Platby

Platební metody

PLATBA KARTOU

  • Platba on-line: pokud u sebe často nenosíte hotovost, nebo chcete mít jednoduše placení z krku, využijte možnost platby on-line. Jedná se o vůbec nejrychlejší způsob, jakým můžete přemístit peníze z jednoho účtu na druhý - převod probíhá prakticky okamžitě. Platbu můžete provést kartami VISA, VISA Electron, Maestro a MasterCard.
  • Při osobním odběru na výdejním místě KasaPOINT nebo výdejně HDS: na žádném z těchto výdejních míst nechybí platební terminál. Za zboží tak můžete pohodlně zaplatit až na místě a nemusíte předtím utíkat do bankomatu pro potřebnou hotovost!
  • Při využití zásilkové přepravy DPD můžete rovněž zaplatit kartou, akceptovány jsou Visa, Maestro a MasterCard.

PLATBA PŘEDEM - BĚŽNÝ BANKOVNÍ PŘEVOD

Pokud za zboží rádi zaplatíte předem, můžete kromě rychlé on-line platby využít také běžný bankovní převod. Po odeslání objednávky vám zašleme e-mailem všechny informace, které jsou důležité pro převod peněz (např. variabilní symbol). Peníze pak můžete odeslat na jeden z našich účtů:

  • ČS: 4582802/0800

Myslete však na to, že běžný bankovní převod může trvat i několik pracovních dní. Dokud peníze nedorazí na náš účet, nebude zboží odesláno. Proto, pokud na svou objednávku spěcháte, volte raději platbu v hotovosti/na dobírku/kartou. Ve chvíli, kdy vaše peníže přistanou na našem účtě, odešleme vám na e-mail daňový doklad k přijaté záloze a po přijetí zboží také fakturu. 

PLATBA PŘEDEM - RYCHLÝ BANKOVNÍ PŘEVOD PŘES INTERNETOVÉ BANKOVNICTVÍ

Blesková platba, při které si vystačíte s několika kliky. To je rychlý bankovní převod přes internetové bankovnictví, ke kterému se využívá platební brána PayU. Stačí si objednat zboží na Kasa.cz a vybrat okamžitý převod u vaší banky. Následně budete přesměrování do vašeho internetového bankovnictví, do kterého se přihlásíte, jak jste zvyklí. Zkontrolujete předvyplněný příkaz k úhradě a potvrdíte. Peníze během pár vteřin přistanou na našem účtě.

Banky, které podporují rychlý bankovní převod:

  

NÁKUP ZBOŽÍ NA SPLÁTKY

Pokud se vám zrovna porouchala pračka nebo televize a nemáte dostatek hotovosti, nezoufejte. Připravili jsme pro vás několik splátkových variant od různých splátkových společností, ze kterých si vybere každý. Vybírat si můžete mezi programy, při kterých nezaplatíte nic navíc, nebo naopak splácíte po menších měsíčních splátkách. Prostě přesně tak, jak to vyhovuje vám. Nákup na splátky můžete jednoduše udělat z pohodlí vašeho domova, bezpečně a rychle. Pokud vás zajímají aktuální splátkové varianty, které můžete na Kase využít, navštivte prosím tuto stránku, nebo si rovnou zvolte splátkovou společnost, která vás zajímá:

PLATBA V HOTOVOSTI A NA DOBÍRKU

Placení mincemi a bankovkami zná každý z nás! Je to nejjednodušší a nejpřirozenější způsob, jak zaplatit za zboží, které si objednáme. Proto je samozřejmostí, že při nákupu v internetovém obchodě Kasa.cz můžete vsadit právě na tento staletími ověřený způsob. Nechejte si zboží odeslat na výdejní místo KasaPOINT nebo výdejnu HDS a zaplaťte jej hotově, přímo při jeho převzetí.

Hotově však můžete platit také za zboží, které objednáte na dobírku. V takovém případě vám balíček doručí Česká pošta či jiná přepravní společnost a za tuto službu si od vás vezme 39 Kč včetně DPH.