VIP program

.
Nakupujete rádi na Kasa.cz? Staňte se naším VIP zákazníkem a nakupujte ještě výhodněji s VIP cenovým programem.

Co je VIP cenový program?

VIP cenový program je speciální program pro naše věrné zákazníky. Díky tomuto programu nakupují naši VIP zákazníci výhodněji než běžní zákazníci Kasa.cz. Aktivace VIP cenového programu je zcela zdarma.

Jaké výhody VIP cenový program přináší?

Jak vstoupím do VIP cenového programu?

1. VIP cenový program mi byl aktivován

2. Mám VIP kód a jsem již registrovaný

3. Mám VIP kód a nejsem registrovaný

Pokud jste byl informován, že Vám byl aktivován VIP cenový program a jste registrovaným zákazníkem, stačí se jen přihlásit ke svému účtu

Pokud ještě nemáte registraci, nevadí! Registrujte se a užívejte si výhody nákupů na Kasa.cz

Pokud jste obdrželi VIP kód pro aktivaci VIP cenového programu a jste registrovaným zákazníkem, stačí jen povýšit registraci na VIP vyplněním VIP kódu.

Pokud ještě nemáte registraci, registrujte se jako VIP a zadejte VIP kód do příslušného políčka. Status VIP se Vám poté automaticky aktivuje.

a

Jak poznám, že mám aktivní VIP cenový program?

Na co se můžete těšit?

V rámci VIP nákupů se snažíme nabízet co nejatraktivnější ceny. Konkurence je však velká, proto se může stát, že u některých produktů nedokážeme zaručit nejnižší cenu na trhu.

Z pohledu kategorií nabízíme výhodnější ceny zejména u Velkých a malých spotřebičů, Spotřební elektroniky a zboží kategorie Dům, dílna a zahrada.

Z pohledu značek pak garantujeme vždy nejlepší ceny na trhu u značek ETA, Hyundai, JVC, Gogen, Gallet, Goddess a Ecovacs.

Na VIP nákupy se nevztahuje doprava zdarma (vyjma osobního odběru v KasaPOINT) a mohou se lišit některé způsoby dopravy.

Nabídku „VIP cenového programu“ není možné kombinovat se slevovými a dárkovými akcemi.

Úplná pravidla VIP cenového programu najdete zde.