Novinka NOKIA 8

Legendární značka Nokia znovu dobývá svět mobilních telefonů! Nejnovějším přírůstkem je smartphone Nokia 8 – dosud nejlépe vybavený telefon této značky, který má velkou šanci stát se prodejním hitem. Tahákem je unikátní režim Dual-SIght, který vám umožní současné snímání předním a zadním fotoaparátem. Tyto originální fotky a videa budete moci sledovat na rozdělené obrazovce přístroje.


O to, aby záběry stály opravdu za to, se postaráte nejen vy, ale i optika špičkového výrobce Zeiss, jíž jsou fotoaparáty Nokie 8 vybaveny. Zadní fotoaparát je duální se dvěma 13Mpx snímači (barevným a černobílým). Skvělé 13Mpx rozlišení nabízí i přední foťák.

Také další parametry Nokie 8 rozhodně stojí za to, ať už jde o vysoce výkonný procesor Snapdragon 835, 4GB operační paměť RAM, či úložiště s kapacitou 64 GB rozšiřitelné pomocí microSD karet. Většina z vás ocení také fakt, že v telefonu běží čistý operační systém Android 7.1.1 Nougat, bez zbytečných aplikací a dalších nevyžádaných doplňků.

Když se k tomu přidá stylový vzhled, špičkové zpracování a krásný 5,3“ displej s rozlišením 2560x1440 px, je jasné, že Nokia udělala další velký krok k návratu na výsluní.

Objednejte si výbornou Nokii 8 už teď!

Platnost akce skončila