Nůžky na trávu Gardena ComfortCut 9858-20

Značka: Gardena , Kategorie: Akumulátorové nůžky
Kód zboží: GDR985820

Kompletní sada aku nůžek na trávu a keře GARDENA ComfortCut se šířkou záběru 8 cm s teleskopickou násadou a kolečky pro pohodlný způsob používání bez ohýbání. Doba provozu 80 min.

Zjistit dostupnost

Gardena ComfortCut 9858-20


Akumulátorové nůžky na trávu Gardena ComfortCut 9858-20 jsou určené na tvarování, zastřihování a přesnou úpravu trávníků. Oceníte je zejména na úpravu hůře dostupných míst, kam se běžně nedostanete se sekačkou. S nůžkami se snadno manipuluje, vynikají nízkou hmotností a úzkým designem, díky ergonomické rukojeti krásně padnou do ruky. Rukojeť lze sklopit a tím ji přizpůsobit přirozené pozici ruky. 


Pro přesný střih


Zárukou přesného a čistého střihu jsou kvalitní vyměnitelné nože. Ty jsou dokonale broušeny a opatřeny antiadhézním povlakem, který napomáhá snadné údržbě a rychlému čištění. Nůžky se skvěle hodí také pro tvarování keřů. Přístroj je totiž vybaven i nožem na keře, přičemž výměnu čepelí provedete rychle a bez problémů pouhým stiskem tlačítka. Integrovaný Li-Ion akumulátor je výkonný a nenáročný na údržbu, lze ho kdykoliv nabít a bez paměťového efektu. Přístroj se dodává s nabíječkou a ochranný krytem nožů. Díky teleskopické násadě a připojitelným kolečkám lze s nůžkami pracovat ještě pohodlněji a ve vzpřímené poloze.


Kompletní sada s teleskopickou násadou a kolečky - pohodlný způsob stříhání okrajů trávníku bez ohýbání

Pomocí GARDENA akumulátorových nůžek na trávu a keře ComfortCut Li lze stříhat okraje trávníku pohodlně a přesně; a díky teleskopické násadě a připojitelným kolečkám lze pracovat ještě pohodlněji a ve vzpřímené poloze. Kvalitní nože jsou zárukou dokonalého výsledku střihu a lze je uvolnit a vyměnit stisknutím tlačítka bez nutnosti použití nářadí; tímto způsobem lze velmi snadno přeměnit nůžky na trávu na nůžky na keře. Kolečka umožňují snadné vedení akumulátorových nůžek po trávě. S integrovaným lithium-iontovým akumulátorem, nenáročným na údržbu. Akumulátor lze rychle kdykoliv nabít bez paměťového efektu. Kompletně a chráničem nožů a nabíječkou.

Technické parametry:

  • Typ baterie: Lion
  • Napětí baterie: 3.6 V
  • Kapacita baterie: 3 Ah
  • Doba nabíjení: 3,5 h
  • Doba provozu: 80 min
  • Šířka záběru: 8 cm
  • Hmotnost: 1,15 kg

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ na trávu
Pohon akumulátorový
Délka lišty 8 cm
Průměr střihu 5 mm
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 14.5 cm
Výška balení 115.0 cm
Hloubka balení 35.0 cm
Hmotnost balení 1.4 kg
Více informací Méně informací