Odsavač par AEG Mastery DIE5960HG nerez

Značka: AEG , Kategorie: Odsavače par
Kód zboží: AEGDIE5960HG

Posviťte si na vaření
Užívejte si benefity kvalitního LED osvětlení. Zdroj jasného a příjemného světla nad varnou deskou vám zajistí dokonalý přehled. Toto osvětlení má navíc dlouhou...

Zjistit dostupnost

AEG DIE5960HG 90 cm, nerezová


Ostrovní odsavač DIE5960HG od společnosti AEG vás na první pohled zaujme svým moderním vzhledem. Jeho nadčasové nerezové provedení je nejen zajímavým designovým doplňkem, ale také zpříjemní práci při připravování pokrmů pro rodinu nebo přátele. Je vybaven energeticky úsporným motorem a rychle a účinně vás zbaví kuchyňských výparů. Podle intenzity vaření si můžete vybrat ze tří stupňů výkonu. Celé ovládání je díky LCD dotykovému displeji velmi rychlé a snadné.


Redukuje páru a pach


Spotřebič vyžaduje připojení na komín nebo odtahové potrubí, přes které je znečištěný vzduch odváděn ven z místnosti. Můžete využít buď funkce odtahu nebo recirkulace. Proces recirkulace čistí uvnitř spotřebiče odsátý vzduch za pomoci uhlíkových filtrů. Snadno a rychle se tak zbavíte veškerého nechtěného zápachu, par a mastnoty. Vyčištěný vzduch se následně opět vrátí do kuchyně.Praktický odsavač par vám dopřeje čerstvý a čistý vzduch při každém vaření.

  Na spotřebiče AEG nedá dopustit ani sám šéfkuchař


Pořiďte si odsavač, s nímž by byl spokojený jen opravdový mistr kuchyně.

 


Stále svěží vzduch


Jedinečná technologie Breeze vám zajistí perfektní odsávání pachů a skvěle osvěží vzduch ve vaší kuchyni. Funkce Breeze zajišťuje minimální hluk, ani si nevšimnete, že je spotřebič v provozu. 


Nízká spotřeba energie


Ostrovní odsavač se řadí do energeticky úsporné třídy A. I přes nízkou spotřebu energie disponuje vysoce výkonným motorem. Můžete si tak být jisti, že odsavač spolehlivě odstraní veškerou páru a jiné nežádoucí pachy.  


Uhlíkový filtr


Tento speciální filtr zachycuje pachy, které v kuchyni vznikají při vaření. Následně je filtruje a v místnosti tak zůstane svěží ovzduší. Filtr s dlouhou životností lze v případě znečištění umýt a znovu využívat. 


HOB2HOOD


Systém HOB2HOOD myslí za vás. Automaticky rozsvítí světla a spustí odtah hned, když zaregistruje, že jste začali vařit. Je totiž bezdrátově propojen s varnou deskou (pokud máte kompatibilní přístroj). 


Úsporné osvětlení


Kvalitní LED žárovky s příjemným světlem vám perfektně osvítí celou pracovní plochu varné desky. Mají dlouhou životnost a jsou energeticky úsporné. 


Tichý chod


V ostrovním odsavači je integrovaná inovativní technologie, díky které je jeho chod téměř bezhlučný. Nízká hlučnost nepřesahuje ani 54 dB. Nebude vás rušit při vaření ani při následné večeři. 


 

Posviťte si na vaření
Užívejte si benefity kvalitního LED osvětlení. Zdroj jasného a příjemného světla nad varnou deskou vám zajistí dokonalý přehled. Toto osvětlení má navíc dlouhou životnost a je energeticky úsporné.

Svěží kuchyně bez dotyku díky funkci Hob2Hood
Systém Hob2Hood spočívá v bezdrátovém propojení odsavače par s varnou deskou. Jakmile zahájíte vaření, odsavač automaticky rozsvítí světla a spustí odtah v odpovídající intenzitě. Svěřte práci chytrým spotřebičům.

Svěží vzduch bez námahy a hluku
Elegantní odsavač par disponuje jedinečnou technologií Breeze, která zajistí dokonalé a téměř neslyšné odsávání nežádoucích pachů. Bez námahy a hluku tak skvěle osvěží prostředí vaší kuchyně.

Svěžest s nižší spotřebou energie
Výkonný motor s nízkou spotřebou energie se postará o to, aby odsavač par spolehlivě odstranil z kuchyně veškeré nežádoucí pachy.

Tak tichý, že o něm nevíte
Inovativní technologie zajišťuje, že je chod odsavače par téměř bezhlučný. Vítaná absence hluku tak přispívá k příjemné a harmonické domácí atmosféře. Nenechte se při vaření rušit.

Klíčové specifikace

 • Instalace: Ostrůvkový
 • Obecná velikost (cm): 90
 • Stupně výkonu: 3+Intensive|Breeze function|SilenceTech Range
 • Šířka (mm): 898
 • Ovládání: Dotykové na skle
 • Osvětlení:LED
 • Sací výkon při intentivním režimu (m3/h): 779
Specifikace
 • Indikace znečištění tukového filtru
 • Možnost nastavení recirkulace vzduchu: Recirkulace vzduchu je nastavení odsavače, kdy není vzduch odváděn mimo místnost. Vzduch je zbavován mastných par, případně pachu a vrací se zpět do místnosti. K odstraňování pachu je třeba instalovat uhlíkový filtr, který není součástí balení.
 • Indikace znečištění uhlíkového filtru
 • Možnost dálkového ovládání (není přiloženo)
Výkon
 • Ovládání: Dotykové na skle
Instalace
 • Šířka (mm): 898
Energie
 • Sací výkon při intentivním režimu (m3/h): 779
Ostatní
 • Napájecí napětí (V): 220-240
 • Min. odstup od elektrické varné desky (cm): 50
 • Min. odstup od plynové varné desky (cm): 65
 • Rozměry V x Š x H (mm): 752 x 898 x 609

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Funkce
Boční odtah Ne
Horní odtah Ano
Zadní odtah Ne
Ne
Výbava
150 mm
Ne
Ne
Distribuce
-
Další parametry
Konstrukce odsavače par ostrůvkový
Maximální výkon odtahu 779 m3/h
Minimální hlučnost 36 dB
Maximální hlučnost 54 dB
Odsávání do komína Ano
Ano
Počet motorů 1
Počet rychlostí 4
dotykové
Elektronický displej
Barva nerez, stříbrná
Šířka 90 cm
Typ osvětlení LED
A
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 89.8 cm
Výška výrobku 75.2 cm
Hloubka výrobku 60.9 cm
Hmotnost výrobku 30.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 110.6 cm
Výška balení 81.2 cm
Hloubka balení 65.3 cm
Hmotnost balení 34.7 kg
Více informací Méně informací