dorazí hned v následující pracovní den a postará se o opravu vašeho přístroje.
  • 30denní úvodní asistence: v prvních 30 dnech od nákupu se můžete na linku Dell kdykoliv obrátit se žádostí o radu, pomoc s instalací programů atd.
  • Online podpora 24 hodin denně: tady získáte bezplatnou online asistence 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Navíc jsou zde ke stažení aktuální ovladače, odpovědi na často kladené otázky atd.

Za tento exkluzivní servis nemusíte nic připlácet. Je součástí standardní dvouleté záruky. Stačí si koupit notebook Dell a záruka NBD s opravou do druhého pracovního dne je vaše!

Nabídka platí do 31.12.2019