Běžná doprava TOPTRANS

Přepravní společnost Toptrans zajišťuje doručení zásilek po celé České republice. Zboží vám bude doručeno do 48 hodin od expedice z našeho skladu. Doručení zásilky je předem telefonicky avizováno řidičem v den doručení. Pokud dokončíte objednávku do 14.00 a zboží je skladem, proběhne doručení Vašeho balíku již následující den v termínu od 8.00 - 16.00 (je potřeba zvolit možnost platby hotově, při převzetí). Řidič je vybaven manipulačním vozíkem pro převoz objemného zboží po rovném podkladu. Zboží rozváží pouze jeden řidič a to tzv. formou „od domu k domu“ – to znamená, že zboží vám doručí PŘED první uzamykatelné dveře.

Převzetí zásilky

Důrazně doporučujeme důkladnou kontrolu zásilky při jejím převzetí. V případě zjištění porušeného nebo poškozeného obalu doporučujeme zásilku nepřebírat, případně řešit přímo s řidičem přepravní společnosti na místě zápisem o škodě. V případě jakýchkoli pochybností o stavu zásilky doporučujeme s řidičem rozbalit a zkontrolovat zboží za jeho přítomnosti.

Zjistí-li se poškození zásilky po odjezdu řidiče, žádáme o nahlášení této události nejpozději do 2 dnů od převzetí zásilky na naši zákaznickou linku 575 500 500 nebo na email reklamace@kasa.cz, kde vám rádi poradíme, jak v takových případech postupovat. V případě reklamace doporučujeme nevyhazovat obal - je předmětem důkazního řízení. 

Spediční doprava TopTrans je 399 Kč s DPH.

Cena dobírky je 39 Kč s DPH.