Běžná doprava DPD Private

Se službou DPD Private vám zásilku doručíme, kam si budete přát.

Neztrácíte čas ve frontách DPD Vám zásilku doručí ve všední dní dny mezi 8:00 a 18:00 hodinou, nejpozději do 48 hodin od expedice z našeho skladu. Pokud vás kurýr doma nezastihne, doručí vám ji následující den. Den předem dostanete SMS /e-mail s informací o doručení zásilky. Pokud chcete změnit den doručení, stačí odpovědět na SMS/e-mail. Svou zásilku můžete sledovat zde.

Zásilku máte navíc vždy pod kontrolou:

  • V den doručení dostanete SMS/e-mail s 3hodinovým upřesněním času doručení.
  • V případě, že se kurýrovi nepodaří doručit zásilku, zanechá na místě oznámení s unikátním číslem, pomocí kterého můžete změnit datum nebo místo dalšího doručení na této stránce.
  • S DPD se můžete spojit přes Zákaznickou linku 841 700 700 nebo info@dpd.cz ve všední dny od 7:00 do 18:00.

Převzetí zásilky:

Důrazně doporučujeme důkladnou kontrolu zásilky při jejím převzetí. V případě zjištění porušeného nebo poškozeného obalu doporučujeme zásilku nepřebírat, případně řešit přímo s řidičem přepravní společnosti na místě zápisem o škodě. V případě převzetí poškozené zásilky žádáme o nahlášení této události nejpozději do 3 dnů od převzetí zásilky na zákaznickou linku Kasa.cz na telefonu 575 500 500 nebo na e-mail reklamace@kasa.cz, kde vám rádi poradíme jak v takových případech postupovat. V případě reklamace doporučujeme nevyhazovat obal - je předmětem důkazního řízení.

Doručenou zásilku můžete zaplatit kurýrovi na dobírku v hotovosti nebo platební kartou (Visa, Maestro a MasterCard).

Cena dopravy DPD je za 99 Kč s DPH. Cena dobírky je 39 Kč s DPH.