Nůžky na trávu Bosch EasyShear 0.600.833.300

Značka: Bosch , Kategorie: Akumulátorové nůžky
Kód zboží: BOSEASYSHEAR

Nůžky na trávu Bosch EasyShear 0.600.833.300

* Nízká hmotnost, optimální výsledky – užijte si účinnou výkonnost a snadné ovládání při zastřihování mladých živých plotů a keřů s...

Zjistit dostupnost

Bosch EasyShear 0.600.833.300


Akumulátorové nůžky na trávu Bosch EasyShear 0.600.833.300 představují nářadí 2 v 1. Díky nim si hravě poradíte se zastřihováním keřů, mladých živých plotů a okrajů trávníků. Tento kompaktní pomocník o nízké hmotnosti pouhých 530 g je kdykoliv připraven k použití. Součástí balení jsou dva nože, jeden na trávu s šířkou čepele 8 cm a druhý na keře s délkou čepele 12 cm a rozestupem nožů 0,8 cm. Tyto nože je možné bez problémů vyměňovat jakkoliv vám bude vyhovovat a není k tomu potřeba dalšího nářadí.


Bezdrátový provoz


Pro napájení nůžek slouží integrovaný 3,6V Li-Ion akumulátor zajišťující optimální výkonnost. Bezdrátové provedení je ideální pro snadnou manipulaci a svobodný pohyb kdekoliv po zahradě a to až po dobu 40 minut. Nabíjení probíhá pomocí mikro USB kabelu a do plného nabití zabere pouhé 3 hodiny. Na jedno nabití akumulátoru zvládnete postříhat maximální plochu 22 m2.
Klíčové vlastnosti:


 • Přístroj 2 v 1 pro sekání trávy i keřů
 • Výkonná baterie umožňuje 40 minut chodu
 • Na jedno nabití zvládne postříhat až 22 m2
 • Disponuje nízkou hmotností pro pohodlné ovládání
 • Doba nabíjení dosahuje pouze 3 hodiny

Nůžky na trávu Bosch EasyShear jsou vždy připraveny k dispozici pro pohodlnou úpravu keřů, živých plotů i okrajů trávníků.

 


Kvalitní příslušenství


Nůžky na trávu Bosch EasyShear představují provedení 2 v 1 na zastřihování keřů a trávy. Součástí nůžek jsou nůž na trávu s šířkou čepele 8 cm a nůž na keře s délkou čepele 12cm a rozestupem nožů 0,8 cm. Jejich výměna probíhá rychle, snadno a pohodlně bez použití jakéhokoliv dalšího nářadí.


 
 


Snadná péče o zahradu


Bosch EasyShear je ideální přístroj pro zastřihování nejenom trávy, ale také mnoha druhů keřů, které se nacházejí ve vaší zahradě. Hravě si poradí s živými ploty ze zimostrázů, zlaticí,cesmínou, tisem a ptačím zobem. Díky nízké hmotnosti 530 g a kompaktnímu designu můžete s přístrojem jednoduše manipulovat a také jej uskladnit tak,aby byl okamžitě připravený k použití. Provedení bez kabelu dovoluje svobodně manévrovat po celé zahradě.


 
 


Výkonná baterie


Nůžky na trávu nabízí optimální výkon díky lithium-iontovému akumulátoru. Výkonná baterie nabízí dobu chodu bez zatížení až 40 minut. Pohodlné nabíjení probíhá prostřednictvím mikro USB kabelu a zabere pouhé 3 hodiny do plné kapaity akumulátoru.


Nůžky na trávu Bosch EasyShear 0.600.833.300

 • Nízká hmotnost, optimální výsledky – užijte si účinnou výkonnost a snadné ovládání při zastřihování mladých živých plotů a keřů s EasyShear. Hmotnost pouhých 530 g a kompaktní design tohoto lehkého nářadí usnadňují ukládání a nářadí je kdykoli během chvilky připraveno k použití. S integrovaným lithium-iontovým 3,6V akumulátorem zajišťují tyto nůžky optimální výkonnost. Užijte si rychlou, snadnou a pohodlnou výměnu nožů bez použití jakéhokoli nářadí. Tyto nůžky jsou ideální na zastřihování živých plotů ze zimostrázů, zlatic, cesmíny, tisu i ptačího zobu. Pohodlné ovládání – díky kompaktnímu designu a výkonnému akumulátoru jsou EasyShear ideální na menší zastřihování. Jednoduše se ukládají a jsou vždy připravené k použití – toto nářadí zmákne vše.

Technické údaje:

 • Typ akumulátoru Lithium-iontová
 • Napětí akumulátoru [V] 3.6
 • Funguje při kapacitě akumulátoru [Ah] 1.5
 • Doba chodu bez zatížení až 40 min
 • Doba nabíjení akumulátoru [h] 3
 • délka čepele 12 cm
 • šířka čepele 8 cm (tráva)
 • Rozestup nožů [mm] 8
 • Max. plocha na jedno nabití akumulátoru [m2] 22
 • Hmotnost [g] 530

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ na keře, na živý plot
Pohon akumulátorový
Délka lišty 12 cm
Průměr střihu 8 mm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 18.5 cm
Výška výrobku 10.0 cm
Hloubka výrobku 33.5 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.8 cm
Výška balení 9.5 cm
Hloubka balení 33.6 cm
Hmotnost balení 1.1 kg
Více informací Méně informací