Nůžky na trávu Gardena ComfortCut 9857-20 (vrácené zboží 8800662267)

bazar
Značka: Gardena , Kategorie: Akumulátorové nůžky
Kód zboží: -9486921

Bazar - vrácené zboží 8800662267

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800662267

Gardena ComfortCut 9857-20


Akumulátorové nůžky na trávu Gardena ComfortCut 9857-20 jsou určené na tvarování, zastřihování a přesnou úpravu trávníků. Oceníte je zejména na úpravu hůře dostupných míst, kam se běžně nedostanete se sekačkou. S nůžkami se snadno manipuluje, vynikají nízkou hmotností a úzkým designem, díky ergonomické rukojeti krásně padnou do ruky. Rukojeť lze sklopit a tím ji přizpůsobit přirozené pozici ruky. 


Pro přesný střih


Zárukou přesného a čistého střihu jsou kvalitní vyměnitelné nože. Ty jsou dokonale broušeny a opatřeny antiadhézním povlakem, který napomáhá snadné údržbě a rychlému čištění. Nůžky se skvěle hodí také pro tvarování keřů. Přístroj je totiž vybaven i nožem na keře, přičemž výměnu čepelí provedete rychle a bez problémů pouhým stiskem tlačítka. Integrovaný Li-Ion akumulátor je výkonný a nenáročný na údržbu, lze ho kdykoliv nabít a bez paměťového efektu. Přístroj se dodává s nabíječkou a ochranný krytem nožů. V případě potřeby lze dokoupit teleskopickou násadu pro pohodlný střih okrajů trávníku.


Vráceno - Použito

Kompletní sada pro přesný střih okrajů trávníku a tvarování buxusů a malých keřů

Pomocí GARDENA akumulátorových nůžek na trávu a keře ComfortCut Li lze stříhat okraje trávníku pohodlně a přesně. Akumulátorové nůžky jsou vhodné pro různé účely, protože jsou vybaveny také nožem na keře. Díky své ergonomické rukojeti se velmi dobře drží. Rukojeť lze nastavit a přizpůsobit přirozené pozici ruky. Kvalitní nože jsou zárukou dokonalého výsledku střihu a lze je uvolnit a vyměnit stisknutím tlačítka bez nutnosti použití nářadí. S integrovaným lithium-iontovým akumulátorem, nenáročným na údržbu. Akumulátor lze rychle kdykoli nabít bez paměťového efektu. Kompletní s chráničem nožů a nabíječkou. Nůžky lze dodatečně vybavit teleskopickou násadou pro pohodlný střih okrajů trávníku (není součástí balení,

Technické parametry:

  • Typ baterie: Lion
  • Napětí baterie: 3.6 V
  • Kapacita baterie: 3 Ah
  • Doba nabíjení: 3,5 h
  • Doba provozu: 80 min
  • Šířka záběru: 8 cm
  • Hmotnost: 0.6 kg

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ na keře, na trávu
Pohon akumulátorový
Délka lišty 8 cm
Průměr střihu 5 mm
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 12.8 cm
Výška balení 12.0 cm
Hloubka balení 37.6 cm
Hmotnost balení 1.4 kg
Více informací Méně informací