Ochranná fólie Samsung Galaxy S22 (EF-US901CTEGWW)

Značka: Samsung , Kategorie: Ochranné fólie / skla
Kód zboží: SAMEFUS901CTEGWW

Špičkový štít pro ohromující výkon
S transparentní ochrannou fólií nikdy neztratíte přehled – poskytuje vysokou odezvu a dokonale reaguje na váš dotyk. Vychutnejte si jedinečný zážitek z...

Zjistit dostupnost

Ochranná fólie pro Samsung Galaxy S22


Při běžném používání smartphonu se může stát, že vám vyklouzne z ruky nebo s ním náhodou narazíte o tvrdý povrch, což může vést k prasknutí nebo odření displeje. Chraňte citlivou dotykovou obrazovku pomocí ochranné fólie, která zamezuje viditelným škrábancům i rozbití displeje. Fólie od společnosti Samsung je detailně vyřezaná tak, aby na milimetr přesně seděla smartphonu Samsung Galaxy S22.


Snadná instalace


Upevnění fólie na displej telefonu je snadné a rychlé, nepotřebujete k tomu ani asistenci. V balení dostanete vše potřebné, abyste ji na displej položili přesně a bez vzduchových bublin. Nechybí zde stěrka, nálepka na odstranění prachu, hadřík z mikrovlákna a aplikátor fólie.
 


Klíčové vlastnosti:


  • Ochranná folie proti poškrábání a rozbití displeje
  • Perfektně sedí na displej Samsung Galaxy S22
  • Kompletní sada pro snadnou instalaci v balení
  • Tenké, ale pevné provedení
  • Nijak nesnižuje citlivost dotykového displeje

 


 Dopřejte vašemu smartphonu špičkovou ochranu.

 


Špičková ochrana, přirozená citlivost


Poskytněte dodatečnou ochranu svému telefonu Samsung Galaxy S22, aniž byste ztratili cokoliv z přirozené citlivosti. Transparentní ochranná fólie pružně reaguje na každý váš dotyk, přičemž se může pochlubit vynikající kompatibilitou se snímačem otisků prstů. Vy tak budete mít stále stejně skvělý přístup k vašemu telefonu a zároveň budete více v klidu s vědomím, že o vaše zařízení je lépe postaráno.

 


Obrazovka jako v bavlnce


Zachovaná viditelnost není v tomto případě vykoupena slabší ochranou – naopak. Fólie se může pochlubit schopností eliminovat rizika, způsobená každodenním používáním telefonu. Ať už jde o náhodné pády, poškrábání, nebo třeba i nevzhledné otisky prstů. Jednoduše šikovný doplněk telefonu, který je v dnešním rychlém světě prakticky nutností.

 


Instalace, kterou zvládne skutečně každý


Bojíte se tvorby nevzhledných bublin, či zaseknutých prachových zrnek pod fólií? Vůbec nemusíte. Jednoduše využijte speciální aplikátor, jenž se nachází společně s fólií v balení a precizní instalaci i v domácích podmínkách zvládnete za několik málo minut. A s vaším telefonem Galaxy S22 můžete rovnou vyrazit na další dobrodružství.


Špičkový štít pro ohromující výkon
S transparentní ochrannou fólií nikdy neztratíte přehled – poskytuje vysokou odezvu a dokonale reaguje na váš dotyk. Vychutnejte si jedinečný zážitek z obrazovky Galaxy, která se vyznačuje vynikající kompatibilitou se snímačem otisků prstů.

Robustní ochrana obrazovky
Přidejte další vrstvu zabezpečení s fólií, jež chrání povrch telefonu před poškrábáním, pády a nevzhlednými otisky prstů po celý den.

Jednoduchá a přesná instalace
Umístěte ochrannou fólii na displej telefonu bez vzduchových bublin či zaseknutých snítek prachu. Se speciálním aplikátorem je precizní instalace snadná i v domácích podmínkách.

Záruka 24 měsíců
Partnumber EF-US901CTEGWW
Další parametry
Samsung Galaxy S22
ochranná fólie
Pro značku Samsung
Určeno pro mobilní telefon
Antibakteriální Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 23.2 cm
Výška balení 2.5 cm
Hloubka balení 10.4 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací