Objektiv Nikon NIKKOR 35 mm F1.8G AF-S (vrácené zboží 8800290813)

bazar
Značka: Nikon , Kategorie: Objektivy
Kód zboží: -9072897

Bazar - vrácené zboží 8800290813

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800290813

Spolupráce na nejvyšší úrovni

Milujete focení a máte pocit, že vaše snímky potřebují okořenit? Objektiv Nikon NIKKOR 35MM F1.8G AF-S může být tím nejlepším řešením. Díky skutečnosti, že se spoléhá na uchycení charakteristické pro Nikon, si můžete být jisti, že si bude rozumět s každým fotoaparátem této věhlasné značky, již si oblíbil nejeden profesionální fotograf.


Každým detailem k celkové dokonalosti

Jedná se o pevný typ objektivu, jehož ohnisková vzdálenost činí celých 35 mm. Díky ní bude možné s NIKKOR 35MM F1.8G AF-S pořizovat progresivní snímky, jež dokáží vyrazit dech. Svým určením se perfektně hodí na focení okolního prostředí, přičemž se nemusíte obávat ztráty bezprostředního kontaktu s dotyčným objektem.

Nejkratší zaostřitelná vzdálenost činí 25 cm. Značnou podporu poskytuje i vysoká světelnost v hodnotě f/1,8, která zprostředkovává mj. dokonalou reprodukci méně ostrých míst obrazu. Výborným pomocníkem však bývá i tehdy, když se nemůžete opřít o dostatečně kvalitní osvětlení.

Do všeho jde po hlavě

U focení vám jistě přijde vhod i minimální clonové číslo činící 1.8 f/, to maximální se následně vyšplhalo na až 16 f/. Počítat můžete rovněž s vysokým počtem lamel clony, a sice 7. Průměr závitu filtru u modelu NIKKOR 35MM F1.8G AF-S pak atakuje hodnotu 58 mm. V praxi zase určitě uvítáte dva zaostřovací režimy, kdy si můžete vybrat z manuálního, či automatické zaostřování (díky přítomnosti autofokusu).

Nebojí se práce v terénu

Díky tomu všemu se můžete těšit na optický výkon v kvalitě, o jaké se vám ani nezdálo. Optická konstrukce se skládá jak z optického členu ze skla s téměř zanedbatelným rozptylem světla, tak i z asférického optického členu. Díky těmto faktům vám budou odměnou nejen ostré fotky ve špičkové kvalitě díky vysokému rozlišení, ale také HD videosekvence. Bát se nemusíte ani toho, že by NIKKOR 35MM F1.8G AF-S byl „náchylný ke zraněním“. Za jeho bodyguardy můžeme považovat nejen přední a zadní krytku, ale také praktické měkké pouzdro.

Vráceno - Použito

Přehled


Objektiv formátu FX s pevnou klasickou ohniskovou vzdáleností 35 mm a vysokou světelností f/1,8.


Tento všestranný a lehký objektiv nabízející výkonnou kombinaci klasické ohniskové vzdálenosti a vysoké světelnosti je ideální pro pouliční fotografii a fotografování přírody a rozsáhlých krajin.


Ohnisková vzdálenost 35 mm umožňuje pořizovat nadčasové působivé snímky a vysoká světelnost f/1,8 nabízí krásnou reprodukci neostrých míst obrazu (bokeh) a brilantní snímky za nízké hladiny osvětlení. Objektiv vybavený optikou navrženou pro obrazové snímače s vysokým rozlišením a pozoruhodně přenosným tělem vám poskytne volnost pro brilantní zachycení nejrůznějších scén.


Hlavní rysyVysoce světelný objektiv formátu FX s ohniskovou vzdáleností 35 mm(ekvivalent 52,5mm objektivu při použití na digitálních jednookých zrcadlovkách formátu Nikon DX): Nabízí středně širokoúhlou perspektivu, která je ideální pro pouliční fotografii a snímky přírody a krajiny.


Klasická estetika: Pořizování nadčasových, působivých snímků. Ohnisková vzdálenost 35 mm je vynikající volbou, pokud chcete zachytit okolní prostředí beze ztráty blízkého kontaktu s fotografovaným objektem.


Vysoká světelnost f/1,8: Umožňuje dosáhnout skvělé reprodukce neostrých míst obrazu (bokeh), výrazného oddělení objektu od pozadí, kratších časů závěrky, brilantních snímků za nízké hladiny osvětlení a jasného obrazu v hledáčku.


Vynikající optický výkon: Bodové zdroje světla jsou zobrazovány s minimální sagitální komou. Optická konstrukce obsahuje jeden optický člen ze skla s extrémně nízkým rozptylem světla a jeden asférický optický člen pro dosažení ostrých snímků s vysokou brilancí.


Snímky s vysokým rozlišením: Objektiv je navržen pro použití s moderními obrazovými snímači s vysokým rozlišením a nabízí vysokou brilanci a kontrast obrazu v celém obrazovém poli pro získání špičkových snímků a HD videosekvencí.


Kompaktní a lehké provedení: Objektiv je výrazně lehčí a kompaktnější než jeho profesionální verze. Nabízí přenosnost, kterou potřebujete.


Ultrazvukový zaostřovací motor (SWM): Pro tiché a přesné automatické zaostřování.


Nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 0,25 m.


Dva zaostřovací režimy: M/A (automatické zaostřování s prioritou manuálního zaostření) a M (manuální zaostřování).


Technické specifikaceTyp: Objektiv typu G AF-S s vestavěným CPU a bajonetem Nikon F Ohnisková vzdálenost: 35 mm Světelnost: f/1,8 Nejvyšší clonové číslo: f/16 Konstrukce objektivu: 11 čoček/8 členů (včetně 1 optického členu ze skla ED a 1 asférického optického členu) Obrazový úhel: Filmové jednooké zrcadlovky Nikon a digitální jednooké zrcadlovky formátu FX: 63 ° Digitální jednooké zrcadlovky Nikon formátu DX: 44 ° Zaostřování: Systém zaostřování zadním členem (RF) s ultrazvukovým zaostřovacím motorem (SWM) a samostatným zaostřovacím kroužkem manuálního zaostřování Nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 0,25 m od obrazové roviny Největší měřítko zobrazení: 0,24× Počet lamel clony: 7 (kruhový otvor clony) Clona: Plně automatická Rozsah clony: f/1,8–16 Průměr filtrového závitu: 58 mm (P = 0,75 mm) Rozměry: Cca Max. průměr cca 72 × 71,5 mm (vzdálenost od dosedací plochy bajonetu) Hmotnost: Cca 305 g


Dodávané příslušenstvíKrytka objektivu LC-58 Lens Hood HB-70 Krytka objektivu LF-4 Pouzdro na objektiv CL-0915


Volitelné příslušenství58mm screw-in NC filter

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Nikon
Typ objektivu pevný
35 mm
35 mm
1.8 f/
Ne
1.8 f/
16 f/
Počet lamel clony 7
Ano
25 cm
Průměr závitu filtru 58 mm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.0 cm
Výška výrobku 5.2 cm
Hloubka výrobku 7.0 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 12.8 cm
Výška balení 12.5 cm
Hloubka balení 20.2 cm
Hmotnost balení 0.6 kg
Více informací Méně informací